...przyjacióła...

monika01198

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Siedmiomilowy Las;)
Jak odzysakać zaufanie do przyjaciółki, ktora flirtowała z moim chłopakiem??
Byłyśmy przyjaciółkami 10 lat. 3 lata spotykałam się z chłopakiem, w ostatnim pół roku oni zaczeli na imprezach pokazywać się razem, jako para... (ja nie mogłam być obecna-praca)
Po tym wszystkim co się dowiedziałam zerwałam z chłopakiem. Serdeczna przyjaciółka ma do tej pory żal do mnie że ...... już nie jest między nami tak jak kiedyś. Jak mam jej to wyjaśnić, że po tym wszystkim już nic nie będzie takie jak dawniej??
 

Scorpio_18

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
295
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
Jak odzysakać zaufanie do przyjaciółki, ktora flirtowała z moim chłopakiem??
Byłyśmy przyjaciółkami 10 lat. 3 lata spotykałam się z chłopakiem, w ostatnim pół roku oni zaczeli na imprezach pokazywać się razem, jako para... (ja nie mogłam być obecna-praca)
Po tym wszystkim co się dowiedziałam zerwałam z chłopakiem. Serdeczna przyjaciółka ma do tej pory żal do mnie że ...... już nie jest między nami tak jak kiedyś. Jak mam jej to wyjaśnić, że po tym wszystkim już nic nie będzie takie jak dawniej??
nie wyjasniaj jej nic. Jezeli byla by Twoja prawdziwa przyjaciolka to nie zrobila by Ci tego!!
A jezeli jednak jest "prawdziwa" przyjaciolka to powinna zrozumiec, ze popelnila blad i sama to jakos odkrecic.
jezeli chcesz sie bawic w wyjasnianie to powiedz jej po prostu, ze sie na niej zawiodlas i, ze nie potrafisz jej teraz zaufac.
A najlepiej by bylo jakbys po prostu zerwala z nia kontakt. Wiem, ze nie jest to latwe, ale tak bedzie najlepiej.
Pozdrawiam
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Kpina. Szanuj ty się. Zrobiła ci takie świństwo i chcesz ją przepraszać? Opanuj się. Nie rób nic. To ona nie rozumie swojego błędu a nie ty.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Jak odzysakać zaufanie do przyjaciółki, ktora flirtowała z moim chłopakiem??
Byłyśmy przyjaciółkami 10 lat. 3 lata spotykałam się z chłopakiem, w ostatnim pół roku oni zaczeli na imprezach pokazywać się razem, jako para... (ja nie mogłam być obecna-praca)
Po tym wszystkim co się dowiedziałam zerwałam z chłopakiem. Serdeczna przyjaciółka ma do tej pory żal do mnie że ...... już nie jest między nami tak jak kiedyś. Jak mam jej to wyjaśnić, że po tym wszystkim już nic nie będzie takie jak dawniej??


he... a po co masz wyjaśniać? to Ty nabroiłaś czy ona? Odbiła Ci chłopaka, w sumie gdyby on miał trochę oleju w głowie to nic by nie zdziałała.... jedynie możesz jej podziękować, ze przetarła Ci oczka :D z tej głupiej euforii zauroczenia i sprowadziła Cię na ziemie :/
Może nie tyle co zerwać z nią kontakt, bo czasem to nie możliwe, ale traktuj ją jak dla Ciebie by nie istniała, rozmawiaj z nią, ale ignoruj, nigdy ty nie zaczynaj rozmowy nie szukaj pretekstu do niej, zawsze gadaj o błahych rzeczach..... płytka znajomość!
a jak będzie Cię pytała DLACZEGO JĄ TAK TRAKTUJESZ? To powiedz, że traktujesz ją normalnie i nadal ją olewaj, ignoruj itp. Nie daj się wciągnąć w kłótnie i jakieś głupie wyjaśnienia, bo tylko to by świadczyło, że czuje się winna i potrzebuje Twego rozgrzeszenia....
 
M

malina.

Guest
Serdeczna przyjaciółka ma do tej pory żal do mnie że ...... już nie jest między nami tak jak kiedyś. Jak mam jej to wyjaśnić, że po tym wszystkim już nic nie będzie takie jak dawniej??
Nadgorliwość ludzi w kontaktach przyjacielskich czy jakichkolwiek innych mnie przeraża. Ty powinnaś oczekiwać przeprosin, nie ona. Zachowaj resztki godności i nie wygłupiaj się.
Swoją drogą, na prawdę nie mogę pojąć dzisiejszego systemu wartości.
 

Blondi_90

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja bym nawet z nią rozmawiać nie chciała a Ty chcesz jej zaufać :mruga: nie no każdy ma swój system wartości itd ale jeśli mnie by coś takiego się przytrafiło to obydwoje byli by dla mnie nikim :] Ale jeśli koniecznie chcesz odzyskać zaufanie do niej to z nią pogadaj szczerze,pow co Ci leży na sercu i czekaj. Zaufania nie da się odbudować tamk od razu-samo przyjdzie :)
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Ja bym nawet z nią rozmawiać nie chciała a Ty chcesz jej zaufać :mruga: nie no każdy ma swój system wartości itd ale jeśli mnie by coś takiego się przytrafiło to obydwoje byli by dla mnie nikim :] Ale jeśli koniecznie chcesz odzyskać zaufanie do niej to z nią pogadaj szczerze,pow co Ci leży na sercu i czekaj. Zaufania nie da się odbudować tamk od razu-samo przyjdzie :)
Jest duże prawdopodobieństwo, że w ogóle nie przyjdzie, no ale próbuj :D Szukaj szczęścia;]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Szczerze mowiac ja na Twoim miejscu juz chyba nie umialabym nigdy jej zaufac. Ona pokazala, ze Wasza przyjazn jest dla niej naprawde malo warta... Mysle, ze juz nigdy nie odbuduje w pelni Twojego zaufania. Ja to bym zerwala z nia kontakt, ale skoro tak zdecydowalas to po prostu powiedz jej, ze ciezko, zeby Wasze relacje byly inne po tym co zrobila. Niech zauwazy swoj blad.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja bym dała sobie spokój z taką przyjaciółką... Wiesz ona też jest jakoś mało rozgarnięta, skoro myśli, że nadal może być jak dawniej :/ A co jeżeli znowu jej zaufasz, niby będzie jak dawniej, poznasz znowu jakiegoś fajnego faceta i znowu sytuacja się powtórzy, że będzie z nim flirtować?? Dla takich osób nie ma "wybacz", bo gdyby była Twoją prawdziwą przyjaciółką nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Dla mnie ona jest zerem....
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Dziwie sie, że jeszcze w ogóle utrzymujesz z nią jakikolwiek kontakt, a Ty pytasz jak odzyskać do niej zaufanie...
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Mariko - poczekaj do czasu, aż ta sprawa przestanie Cię boleć. Żyj swoim życiem, przestań myśleć o tej dziewczynie. Nie rób nic wbrew sobie.
Pamiętaj, że nie da się przejść przez życie, nie zamykając za sobą niektórych drzwi. Za jednymi z nich pozostała właśnie Twoja "przyjaciółka"...

Swoją drogą, znam wiele takich damskich pseudo-przyjaźni, które rozpadły się w podobny sposób. Nie chcę tutaj generalizować, ale jednak więzi pomiędzy kobietami stają się bardzo kruche, kiedy podoba im się ten sam facet.
 
Do góry