Przy wzwodzie skóra nie do końca ściągnięta

majzell

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, mam 15 lat i jak mi fred stoi to moja skóra nie jest do końca ściągnięta, dopiero sam ją muszę ściągnąć lecz ona się nie trzyma na grzybie i spada znów. Czy to w moim wieku jest normalne? Jakieś porady? Czy po prostu wynika to z tego że jeszcze mój penis mi urośnie i jest "zapas" tej skóry?
A tak P.S
ma 14 cm, urośnie coś jeszcze?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Co do pierwszego, nie jestem pewien więc nie będę zmyślać. Co do drugiego, jak najbardziej. 14 lat u chłopaka/mężczyzny to dość wczesne stadium dojrzewania. Rozwijasz się fizycznie do około 21 roku życia. Wszystko to jest uwarunkowane genetycznie, ale na pewno jeszcze urośnie.
 

marcinszyszka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
33
co do tej skory to udaj sie do lekarza... watpie aby z czasem ten problem zniknal.. im szybciej udasz sie do poradni tym lepiej
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Lekarz, nic więcej.
Kurcze, czy Wy naprawdę nie macie rodziców, aby się ich o te sprawy zapytać?
 

majzell

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
czytając dużo poradników, doszedłem do wniosku że moje wedzidełko jest za krótkie, lecz jest pytanie. Czy ja muszę leczyć to operacyjnie teraz, w tym wieku? Bo chciałbym troche poczekać, bo nie umiem się przełamać do rozmowy na ten temat z rodzicami.
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Im później pójdziesz, tym bardziej będzie bolesny zabieg.
Zawsze powtarzam, że wstyd to kraść, a nie do lekarza iść.
A co do wieku - czas szybko leci. Za kilka lat znajdziesz dziewczynę, dojdzie do sytuacji sam na sam i wtedy to będzie wstyd, że przez tyle lat nic z tym problemem nie zrobiłeś. Przestań się bać tylko powiedz tacie - bo z mamą może być jeszcze bardziej głupio - o problemie.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Mialem zabieg (bo operacja tego nazwac nie mozna) na wedzidelko, trwalo jakies 20 min to wszystko. Nacina, zaszywa w innym miejscu i po klopocie. Aha i jeszcze cos.. jezeli masz 15 lat, to musisz isc z rodzicem, samego Cie nie przyjma, poniewaz nie jestes pelnoletni. Quirel dobrze napisal, wstyd to krasc, a nie isc do lekarza.
Proponuje zabrac sie za to jak najszybciej.
 
Do góry