Przymulenie

Aycox

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
Witam mieszkam w Gdyni i mam pewien problem. W sumie nie wiem czy jest to choroba, ale znajomi mawiają, że jestem "przymulony". Czym może być to spowodowane?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
To już zależy od twojego charakteru, mentalności. Jeden jest cholerykiem, ty jesteś flegmatykiem najwyraźniej.

Czemu tak mówią? Bo widocznie lubisz się zawiesić, powoli reagujesz na bodźce zewnętrzne etc. Taki jesteś, jeden jest taki drugi inny.

USSJ
 

Aycox

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
A fakt, że często się nie wysypiam, dużo czasu spędzam przy komputerze i niezbyt zdrowo się odżywiam ma coś wspólnego do tego?



Czemu tak mówią? Bo widocznie lubisz się zawiesić, powoli reagujesz na bodźce zewnętrzne etc. Taki jesteś, jeden jest taki drugi inny.

Hmmm "normalni" ludzie nawet mi tego nie wypominają, problem głównie polega na tym, że mówią o tym raczej "błazny" i niezbyt zrównoważeni ludzie (że tak powiem) którzy wykorzystują to i bardzo często z tego powodu naśmiewają się ze mnie (można powiedzieć, że jestem obiektem bluzg i głupich żartów). Próbuje się tym nie przejmować uświadamiając sobie, że tacy ludzie są po prostu debilami, ale o to jest bardzo trudno. Na koniec jeszcze dodam tylko, że jestem trochę nieśmiałą osobą dla ludzi "obcych" i starszych (a tacy się głównie naśmiewają choć nie wszyscy jak już wspomniałem wcześniej starsi naśmiewacze to głównie "lansery" które swoje życie ograniczają tylko do jarania fajek, picia alkoholu i kombinowania jak to kogoś ośmieszyć aby zwrócić na siebie uwagę :) ) więc bardzo ciężko mi im w jakiś sposób odpowiadać



Reasumując wystarczy, że przejde dajmy przykład korytarzem w budzie to zaraz ktoś walnie tekstem "haha jaki przymuł".
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
CałaOna, to nie chodzi o coś chwilowego. To jest coś permanentnego.

Widocznie non stop jesteś taki, bez powodu się nie cieszą. Nie będę cię pocieszał bo nie ma sensu.
Nie wysypiasz się, nie jesz tak jak trzeba? Bierzesz jakieś góvvno?

Czujesz się taki zamulony, czy tylko ci dokuczają?
 

Aycox

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
Hmmm nic nie biorę, co do przymulenia to się taki zbytnio nie czuję (no może czasami). Co do wysypiania to rzeczywiście się nie wyspypiam chodzę spać przeważnie o 23, a wstaję o 7 :).



czy tylko ci dokuczają?

Osoby które znam, nie, ale jak wspomniałem we wcześniejszym poście tylko tzw. "pajace". Nie wiem czemu tak się zachowują, może mają jakiś powód? Nie wiem, ale to jest strasznie denerwujące i często przykre.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
No wiesz ja chodzę spać przeważnie o 1 a wstaję o 6, kawa i jestem 'świeży'.

Ale to już zależy od organizmu... Rozumiem, że to przykre i denerwujące. Pomyśl sam czym to jest spowodowane, na pewno nie jest to losowe. Ja nie mówię, że faktycznie taki jesteś, no ale coś musi być na rzeczy.
 

Aycox

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
"Ale to już zależy od organizmu... Rozumiem, że to przykre i denerwujące. Pomyśl sam czym to jest spowodowane, na pewno nie jest to losowe. Ja nie mówię, że faktycznie taki jesteś, no ale coś musi być na rzeczy. "


I w tym tkwi największy problem, ja czuję się normalny dla przyjaciół również jestem normalny aczkolwiek nieznajomi sądzą inaczej nie wiem czym jest to spowodowane dlatego założyłem ten temat- Czy jeżeli jestem rzeczywiście przymulony to czy można to zmienić? Czy może jednak muszę się przyzwyczaić do poniżeń?
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Te "pajace" znalazły sobie Ciebie po to żeby się naśmiewać...dobrze robisz że tego nie odbierasz
sam piszesz że dłuugo siedzisz na komputerze, nie wysypiasz się i źle się odżywiasz. Sam sobie szkodzisz i zdrowiu. To ma bardzo duży wpływ na to zamulanie.
Zamiast siedzieć przed kompem wyjdź się przewietrzyć, no nie wiem idź z psem na spacer lub zacznij biegać(ruch lepiej wpłynie na to zamulanie) jak się dotlenisz to lepiej będziesz sypiać a nie ciągle w zamkniętym pomieszczeniu siedzisz przed komputerem. Na bank będziesz lepiej wyglądać i się czuć po tym przewietrzeniu. Co do odżywiania zacznij jeść coś wartościowego, wiadomo że nie da się tak od razu zmienić przyzwyczajenia, ale pomału.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Witam mieszkam w Gdyni i mam pewien problem. W sumie nie wiem czy jest to choroba, ale znajomi mawiają, że jestem "przymulony". Czym może być to spowodowane?

To tylko świadczy o tym, że masz durnych znajomych, którzy Cię nie szanują. Być może już taki jesteś- spokojny i miły, ale to nie jest ich sprawa. Pora zmienić towarzystwo, kolego.
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Jak nagle wystąpiło przymulenie to przyczyną tego jest złe odżywianie i mało ruchu. Kup sobie lepiej buty sportowe http://www.reebok.com/PL/womens/footwear i idź poćwiczyć. Wyjdzie Ci to na dobre :) Będziesz miał lepsze ciałko i kobiety zaczną się za Tobą oglądać :]
 
Do góry