Przecieranie się podeszwy od butów

Yntomas

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
19
Punkty reakcji
1
Witam.
Ostatnio nenka mnie taki problem, że okropnie przedeirają mi się buty (podeszwa) kupie nowe a zaledwie po 2-4 miesiacach juz są praktycznie dizury w nich. Dość mnie to irytuje, gdyż zazwyczaj buty mam za 200-350zl z dobrych mark jak: nike/dc/es/osiris itp.A naprawde wydac co 4 miesiące 300zł na buty to nie jest tak łatwo. Prosze o jakąś pomoc/rade
 
B

benjamima

Guest
W którym miejscu się przecierają ? Zapewne zawsze w tym samym miejscu na podeszwie, tak ? :p Jeśli tak, zależy to od Twojego kształtu stopy, są 3 typy ułożenia stopy, i każdy niesie za sobą inne konsekwencje. Powiedz w którym miejscu się przecierają, to może będę w stanie doradzić coś konkretniejszego ;)
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Mam zawsze ten sam problem, we wszystkich butach pięty przecierają mi się w tym samym miejscu.
Obecnie chodzę w dunkach, w których też już trochę widać przetarcia. Przyzwyczaiłem się do tego, zależy to na pewno od stylu chodzenia danej osoby...
Zresztą to normalne, że buty ocierając o chodnik ścierają swoją podeszwę.
 

Yntomas

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
19
Punkty reakcji
1
Mam zawsze ten sam problem, we wszystkich butach pięty przecierają mi się w tym samym miejscu.
Obecnie chodzę w dunkach, w których też już trochę widać przetarcia. Przyzwyczaiłem się do tego, zależy to na pewno od stylu chodzenia danej osoby...
Zresztą to normalne, że buty ocierając o chodnik ścierają swoją podeszwę.

Tak, ale buty za 300zł+ nie powinły być do kosza po 2-3 miesiącach jak znajomi chodzą nie raz rok i więcej ...
To dosyć męczące kupować na rok 3-4 pary butów.
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Co prawda to prawda, ale nic na to nie poradzisz.
Chodzić rok w jednych butach raczej się nie da. ;-p
 

mroq15

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja chodziłem w swoich najaczach ponad roczek i całe były, czarne skórzane. I nigdy w życiu nie starła mi się podeszwa ;p nie wiem jak Wy chodzicie.
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
mi tez sie zawsze przecierają na pięcie i to jest od stylu chodzenia, tyle że ja mam jeszcze płaskostopie i nie wiem czy ma to wpływ na to...
dziwne jest to, że przecierają ci się tak bardzo, że nie są do użytku. Myśle że powinienes bardziej uważać jak chodzisz i nie haczyc piętą o podłoże.
 
Do góry