Przyjemność z sexu.

Status
Zamknięty.

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
Witam dziewczyny. Niedawno straciłam dziewictwo, bolało mnie i przez 3 dni leciała krew, po tygodniu znowu kochaliśmy się z chłopakiem i znowu bolało i leciała krew, chociaż już mniej. Chłopakowi było dobrze, a ja nie czułam żadnej satysfakcji, tylko ból. Za którym gdzieś razem to mi się ureguluje i będę miała przyjemność?? Jak to było u was?? Z góry dziękuję za odpowiedzi :papa:
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
oczywiste jest ze na poczatku nie bedziesz odczowala takich przyjemnosci jak po 3 latach seksu...przyjemnosc przychodzi z czasem...a orgazmu takze sie nie osiaga po paru stosunkach wioec radze uzbroic sie w cierpliwosc,mezczyznie jasne ze bedzie milo nawet wczasie 1 stosunku. co do bolu i lecenia krwi moze za bardzo penis twojego chłopaka ocierał sie o scianki i bylas za malo rozluzniona...radze na 3raz do seksu podejsc swobodnie aby bylo dostatne nawilzenie.madzia1990 moj poczatek zycia seksualnego wcale nie byl piekny,przyjemny ale z czasem jest lepiej minelo 3 lata i moge smialo powiedziec ze seks jest cudowny :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry