Przykrość

PITER100

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
NIE CHODZĘ NA DYSKOTEKI BO MI SZKODZA NIE BĘDĘ SIĘ TŁUMACZYŁ DLACZEGO JEST TO ZWIĄZANE Z PEWNĄ CHOROBĄ ALE TO NIE WAŻNE MAM KOBIETĘ OD PONAD 8 MIESIĘCY I NIEBYLISMY NA IMPREZIE Z TEGO CO MÓWIŁA LUBI WYPIĆ A JEST BARDZO ALE TO BARDZO ATRAKCYJNA I BOJĘ SIĘ ŻE ZROBI JAKĄŚ GŁUPOTĘ CO MAM ROBIĆ JESTEM STRASZNIE ZAZDROSNY A JAK SIĘ NAPIJE I ZROBI COŚ GŁUPIEGO ?? :niepewny:
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Domyślam się że chodzi o epilepsję, w tej chorobie szybkie zmiany świateł powodują często ataki.

Myślę, że jeżeli dziewczyna cię kocha, powinieneś o tym z nią porozmawiać. Spróbujcie opracować jkakiś plan, dzięki któremu możecie razem pobyć a ona będzie mogła wytańczyć się i wybawić. Może jakiś lokal z parkietem bez stroboskopów i migających świateł? Są takie. Gorzej jeżeli chodzi o dym lub głosną muzykę. Ale tak czy inaczej - nie wyobrażam sobie normalnego związku gdzie co tydzień jedna osoba zmyka sama na dyskoteke, a druga zostaje w domu. Postarajcie się wypracować jakiś kompromis.

Co to znaczy lubi wypic? Wypić to i ja lubie - 3-4 tequilki w ciągu dyskoteki. Dzieki temu mam "humorek" ale nie jestem pijana. A równie dobrze może to oznaczać upicie się do utraty przytomności - porozmawiaj i dowiedz się szczegółów. Oczywiście - raz na jakiś czas można się rozdzielić, ty spędzasz czas inaczej, ona inaczej - zaufanie jest konieczne. Ale nie da sie tak żyć każdego dnia.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Piter związek opiera się o wzajemną miłość, szczerośc i zaufanie oraz wierność. Jesli tego nie rozumiecie to po prostu nie tworzycie dobrej pary, może porozmawiajcie sobie o tym na spokojnie i o mozliwych konsekwencjach tego co mogłoby się stać na imprezie na która pójdzie twoja ukochana
Pozdrawiam buźka pa pa
a jak naprawde się tak boisz to przypnij ją do kaloryfera i nie wypuszczaj z domu :D
 

PITER100

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
WIECIE TAK TO JEST EPILEPSJA SKĄD WIESZ??WIESZ NIE BYŁO NAJLEPIEJ W PIERWSZYM MIESIĄCU NASZEGO ZWIĄZKU DUŻO SIĘ SPRZECZALISMY O JEJ KOLEGÓW I MOJE KOLEŻANKI A CO SIĘ OKAZAŁO PO JAKIMŚ CZASIE OKAZAŁEM SIĘ DRUGIM CHŁOPAKIEM W JEJ ŻYCIU CHODZIŁA ZE MNĄ I MIAŁA JESZCZE JEDNEGO A JA W REWANŻ ZAPROSIŁEM JĄ DO DOMU A POTEM ZAPROSIŁEM MOJĄ BYŁĄ CO BYŁO BARDZO WIELKIM BŁĘDEM POTEM MOJA KSIĘŻNICZKA WYSZŁA A JA JEJ NAPISAŁEM ŻE ZROBIŁEM JEJ TYLKO MASAŻ BO TYLKO MASAŻ TO BYŁ A ONA BYŁA U CHŁOPAKA NA SYLWESTRA...A WIĘC NIE MIAŁEM DO NIEJ ZAUFANIA NA POCZATKU PO TYM INCYDENCIE ALE PO TYM JAK ZERWAŁA PRZY MNIE Z NIM TO ZAUFAŁEM JEJ W 100% BO POMYSLAŁEM ŻE DAM JEJ SZANSĘ W KONCU JĄ KOCHAM PRAWDA!!!!I ONA WYBACZYŁA MI TO CO ZROBIŁEM ALE POWIEDZIAŁA ŻE NIE MA DO MNIE ZAUFANIA UFA MI W 99,9% STARAM SIĘ O TEN JEDEN PROCENT MÓWI ŻE ROŚNIE MOŻE MI SIĘ UDA GO ZDOBYĆ.......
TAK CHODZI TU O ŚWIATŁA ,AHA ONA JAK SIĘ UPIJE TO TROCHĘ ŚWIRUJE I CHCEMY WYBRAĆ DO WŁAŚNIE TAKIEGO KLUBU ,MOJA UKOCHANA JEST BARDZO PIĘKNA WIĘC KAŻDEMU KOLESIOWI STAJE NA JEJ WIDOK TO NIE JEST BARBIE ALE JEST BARDZO ATRAKCYJNĄ KOBIETĄ WIĘC NIE WIEM CO ROBIĆ GG Z NIĄ O TYM CO ROBI JAK SIĘ UPIJE POWIEDZIAŁA"JAK Z TOBĄ NIE BYŁAM TO SIĘ CAŁOWAŁAM"NO TAK MOŻE TERAZ MI COŚ PORADZICIE??POZDRAWIAM
 

Attachments

  • ni08m.jpg
    ni08m.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 8
  • us05m.jpg
    us05m.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 7

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
WIECIE TAK TO JEST EPILEPSJA SKĄD WIESZ??WIESZ NIE BYŁO NAJLEPIEJ W PIERWSZYM MIESIĄCU NASZEGO ZWIĄZKU DUŻO SIĘ SPRZECZALISMY O JEJ KOLEGÓW I MOJE KOLEŻANKI A CO SIĘ OKAZAŁO PO JAKIMŚ CZASIE OKAZAŁEM SIĘ DRUGIM CHŁOPAKIEM W JEJ ŻYCIU CHODZIŁA ZE MNĄ I MIAŁA JESZCZE JEDNEGO A JA W REWANŻ ZAPROSIŁEM JĄ DO DOMU A POTEM ZAPROSIŁEM MOJĄ BYŁĄ CO BYŁO BARDZO WIELKIM BŁĘDEM POTEM MOJA KSIĘŻNICZKA WYSZŁA A JA JEJ NAPISAŁEM ŻE ZROBIŁEM JEJ TYLKO MASAŻ BO TYLKO MASAŻ TO BYŁ A ONA BYŁA U CHŁOPAKA NA SYLWESTRA...A WIĘC NIE MIAŁEM DO NIEJ ZAUFANIA NA POCZATKU PO TYM INCYDENCIE ALE PO TYM JAK ZERWAŁA PRZY MNIE Z NIM TO ZAUFAŁEM JEJ W 100% BO POMYSLAŁEM ŻE DAM JEJ SZANSĘ W KONCU JĄ KOCHAM PRAWDA!!!!I ONA WYBACZYŁA MI TO CO ZROBIŁEM ALE POWIEDZIAŁA ŻE NIE MA DO MNIE ZAUFANIA UFA MI W 99,9% STARAM SIĘ O TEN JEDEN PROCENT MÓWI ŻE ROŚNIE MOŻE MI SIĘ UDA GO ZDOBYĆ.......
TAK CHODZI TU O ŚWIATŁA ,AHA ONA JAK SIĘ UPIJE TO TROCHĘ ŚWIRUJE I CHCEMY WYBRAĆ DO WŁAŚNIE TAKIEGO KLUBU ,MOJA UKOCHANA JEST BARDZO PIĘKNA WIĘC KAŻDEMU KOLESIOWI STAJE NA JEJ WIDOK TO NIE JEST BARBIE ALE JEST BARDZO ATRAKCYJNĄ KOBIETĄ WIĘC NIE WIEM CO ROBIĆ GG Z NIĄ O TYM CO ROBI JAK SIĘ UPIJE POWIEDZIAŁA"JAK Z TOBĄ NIE BYŁAM TO SIĘ CAŁOWAŁAM"NO TAK MOŻE TERAZ MI COŚ PORADZICIE??POZDRAWIAM
ciesz sie ze masz atrakcyjna kobiete i ze kazdy ja pochlania wzrokiem i ufaj jej nawet jezeli swiruje po alkoholu ale czywiscie jezeli miedzy wami jest milosc
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Domyśliłam się bo znam kilka osób chorych. A wtedy wyłapujesz informacje o chorobie.

Ile macie lat? To takie pytanie poza nawiasem.

To co opowiadasz... jeżeli chcecie dopracować zdrowy związek to super. Ale chyba czeka was sporo pracy.

Nie powiedziałeś czy rozmawiałeś z nią tak naprawdę o tym, że chciałbyś się z nią bawić, pewnie tak, skoro wybieracie sie do cichszego klubu, ale co ona mówi na to, czy zamierza spróbować bawić się w innych warunkach ale z tobą, czy mówi że brakowałoby jej dyskotek i będzie tam chodzic nadal bez ciebie?

Co do samego jej zachowania - kiedy była sama całowała się, nie jest to specjalnie straszne. Poza tym - była wtedy sama. Porozmawiaj jak to wygląda teraz. A co do tego, że jest ładna - wiesz co, czasem myślę, że gdybym była brzydką cichą myszką, to wieksze wrażenie zrobiłby na mnie facet który zainteresowałby się mną, niż teraz, kiedy nie wiedzieć czemu zwracam na siebie uwagę. Przywykłam do tego, że faceci kiedy widzą kawałek nogi lub jasne wosy są baaardzo mili i szczerze mówiąc nie zwracam na to wiekszej uwagi. A gdyby było inaczej... pewnie zawróciłby mi w głowie taki. Twoja dziewczyna wbrew pozorom też może zupełnie dobrze radzić sobie z nimi.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Po 1. nie pisz z Caps Lockiem, bo to denerwujące.
Po 2. więcej zaufania do swojej kobiety ;) Zaufanie to podstawa!
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Po 2. więcej zaufania do swojej kobiety ;) Zaufanie to podstawa!

Tak,ale on wykazuje się bardzo dużym zaufaniem.
Na jego miejscu inni faceci by już szaleli i nie pozwolili swoim dziewczynom wychodzic z domu.
Po prostu boi sie czy nie zrobi głupoty,bo może się upić do nieprzytomności i na drugi dzień nie wiedzieć czemu to zrobiła.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
A ja sadzę że mimo wszystko powinni ustalić pewne reguły, np. z kim ona wychodzi sama - niech nie będzie tam sama, albo ile wypije. Mój facet dawno poprosił mnie abym uważała bez niego na alkohol i nie upiła się sama, bo boi się o mnie. Ma to dużo sensu i nie widziałam przeszkód aby mu odmówić. więc umówiliśmy się jak to wyglada kiedy jesteśmy sami. Warto rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać.
 
Do góry