Przyjazn A Zdrada

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
chodzi Ci o zdrade w zwiazku ?? bo przeciez ludze ktorzy sa w zwiazku tez sa dla siebie przyjaciolmi...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Prawdziwy przyjaciel pewnie powinien wybaczyć. Kiedy moi przyjaciele mnie zdradzili było to adekwatne do końca przyjaźni - i wyszło mi to na dobre.
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Prawdziwy przyjaciel i zdradzanie? Przecież to się mija z przeznaczeniem. Nie wybaczyłabym raczej. Ale nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem. Na pewno zastanowiłabym się nad sensem takiej "przyjaźni"
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Moja była przyjaciólka mnie w pewien sposób zdradziła.... :( w taki sposób że innym gadała o mnie za ploecami... :( więc ja stwierdziłam, że to nie była z jej strony przyjaźń.... nie żałuję w ogóle że to sie skończyło... na początku żałowałam.... w końcu stracone ponad 10 lat ;( zle chyba nie tak do końca stracone... bo dzięki temu mam teraz prawdziwą Przyjaciółkę.... i nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji...
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Moja była przyjaciólka mnie w pewien sposób zdradziła.... :( w taki sposób że innym gadała o mnie za ploecami... :( więc ja stwierdziłam, że to nie była z jej strony przyjaźń.... nie żałuję w ogóle że to sie skończyło... na początku żałowałam.... w końcu stracone ponad 10 lat ;( zle chyba nie tak do końca stracone... bo dzięki temu mam teraz prawdziwą Przyjaciółkę.... i nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji...

Eh... współczuję a jednocześnie gratuluję podjęcia decyzji o zerwaniu przyjaźni. No i wspaniale że masz przyjaciółkę, na którą możesz liczyć :)
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Eh... współczuję a jednocześnie gratuluję podjęcia decyzji o zerwaniu przyjaźni. No i wspaniale że masz przyjaciółkę, na którą możesz liczyć :)
Takiej Przyjaciółki to ja życzę każdemu :)
osoba na której mi prawie nie zależało została moją Best a moj "Przyjaciółka" nic nieznaczącą osobą... coż za ironia losu... ale teraz w ogóle nie żałuję takiego obrotu spraw :D
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Takiej Przyjaciółki to ja życzę każdemu :)
osoba na której mi prawie nie zależało została moją Best a moj "Przyjaciółka" nic nieznaczącą osobą... coż za ironia losu... ale teraz w ogóle nie żałuję takiego obrotu spraw :D

Ja dołączam się do życzeń. Bo prawdziwa przyjaciółka to skarb :) Ja mam prawdziwą przyjaciółkę i nie wyobrażam sobie życia bez niej... A w tym roku idę do LO. Myślę że mimo wszystko nasz kontakt się nie urwie :) No i takie są właśnie ironie losu :) Na Twoim miejscu też bym nie żałowała :)
 

Beatka500

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Wydaje mi się, że taki prawdziwy przyjaciel nie zdradza... Jeżeli Ciebie zdradził to znaczy, że sobie tak jakby aby wmawiacie, że jesteście przyjaciółmi... :( Przykro mi ale naprawdę to się mija z przeznaczeniem zdrada i prawdziwy przyjaciel to całkiem co innego...
 
Do góry