Przyjazn z księdzem

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Witam !!
Otóż mam problem,23 grudnia minie rok,odkąd zauważyłam że jeden ksiądz w mojej parafii jest bardzo fajnym człowiekiem..Chciałam się z Nim zaprzyjaznic,powiedzialam Mu ze Go bardzo lubię,od czasu do czasu rozmawialiśmy,dałam Mu mój pamiętnik,na znak zaufania..Przeczytał,ale jeszcze (od miesiąca) nic na ten temat nie mówił..Byłam wczoraj u Niego,rozmawialiśmy o szkole..odkąd Mu dałam pamiętnik zrobił się poważny,albo mi się wydaje..Często jest zajęty.. Nie wiem dlaczego On się zachowuje,jest między Nami duża różnica wieku,ja jestem nastolatką a On ksiedzem..Przyjaciel mi powiedział że może On boi się ze odciągnie mnie od nauki,albo może On nie rozumie do końca ze mi chodzi o przyjazn ?
Proszę o pomoc i wyrozumiałość...
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A było w tym pamiętniku coś o nim?takie osobiste przemyślenia na jego temat czy cos w tym stylu?
może on zauważył, że wasza znajomość nie idzie w tym kierunku co powinna...i chce byc zapobiegliwy?
jedynie to mi przychodzi do głowy...może, że faktycznie jest czymś bardziej zajęty niż kiedyś.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
A było w tym pamiętniku coś o nim?takie osobiste przemyślenia na jego temat czy cos w tym stylu?
może on zauważył, że wasza znajomość nie idzie w tym kierunku co powinna...i chce byc zapobiegliwy?
jedynie to mi przychodzi do głowy...może, że faktycznie jest czymś bardziej zajęty niż kiedyś.
No było,że jest cudownym człowiekiem jakich mało,że ma prawdziwa wiarę.. ;) No i kilka razy bylo o Nim napisane "Moje Kochanie " No ale raczej powinnien to zrozumieć? nalezy do wyrozumiałych osób,chyba ze jak ktoś przegina.. to pewnie jest powazniejszy..Nie idzie w tym kierunku,On mi kiedys powiedzial ze wydaje Mu sie ze szukam w Nim Ojca,i poradzil zebym szukała Ojca w Bogu..
 

norbi93

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szubin
Słuchaj : jeżeli On jest taki w porządku to się lepiej do niego nie "klej".Wybrał taką a nie inną droge- droge samotności i wstrzemężliwosci.JEżeli dojedzie (nie daj Bóg - chociaz w niego niewieże ;] ) do czegos miedzy wami to ten spokojny czlowiek bedzie mial kkrotko mowiac- przesrane !
Także zrozum to i znajdz sobie "normanego" chlopaka :)
pozdr :p
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Słuchaj : jeżeli On jest taki w porządku to się lepiej do niego nie "klej".Wybrał taką a nie inną droge- droge samotności i wstrzemężliwosci.JEżeli dojedzie (nie daj Bóg - chociaz w niego niewieże ;] ) do czegos miedzy wami to ten spokojny czlowiek bedzie mial kkrotko mowiac- przesrane !
Także zrozum to i znajdz sobie "normanego" chlopaka :)
pozdr :p
Ale zauważ chciałabym się z Nim zaprzyjaznic a nie chodzić do łóżka ;] nie wiem co ma do tego jego wstrzemezliwosc ? ...
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Ja tylko nie wiem, po co ów ksiądz miał przeczytać Twój pamiętnik.
 

norbi93

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szubin
Może nie tyle że Ty z nim "to zrobisz" ale co pomyslą ludzie z twojej miejscowosci??Przecież oni nie będą wiedziei że chcialas się z nim tylko zaprzyjażnić".Pisalem już: znajdz lepiej jakiegos chlopaka !! :D
Przemysl to :)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Ja tylko nie wiem, po co ów ksiądz miał przeczytać Twój pamiętnik.
Po to ,by mnie lepiej poznał,to nie był zwykły pamiętnik,taki religijny,dotyczący moich relacji z Bogiem

Może nie tyle że Ty z nim "to zrobisz" ale co powiedzą ludzie z twojej miejscowosci??
Przemysl to :)
Po pierwsze wydaje mi się że ludzie by nic nic powiedzieli,mieszkam w Łodzi,raczej jak do Niego idę to tak aby nikt nie widział.. ;]
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Możliwe, że czytając Twój pamiętnik, a dokładnie wpisy o nim, zrozumiał to inaczej, niż Ty chciałabyś, aby zrozumiał.
Niby chcesz przyjaźni, a piszesz o księdzu 'Moje Kochanie'.. <_< Wydaje mi się, że tak nie wypada.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Możliwe, że czytając Twój pamiętnik, a dokładnie wpisy o nim, zrozumiał to inaczej, niż Ty chciałabyś, aby zrozumiał.
Niby chcesz przyjaźni, a piszesz o księdzu 'Moje Kochanie'.. <_< Wydaje mi się, że tak nie wypada.
No ale On tez kiedyś chyba był kimś zauroczony? ....
Chyba pójde porozmawiac z Nim na ten temat ..
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Pewnie kiedyś był kimś zauroczony.. Ale teraz jest księdzem; dobrowolnie zrezygnował z głębszego życia towarzyskiego i oddał się w ręce Boga.
Sama napomknęłaś, że traktujesz go, jak przyjaciela. Teraz wspominasz coś o zauroczeniu.. <_< To jak to w końcu jest, hm :027: ?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Pewnie kiedyś był kimś zauroczony.. Ale teraz jest księdzem; dobrowolnie zrezygnował z głębszego życia towarzyskiego i oddał się w ręce Boga.
Sama napomknęłaś, że traktujesz go, jak przyjaciela. Teraz wspominasz coś o zauroczeniu.. <_< To jak to w końcu jest, hm :027: ?
No to jest tak że jestem w Nim "lekko" zakochana,ale traktuje Go jak przyjaciela,brata a nie jak chłopaka
 

norbi93

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szubin
Nie, nie, nie !
Niema takiego czegos jak: lekko zakochana lub malo zakochana.Jestes zakochana albo nie.

A jeśli jesteś mocno wierzącą osobą to powinnaś sama rozwiklas tą sprawę :)
Rozwiązanie jest proste : ZNAJDŻ SOBIE CHLOPAKA!!!
 

Nitka-cer

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam !!
Otóż mam problem,23 grudnia minie rok,odkąd zauważyłam że jeden ksiądz w mojej parafii jest bardzo fajnym człowiekiem..Chciałam się z Nim zaprzyjaznic,powiedzialam Mu ze Go bardzo lubię,od czasu do czasu rozmawialiśmy,dałam Mu mój pamiętnik,na znak zaufania..Przeczytał,ale jeszcze (od miesiąca) nic na ten temat nie mówił..Byłam wczoraj u Niego,rozmawialiśmy o szkole..odkąd Mu dałam pamiętnik zrobił się poważny,albo mi się wydaje..Często jest zajęty.. Nie wiem dlaczego On się zachowuje,jest między Nami duża różnica wieku,ja jestem nastolatką a On ksiedzem..Przyjaciel mi powiedział że może On boi się ze odciągnie mnie od nauki,albo może On nie rozumie do końca ze mi chodzi o przyjazn ?
Proszę o pomoc i wyrozumiałość...
Dla mnie to jest poprostu chore ... ;/ Dziewczyno no opanuj się ... zrozum że on już wybrał droge swojego życia .... i NIC z tego nie bedzie ! Normalne że mówi że jest zajety bo widzi sam co się dzieje .... że to nie przyjaźń tylko niestety coś wiecej ... i teraz tak już bedzie bardziej Ciebie unikał ! chce to poprostu zerwać ten cały chory kontakt ...! Chce Byc oddany cały Bogu!!a to że tam kiedyś był zauroczony To już poprostu Było!!! ... nie kumam tego że dałaś księdzu swój pamiętnik ..no cóż twoja sprawa ... ale dac Go Mu i pisac o Nim ,,Moje Kochanie '' no zgrozo ...

P.S. Zerwi z Ksiedzem kontakt i zaczni szukać wolnego chłopaka !

Pozdrawiam <_<
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Nie, nie, nie !
Niema takiego czegos jak: lekko zakochana lub malo zakochana.Jestes zakochana albo nie.

A jeśli jesteś mocno wierzącą osobą to powinnaś sama rozwiklas tą sprawę :)
Rozwiązanie jest proste : ZNAJDŻ SOBIE CHLOPAKA!!!
Zakochana w takim razie.

Dla mnie to jest poprostu chore ... ;/ Dziewczyno no opanuj się ... zrozum że on już wybrał droge swojego życia .... i NIC z tego nie bedzie ! Normalne że mówi że jest zajety bo widzi sam co się dzieje .... że to nie przyjaźń tylko niestety coś wiecej ... i teraz tak już bedzie bardziej Ciebie unikał ! chce to poprostu zerwać ten cały chory kontakt ...! Chce Byc oddany cały Bogu!!a to że tam kiedyś był zauroczony To już poprostu Było!!! ... nie kumam tego że dałaś księdzu swój pamiętnik ..no cóż twoja sprawa ... ale dac Go Mu i pisac o Nim ,,Moje Kochanie '' no zgrozo ...

P.S. Zerwi z Ksiedzem kontakt i zaczni szukać wolnego chłopaka !

Pozdrawiam <_<
Czy ja od niego chce czegoś złego? tylko przyjazni ;/
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Jak możesz jednocześnie mówić, że chcesz od niego tylko przyjaźni i twierdzić, że się w nim zakochałaś?
 

pustabrunetka

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
szczerze?
dziewczyno. nie dziw sie ze ksiadz po tym taki sie zrobił.
'moje kochanie' pisaała z mysla o ksiedzu? daj spokój.. było mu tego nie dawac. napewno bys została z nim na etapie przyjaźni. On teraz nie wie co ma robic. Oddał sie Bogu. a nie bedzie umawiąl sie z dziewczynkami.
 

WyimaginowanaPatt

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
dziecko drogie, widać, że się zakochałaś w nim i to ostro i co myślisz, że jest głupi i tego nie widzi?
lepiej będzie dla Ciebie i niego jak przestaniesz się z nim kontaktowac.
uwierz głębsza przyjaźń z ks w ktorym jesteds zakochana nie ma sensuu.
i od kiedy to sie pisze o ks 'moje kochanie' ja nawet o bracie tak nie pisze -.-'
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Nie musicie jeździć tak po dziewczynie.. Miała problem, napisała a Wy tylko jedno "znajdź sobie chłopaka"

Zauroczyła się.. Każdy to przeżywa..

"Nie powinnaś" dawać mu tego pamiętnika..
 
Do góry