Przyszlosc

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
A wiecie co ja Wam powiem??
Ja ze dwa lata temu miałam lepsza fazę ze snami. Przez dwa tygodnie przyśniło mi sie 9 pogrzebów mojej rodziny i sąsiadów.
:cenzura:, ja bałam sie kłaść spać
Brr jak pomyśle o tym to mnie ciarki przechodzą ;/
Nikt z tych osób oczywiście nie umarł, ale wiecie...... :(
ja czesto mam takie tygodznie kiedy snia mi sie tylko morderstwa czy pogrzeby...

ja raz czytałam ksiazke swojej prababci bo juz nie widziała a uwielbiała czytac i ostatnie słowa brzmiały "i zasnęła na zawsze" ... tej samej nocy umarła we śnie
 

antywiruska

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Jaworzno
Ja ostatnio jśli chodzi o sny miałam że się podcinałam żyletką O_O nawet bym tak nie chciała umrzeć O_O
 

Kevin:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Sprzed kompa ;)
Czasem opłaca się wierzyć w sny.
Jeśli o mnie chodzi, to jako dziecko doświadczałem głównie deja-vu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jeśli o mnie chodzi, to jako dziecko doświadczałem głównie deja-vu.
Ja doświadczam tego do dziś.

Co do tematu to moim zdaniem to jest niemożliwe a sny nic nie znaczą. Czasem się coś tam u mnie sprawdziło i niekiedy nawet przyłapuję się na tym, że szukam jakiegoś głębszego sensu w nich. Mimo wszystko to po prostu nasze wymysły, luźno powiązane ze sobą myśli.
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
Czesto jak bylem maly w czasie snu czasami tez widzialem pewne obrazy. Jak sie potem okazywalo widzialem je ponownie za kilka dni. To jest normalne???
Czy doswiadczyl ktos czegos takiego??? Czy moze jestem jaakis dziwny? Slyszalem ze dzieci maja wiele umiejetnosciktore nie sa pojete przez nauke i zadne prawa.

hehe ja tez tak mialem np snilo mi sie ze jestem w jakims kosciele ktorego nigdy nie widzialem a jak np pojechalem na wycieczke to bylem w tym samym kosciele co mi sie snil... albo czasami jade gdzies i ciagle mi sie zdaje ze gdzies to widzialem ... na pewno... jak np czasami cos robie np sprzatam i tak patrze na cos ... gdzies to juz widzialem...

Mojemu chłopakowi śniło sie ostatnio, ze bierzemy ślub.
Ciekawe czy sie mu sprawdzi?? haha XD :p

mi sie snilo ze sie komus oswiadczam :| :D:D:D i sie potem przygotowywuje do slubu
 

antywiruska

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Jaworzno
Zboczone sny mi się nigdy nie sprawdzały
Koszmary na szczęście też nie [głównie śmierć i jak opuszczałam mamę]
Dwa lata temu babcia dała mi tarota, ale jak się dowiedziałam że można przepowiedzieć z tego śmierć to ja bym nie umiała tego zrobić dałam koleżance i jest zafascynowana tarotem ale to już inna bajka
Co do snów, śniła mi się śmierć babci jak wchodzi do kościoła i nagle obraca się w pył i ten duch okrąża cały kościół a jej duch jęczy i znika, potem śniło mi się śmierc [to już osobny sen] że tata [jest górnikiem] wdrapuję sie na dół za pomocą drabinki i on chciał przystać na takiej skałce, przystal ona runęła i on też...:( potem [następny sen] było że moja mama jest pijana i pali papierosy a ja do niej "Zawiodłaś mnie" i uciekam...Niezbyt to było przyjemne...aaa i śniło mi sie że jakieś stwory fantasy atakują mój dom, mój dom był jedyny w mieście i umarliśmy wszyscy...
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
ja mam inaczej, zanim ktoś powie coś to ja o tym pomyślę, albo zanim coś się zdarzy to sobie pomyśle, ;/ często tak jest
 
Do góry