Przerabianie zdjęć

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Kojarzy mi się z filmem "The Ring" .. Brrrrrrr :mruga: .... Ale fakt faktem.... ciekawe :D
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Hobby jest ok. Ale... co do zdjęcia. Jest obleśne. Nie wyglądasz jak zombie na nim. Ja się spodziewałam czegoś innego. Wyglądasz raczej jak mocno zniekształcony człowiek. (oczywiście na tym zdjęciu przerobionym) Po prostu... obrzydliwe.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Muszę przyznać, że bardzo ciekawa pasja :) Kiedyś jak miałam takie naklejki na zdjęcia to też się w takie coś bawiłam :p Ale to już nie te czasy...
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Heh :D podobne rzeczy robię, to nie jest moje hobby, ale też się tym zajmuję...

Tylko, że ja wycinam głowę, np. mojego kumpla i doklejam do ciała adolfa hitlera w mundurze, dorabiam na twarzy wąsy, dodaje czapkę z orłem niemieckim (nie, nie jestem nazistą, nic z tych rzeczy, po prostu kumpel mnie wkurzył). Końcowy efekt jest naprawdę realistyczny. Fotomontaż nawet nieźle wychodzi...
Kiedyś nawet znajomi i koledzy ze szkoły zamawiali u mnie na potęgę swoje przeróbki jako np. policjanta, giertycha, lekarza, saddama, bin ladena, araba, strażaka itd.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
murderdoll a czym sie różni zombi od bardzo zniekształconego człowieka :p

Locke to moze wklej jakies swoje dzieło :D

olka2.jpg jeszcze jedno dam :)
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Mocne :D

Zombie od zniekształconego człowieka rózni się tym, że nie żyje i lubi ludzi jeść..ten pierwszy niekoniecznie :D Ale poza tym wyglądają podobnie :eek:k:

Przecież uczą o tym chyba w szkole na biologii, albo WOSie..?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Mocne :D

Zombie od zniekształconego człowieka rózni się tym, że nie żyje i lubi ludzi jeść..ten pierwszy niekoniecznie :D Ale poza tym wyglądają podobnie :eek:k:

Przecież uczą o tym chyba w szkole na biologii, albo WOSie..?
no wiesz na biologii mówimy o narzadach rozrodczych ( moze ma to cos wspolnego z znieksztalceniem w niektórych przypadkach) a na WOSie o giertychu (ale moze w nim jest cos z zombi) :sexy:
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
no wiesz na biologii mówimy o narzadach rozrodczych ( moze ma to cos wspolnego z znieksztalceniem w niektórych przypadkach) a na WOSie o giertychu (ale moze w nim jest cos z zombi) :sexy:
A jak przerobisz zdjęcie Giertycha, to który będzie zombie..?
Oryginał, czy przeróbka..?

Na biologii mówili napewno o zombie, ale Ty słuchałas uwaznie tylko o tych narządach :D
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
A jak przerobisz zdjęcie Giertycha, to który będzie zombie..?
Oryginał, czy przeróbka..?

Na biologii mówili napewno o zombie, ale Ty słuchałas uwaznie tylko o tych narządach :D
gdybym przerabiała giertycha to cokolwiek bym mu przerobila to wyszło by to tylko na jego korzyść :lol:

a na biologii nie bylo o zombi :p
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Nieee na rotten nie wejde już chyba nigdy :p Przynajmniej w najbliższym czasie. A wg mnie to już zombie jest ładniejsze od Ciebie, czy tej dziewczyny na tym zdjęciu :p
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
hej moim hobby jest przerabianie zdjęć.. ale nie tak ze np robie z nich sepie czy cos tam takiego. Hmmm nie wiem jak to wytłumaczyc... np biore swoje zdjecie i robie sobie takie okropne oczy i wogóle tak robie ze wygladam jak zombi :)moja mama mówi ze to chore :)
a tata mówi ze mam talent :)
moja siostra poprosiła mnie zebym ją przerobiła no wiec to zrobilam :) hehe cały czas sie na to zdjecie i sie smieje :)
kolezanka tez chciala to jej zrobiłam :) oczywiscie nie robie nikomu tak wbrew jego zgodzie zeby go osmieszyc czy cos robie :)

bardzo lubie tak przerabiac fotki uwielbiam to robic hehe czy to jest chore??? nie wiem.. mysle ze nie
teraz bede sie przerabiac to jak skoncze to wam to zademonstruje w tym temacie :)

czy ktos moze tez ma takie hobby ??? :D

ja uważam, że to jest trochę chore (acz interesujące), ale ja mam psycholologiczne zboczenie zawodowe
 
Do góry