Przeobrażenie prezesa PIS

Status
Zamknięty.
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
1
Cóż to zmiany.Prezes PIS założył sobie konto w banku ciekawe czy ma preferencyjne oprocentowanie. Przeprasza za wykształciuchów, kobietom wręcza kwiaty. Teraz już wiadomo dlaczego nie chce zrezygnować z finansowania partii z budżetu państwa. Przecież z czegoś trzeba płacić specjalistom od wizerunku.

Teraz chyba trzeba będzie zrobić prawo jazdy.
 

Hajfon

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
43
To przykre, że mamy w kraju do czynienia z problemami (nie będę używać tego wyświechtanego hasła "kryzys finansowy", bo przypomina mi ono złego wilka z bajki), bo jest coraz więcej zwolnień i problemy z kredytami (z tymi dwiema sprawami spotykam się osobiście najczęściej), a prezes pis sobie robi nowe reklamówki. Ja nie mam ochoty płacić na taką propagandę.
 

Hajfon

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
43
No niestety polityka bez PR to rzadkość w dzisiejszym świecie...

Słuchając wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i innych polityków mówiących o sztuczkach socjotechnicznych i zagrywkach "pr-owych" mam ogromną ochotę na to, aby ktoś ich zapytał: "A co w pana mniemaniu znaczy PR?". I jestem przekonany, że oni nie mają o tym zielonego pojęcia, a odpowiedzi mogłyby być przezabawne :)
 

tarnat28

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
Wizerunek może sobie zmieniać. Dla mnie ważne jest to, aby nie uległy zmianie ich założenia programowe, a w szczególności to co krytykuje większość Polaków - polityka zagraniczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry