Przetłumaczenie na język angielski

Olusia1231

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mam do przetłumaczenia tekst na język angielski.Od tego zależy moja ocena na semestr,a niestety ja sama sobie z tym nie poradzę.Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł :) Z góry dziękuje.

Na zdjęciu pierwszym widać 6 osób.Mężczyzna w fioletowej bluzce zagrabia liście.Dziewczynka z Panem w niebieskiej bluzce zbierają jabłka.Mężczyzna z kobietą siedzą przy stole i rozmawiają.Natomiast jakaś kobieta opala się.Wszystko to dzieje się na dworzu,w ogrodzie.Obrazek 2 przedstawia ulicę pewnego miasta.Na której to widać mezczyzn,jeden z nich myje samochód,drugi myje okna,a dwoch kolejnych panow przyglada się wszystkiemu.Dwie kobiety z wózkami spacerują się,a trzech chłopców gra w piłkę.Na rysunku trzecim widać jakieś bloki oraz dzieci bawiących się w piaskownicy.Możemy zauważyć również 2 starsze panie siedzące na ławce. Widać również pana,który wyszedł z psem na spacer oraz 2 inne osoby.
 

Olusia1231

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
bardzo proszę,żeby mi to ktoś przetłumaczył.Będę bardzo wdzięczna.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Mam do przetłumaczenia tekst na język angielski.Od tego zależy moja ocena na semestr,a niestety ja sama sobie z tym nie poradzę.Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł :) Z góry dziękuje.

Na zdjęciu pierwszym widać 6 osób.Mężczyzna w fioletowej bluzce zagrabia liście.Dziewczynka z Panem w niebieskiej bluzce zbierają jabłka.Mężczyzna z kobietą siedzą przy stole i rozmawiają.Natomiast jakaś kobieta opala się.Wszystko to dzieje się na dworzu,w ogrodzie.Obrazek 2 przedstawia ulicę pewnego miasta.Na której to widać mezczyzn,jeden z nich myje samochód,drugi myje okna,a dwoch kolejnych panow przyglada się wszystkiemu.Dwie kobiety z wózkami spacerują się,a trzech chłopców gra w piłkę.Na rysunku trzecim widać jakieś bloki oraz dzieci bawiących się w piaskownicy.Możemy zauważyć również 2 starsze panie siedzące na ławce. Widać również pana,który wyszedł z psem na spacer oraz 2 inne osoby.



In the first picture there are 6 people. The man in violet shirt is raking leaves. The girl with the man in blue shirt are collecting apples. The man with the woman are sitting at the table and they're talking while some woman are taking sunbath. Everything is happening outside. The second picture shows street of some city. On the street we can see a few men. One of them is washing a car, the other one is cleaning the windows and the other two men are watching everything. Two women with carts are walking and three boys are playing soccer. In the third picture we can see some blocks of flats and kids playing in sandbox. We can also see two elder ladies who are sitting on the bench. There is also a gentleman, who is walking with his dog and two other persons.

jest już późno ale starałem się żeby to jakoś wyszło. nie jestem ni jak wykształcony pod kątem angielskiego, po prostu lubię więc z góry przepraszam za błędy.
 
Do góry