Prowadzić Partnerkę

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Że Ty panujesz nad całym tańcem i układem ;) Ona tylko podąża i dotrzymuje Ci taktu... :D ahhh... wypowiedział się ten, który umię jeden taniec...a jest to pogo :D Ale tam też jest takie jakby prowadzenie partnerki (?) buhaah chyba zbijanie :D
 

feno

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
jak stoisz i trzymasz ją za ręce a muzyka sobie leci a wy nic... to nie prowadzisz partnerki :D
ale jak np. obrucisz ją to juz ją poprowadziłeś i dzięki tobie zatańczyła obrót :D

<loooool>
 

MaxM

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
A jak ja chcę ją poprowadzić i zrobić krok, a w tym miejscu akurat jest jej stopa? :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Elune, podczas pogo prowadzisz partnerke w bezpieczne miejsce pod ścianą i uderzasz w strone pogujących :D.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Jeśli dobrze wyczuje sie partnera to nie problemu z deptanie po palcach. Trzeba poprostu umieć odczytać jego ruch w danej chwili i pod żadnym pozorem nie mozna sie patrzeć na stopy, bo wtedy to porażka jeszcze gorsza. Głowa do góry i dajemy czadu.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
na szczescie moj partner w naszym zwiazku prowadzi choc kobiety tez prowadza choc sama nie umiem :p
 

kamill_17

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
dowiedz sie czegoś wiecej na temat tańca jakim jest jaif :) jeżeli poczytasz o co w nim chodzi znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :] jaif to jest wypas taniec malo kto umie tanczyc :) tak ALBO obejrzyj sobie raz taniec z gwaizdami :):) tam tańczą czasami jaifa albo czacze Wypas. czacza jest troche latfiejsza bo wszyscy znaja do niej krok :)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja tam jak bylam 1 klasie SP to się uczyłam jaifa i jesczez pamiętam kroki, ale gorzej z wykonaniem :D Tylko, że nie wiele to da, gdy jedno zacznie tańczyć kroki konkretnego tańa, a drugie nie ma pojecia o co chodzi :D
 
Do góry