Przyjaźń damsko-męska

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
No z gejem to mozna sie przyjaznic, ale z normalnym , przystojnym kumplem to raczej chyba nie bo kiedys i tak serduszko sie odezwie :p
 

viking18

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
eh ja tam my sle ze po prostu nie da sie tak przyjaznic . wczesniej czy pozniej sie to zniszczy naprawde .
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
viking18 napisał:
eh ja tam my sle ze po prostu nie da sie tak przyjaznic . wczesniej czy pozniej sie to zniszczy naprawde .
Taka to i przyjaźń.
Ja śmiem uważać, że przyjaźć to coś więcej niż miłość. Serio. To przyjaciel ma być na zawołanie, to przyjaciel pomaga rozwiązać problemy, i w końcu to przyjaciel pomaga w sprawach sercowych.
Przyjaźń to ogromna odpowiedzialność. A czy są prawdziwi przyjaciele na świecie? Tego do końca nie wiadomo, bo tyle ile jest przeróżnych sytuacji to tyle jest zachowań ze strony przyjaciela. Nigdy nie wiadomo, kiedy nie będziemy mogli na niego liczyć... W sumie to przyjaźń pomimo że jest wg. mnie potężniejsza od miłości, ma to do siebie, że może szybciej się załamać niż stosunek oparty na więzach emocjonalnych. Cóż, nie ma co tego tłumaczyć, niestety takie są koleje losu.
No i ofkoz mamy wyjątki, którym nie przeczę. :)
 

Eshet

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Chorzów
Istnieje przyjaźń damsko-męska!
Znaczy się istnieć może na pewno jakiś czas, potem przynajmniej jedna ze stron sie zakocha ;) ale moze taka miłość z przyjaźni w rzeczywistości ma najtrwalsze fundamenty?
Wiem za to jedno napewno z własnego doświadczenia: jak miłość z przyjaźni nie wypali, to potem nie ma się ani chłopaka, ani przyjaciela
 

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
Przyjaźń damsko-męska jest możliwa. Chociaż jedna ze stron w końcu się zakocha. Ja trwam w takiej przyjaźni, on był we mnie zakochany. I choć nie jesteśmy razem nasza przyjaźń przetrwałam!!!
 

Eshet

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Chorzów
Kiedyś zakochałam się w kumplu, ale nic z tego nie było. Bo mi przeszło i zaczęłam chodzić z moim najlepszym przyjacielem... rozstaliśmy się. Teraz już nei mam ani chłopaka ani przyjaciela. Za to mój inny przyjaciel kocha się we mnie - razem nie jesteśmy, ale jakoś w tym trwamy :)
 
P

Peggy

Guest
Nika:I wlasnie się z tym zgodze,że z gejem mozna sie przyjaźniźć.. :)
 

paulka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja uwazam ze jest ale moi koledzy mysla ze to niesty nie mozliwe i ze wszystko konczy sie tak samo jak na banalnych filmach itp. :/

[ Dodano: 3 Maj 05, 18:33 ]
ja tez uwazma ze z gejem sie mozna przyjaznic ja nawet to robie :rotfl:
 

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
Ludzie czemu wy nie wierzycie w przyjaźń damsko-męską.
Jakbyście mieli przyjaciela płci przeciwnej to byści uwierzyli.
To trzeba przerzyć i uwierzyć.
Ja też nie wierzyłam, ale przerzyłam i wierzyłam!!!
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
ja wierze w przyjazn damsko-meska.... chociaz cos mi mowi, ze moi przyjaciele ( 2) cos do mnie wiecej czuja... jednak ja nie chce zeby bylo cos wiecej z tego...
 

jusia91

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
koło Wawy
Ja chciała bym w to wierzyć ale jest trudno, poniewż z własnego życia to wiem. Miałam kolege bardzo dobrze sie z nim zaprzyjaźniłam i on sie we mnie zakochał i od tamtego czasu nasze relacje sie znacząco popsuły. Zawsze sie coś psuje a taka przyjaźń jest bardzo trudna. Niektórym sie może udać...
 
B

Baryla

Guest
Ja mysle jak wszyscy:p ja znaduje sie w takiej troche głupiej sytułacij jestem wolny i moja przyjaciołka tez jest wolna no ale poznalismy sie przez całkowity przypadek no i najpier miało byc koleżeństwo:p poznie była przyjaźń i nic wiecej a teraz zerwała z chłopakiem dla mnie i nie wiem co zrobic:]
 
Ś

święty

Guest
Jeszcze kilka lat temu, zanim na dobre nie zszedłam się ze sswoją drugą połową miałem taką przyjaciółkę z którą nic nas nie łączyło prócz przyjaźni. Owszem zakochała się po jakimś czasie, ale nie we mnie , więc nie obala mojej teorii o istnieniu takiej możliwości. Z drugiej strony jak czytam wasze niektóre wypowiedzi, to dochodzę do wniosku że zdaniem kilku osób, facet myśli tylko o tym aby się zakochać, albo o sexie. Ciągnąc tę myśl dalej , nie ma znaczenia czy facet jest zajęty czy wolny, bo nawet jak jest zajęty i spotka się z przyjaciółką to musi coś z tego być? Moim zdaniem nie. I nie ma znaczenia czy jest solo czy w duecie taka przyjaźń jest możliwa. Pozdro all
 
A

Anonymous

Guest
zgadzam sie z wiekszoscia :D predzej czy pozniej jedna ze stron zdaje sobie sprawe ze ten przyjaciel jest idealny bo:wszystko mu moze powiedziec i ma pewnos ze niekt sie o tym nie dowie,jest peeelno tematow do rozmowy i gadka siem klei ,jest jeszcze wieeele argumentow :hyhy: z reszta z miloscia jest jak z przyjaznia,,,,przyjaciol sie nie wybiera....serce nie sluga ..eheh noi to bylo by na tyle...pozdrowionka ;*
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
Elo!!
Ja wierzę w przyjaźń damsko-męską bo sama mam przyjaciela!!!!!! Jest super moge z nim o wszystkim pogadać i nigdy nie byliśmy w sobie zakochani. Chcę dodać że znamy siem od dzieciństwa!!! :zawstydzony: i mój przyjaciel nie jest doskonały bo ma swoje wady i zalety... Ma dziewczynę... ale i tak jest i będzie moim przyjacielem....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Biała dama, bo w tym jest ta sztuka zeby sie w sobie nie zkochiwac, ale czasami jest inaczej a wtedy juz po przyjazni
 
A

Anonymous

Guest
witam ;) chcialam powiedziec ze mam przyjaciela prawdziwego od dluzszego czasu , na poczatku byly jakies tam dziwne historie typu partnersto ale jakos przelamalismy te kwestje razem i jestesmy naprawde prawdziwymi przyjaciolmi doradzamy sobie nawet w kwestji potencjalnych kandydatow i kandydatek na naszych partnerow poswiecamy sobie sporo czasu ale mamy czas na prywatnosc rowniez ale najlepsze jest to ze zawsze jedno na drugiego moze liczyc bo kto doradzi kobiecie najlepiej w sprawach mezczyzn a mezczyznie sprawach kobiet jesli nie przyjaciel pułci przeciwnej;) :hyhy: :hyhy: ja jestem zadowolona i moim zdaniem jest przyjazn damsko meska bo po ciezkich trudach sama uczestnicze w takiej przyjazni i jest naprawde super:) polecam ale tylko ludziom odwaznym i stanowczym
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Otóż przyjaźń damsko męska jest jak najbardziej możliwa (wedłóg mnie). Facet przyjaźniąc się dłużej z kobietą nie musi się w niej zakochać, ani też zostać gejem, żeby dalej się przyjaźnić. Jeśli się zakochuje, to świadczy o jego rozhwianiu uczuciowym. Dlatego takie związki raczej nie trwają długo - miłość to chemia, a takie zakochanie się w znanym przyjacielu to tylko chwilowe zauroczenie spowodowane najczęściej jakimś aktualnym zjawiskiem. Jeśli się panyje nad mniejszymi uczuciami (nad prawdziwą miłością się nie da :p) to nie dochodzi do takich sytuacji i można przyjaźnić się wciąż :)
 
Do góry