Przygoda Na Jedną Noc...

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nie wiem, czy ten temat wsadziłam w odpowiedni dział... nie wiem czy taki już był, to ewentualeni dołączyć go albo zamknąć, ja w kazdym razie szukałam :p
Chodzi mi o to, czy są tutaj jakies dziewczyny, które potrafiłyby iść na impreze, poznac kolesia i iść z nim bez niczego do łóżka i na tym by sie całą przygoda skończyła?????????
A faceci wy to uważacie za jakaś dziwność czy zalete ze dziewczyna nigdy nie byłaby zdolna cos takiego zrobić???????
Może i to pytanie do facetów jest dziwne, ale poprostu spotkałam sie z nietypowa odpowiedzią na to pytanie dlatego je zadaje.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja również bym sobie na to w życiu nie pozwoliła.
Może dla facetów to nie jest zaleta, ale cieszą się jak mają
niezłą zabawe ( ale podkreślam że tylko niektórzy :p )
Ja gardzę takimi dziewczynami co przez cały dzień są dobre,
miłe, cnotliwe i kochane.. a wieczorem stają się dziwkami <_<
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
( ale podkreślam że tylko niektórzy )
no wlasnie :p

Dla mnie taka dziewczyna nic nie znaczy... dlaczego ? nie bede uzasadnial bo to chyba oczywiste.

a wieczorem stają się dziwkami
dziwki to chyba panie ktore wspolzyja za pieniadze, a tu nikt o tym nie mowil, chyba chodzilo o dziewczyny ktore robia to wylacznie dla przyjemnosci :p ale sam nie wiem :p
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No nie chodzi tutaj o dziwki, tylko o dziewczyny, które robią to bo chcą sie zabawić tak na jedną noc.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Dla mnie nawet takie dziewczyny to dziwki... :/
Nie chodzi czy biorą za to pieniądze czy nie..
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
:) wiesz troche masz racji, ale kiedys z kumplem w szkole sie o to "kłóciłam", ze takie lski to tez dziwki, to powiedział, ze myle pojecia :niepewny: widocznie faceci maja do tego inne podejscie.
Ale w każdym razie mnie sie nie rozchodzi o dziewczyny, kótre biora za to kase :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja wiem że nie chodz i o takie dziewczyny.
Ale ona poprostu są dla mnie dziwkami bo zabawiają się na jedna noc
tak samo jak dziwki.. :/
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
Temat mnie nie dostyczy bo mam mojego misia i nie wyobrazam sobie zadnego chodzenia do lozka z kims innym czy to nowo poznanym na imprezie czy nie... ale gdybym byla sama to nie wyobrazam sobie takze bycia dziewczyna na jedna noc... ale nie potepiam tego. Uwazam, ze jesli dwojgu ludzi nie bedacych w zwiazkach, ktorzy sie spotykaja np. w klubie i ida do lozka to odpowiada i nikogo tym nie rania to ich sprawa.
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Ehm... potępiam takei laski. Niestety znam takie... Osobiście się z nimi nie przyjaźnie... Ale poprostu wiem... Wszyscy mówią jakie to święte (chodzi o rodziców), a wieczorem na imprezie---- piją, palą, a i jak w temacie... lubią sobie poużywać... bleee
 

TPJ

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Dziewczyna, od razu do łóżka wskakuje? Trudno by mi było gorszą sobie wyobrazić...

Gdybym spotkał dziewczynę, która od razu by się zgodziła na seks, to... To przecież ostatnia jakaś, każdemu by dała, za przeproszeniem. Ja tam nie chcę być jednym z wielu, więc dziękuję. Niech innego frajera poszuka.

I nie ma sensu się kłócić o słowa. Czy nazwiemy ją "dziwką", czy nie - to czy coś to zmieni?

Z dziewczyną naprawdę przyjemniej jest porozmawiać, pobyć. Wtedy można ją naprawdę poznać, docenić, zacząć szanować.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No i to jest odpowiedz! Po co facetowi dziewczyna tylko do łużka?
Skoro jest głupia i nie mozna z nia pogadac.. ;)
 

żółwik

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Jest takie mądne powiedzenie:
"Jak suka nie da, to pies nie weźmie"
i wydaje mi sie że to mówi samo za siebie.
 

vsb1910

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
RADOM
zalezy ktore ci pojdą
jedna,jak lubi niezobowiazujacy seks to pojdzie,tym bardziej wolna.
A prawda jest taka ze cnotka nie pojdzie ci do lozka,tylko ta ktora juz robila kilka razy - a wiadomo,jak sprobujesz to wieksza ochota.
 

żółwik

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
hehe ok ale sam powiedz - trudno teraz o cnoty. Młodzież ewoluuje teraz na dysko i w krzaki tak to teraz widzą małolaty nie sądzisz?
 

Żanuśka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja,jak wiekszość z was tez bym nie poszla z pierwszym lepszym do łozka...przeciez to jest obrzydliwe... :eek:


Żanuśka używaj do poprawek opcji edytuj :]
 

żółwik

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
no właśnie
Trudno teraz o dobrą dziewczyne - taką do pogadania na realu.
Niestety to już nie te czasy, a jak juz są to zajęte i nie ma co kombinować
 

żółwik

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
jak to obrzydliwe - przecież to jest przyjemne a nie ...
Masz chyba ciężkie wspomnienia z I razu :)
 
Do góry