Protest chrześcijan przeci koncertowi Madonny

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
o rany przyjedzie pośpiewa i pojedzie. I po co tyle dywagacji, jeszcze trochę to odkryjecie, że pochodzi od Kaina i powinna być oskarżona za współudział w morderstwie Abla. Jak śpiewała 15 sierpnia to też było masa protestów i co się stało ? Nic, było minęło. Jak krytycy tego koncertu są tak przeciwni to powinni udać się w tm czasie do kościoła i modlić się o nawrócenie tej pani.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Nie mowiac ze PW walczyli przede wszystkim MLODZI LUDZIE. Zapewno walczyli po to aby Polska byla wolna i wolnej Polsce mlodzi ludzie wlasnie mogli sie bawic a nie zeby im tego zabraniano. No ale moje myslenie jest przeciez prymitywne :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie tak: do młodych nie dotrze się każąc stać na baczność i śpiewać ROTĘ. Dajmy im słuchać tego koncertu
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Nie rozumiem, dlaczego koncert miałby być oznaką braku szacunku dla ojczyzny. Można przysiąść na chwilę i podumać, to nawet wskazane, no ale bez przesady...
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Chociaż szczerze powiedziawszy sam koncert Madonny w dniu rocznicy wybuchu powstania warszawskiego wydaje mi się trochę niesmaczny, jednak do czasu samego odbycia się koncertu jakichś szczególnych słów potępienia myślę nie ma sensu wylewać. Sam fakt, że się on odbędzie nie jest żadną profanacją, wszystko zależy od tego czy nie strzeli owej piosenkarce nic głupiego do głowy w trakcie.

Osobną kwestią jest czy wybrała ona tą datę umyślnie czy to jedynie przypadek.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Osobną kwestią jest czy wybrała ona tą datę umyślnie czy to jedynie przypadek.

Artystka nie wybiera dat koncertow. Tylko manageriowie. Taka trasa to ogromne przedsiewziecie logistyczne, co do dnia wszystko napiete.
Trasasie przewija przez cala Europe i tak po prostu wyszlo.

Jakby dzien nie byl w Polsce to bedzie komus nie pasowac Madonna bo jest swieto psa albo kota.

Smieszmy mnie jak marne polaczki sobie dumaja ze Polska jest tak wazna iz Madonna osobiscie sprawdza historie Polski i kalendarz naszych swiat aby tak ustawic zeby Nam dopiec.

PO PROSTU SMIECH.

Czy moze lepszy bylby placz ?
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Chociaż szczerze powiedziawszy sam koncert Madonny w dniu rocznicy wybuchu powstania warszawskiego wydaje mi się trochę niesmaczny
ale trwało dwa miesiące i każdy dzień był tragiczny
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Artystka nie wybiera dat koncertow. Tylko manageriowie. Taka trasa to ogromne przedsiewziecie logistyczne, co do dnia wszystko napiete.
Trasasie przewija przez cala Europe i tak po prostu wyszlo.

Jakby dzien nie byl w Polsce to bedzie komus nie pasowac Madonna bo jest swieto psa albo kota.

Smieszmy mnie jak marne polaczki sobie dumaja ze Polska jest tak wazna iz Madonna osobiscie sprawdza historie Polski i kalendarz naszych swiat aby tak ustawic zeby Nam dopiec.

PO PROSTU SMIECH.

Czy moze lepszy bylby placz ?
Datę uikłądają menadżerowie i dostosowują ją do tzw. warunków miejscowych. Podejrzewam, że cała wina jest w tych warunkach miejscowych. To ktoś w Warszawie uznal, że w ten sposób uczci pamęć Powstania. I podejrzewam, że nie bez złośliwości i nie bez chęci zrobienia rozróby.
Hue. Rocznica Powstania to rocznica psa czy kota? Mam jeszcze pytanie jako polaczek, czy ty jesteś niemaczkiem czy szwedaczkiem? Jak plujesz to uważaj, czy aby na Ciebie nie leci.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Datę uikłądają menadżerowie i dostosowują ją do tzw. warunków miejscowych. Podejrzewam, że cała wina jest w tych warunkach miejscowych. To ktoś w Warszawie uznal, że w ten sposób uczci pamęć Powstania. I podejrzewam, że nie bez złośliwości i nie bez chęci zrobienia rozróby.
Hue. Rocznica Powstania to rocznica psa czy kota? Mam jeszcze pytanie jako polaczek, czy ty jesteś niemaczkiem czy szwedaczkiem? Jak plujesz to uważaj, czy aby na Ciebie nie leci.


Tak, managerowie beda sie przejmowac historia albo kalendarzem swiat jak ukladaja trase. Dokonuja optymalnego grafiku koncertow i tyle, kieruja sie wzgledami czysto logistycznymi.

Zyjemy w wolnym ponoc kraju wiec nie widze powodu dla ktorego wladze miasta maja zabraniac takiego wydarzenia.

Jakby wladze sie nie zgodzily o koncertu nie byloby wogole. Madonna by nie zmianiala calego grafiku trasy bo jakas grupa Polakow sie dasa. Wtedy dopiero bylby wstyd na swiat jaki to Polska zascianek. Wszedzie sa koncerty Madonny tylko nie w Polsce, ludzie pomyslcie czasem z szerszej perspektywny i nie tylko zadufanej polskosci.

Lobo, moze Ty podlegasz podniecie mitu PW. Dla mnie w okresie 1939-1945 trwala wojna i KAZDY DZIEN JEST TAK SAMO TRAGICZNY i w kazdym dniu tak samo gineli Polacy za ojczyzne. Wybacz ale ja hipokryzji i obludzie nie podelgam.

Albo czcimy kazdy dzien wojny tak samo albo sa jakies "waznieszje dni" jakies "wazniejsze ofiary" ? Tylko dlatego ze gineli w PW ?

Dla mnie smierc kazdeg zolnierza jest tak samo wazna a kazdy dzien wojny byl tak samo tragiczny.

Dla mnie to uwlaczajace dla innych ofiar wojny ze z takim patosem "pamieta sie" tylko o PW.

A gdzie reszta? NIe bylo innych bitew, innych ofiar? Dlaczego naglasnia sie co roku tylko PW ?

Bo bylo najwieksza wtopa w historii Polski ?

Zreszta wciaz nikt nie wytlumaczyl mnie dlaczego jakis koncert muzyczny ma kolidowac z jakims "dumaniem" czy "swietowaniem" ?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Zyjemy w wolnym ponoc kraju wiec nie widze powodu dla ktorego wladze miasta maja zabraniac takiego wydarzenia.
Ja też nie widzę. Wątpie jednak, żeby koncert musiał się odbyć akurat w środę, a w czwartek już nie. Przypadkowo Madonna co roku może tylko w polskie rocznice.



Lobo, moze Ty podlegasz podniecie mitu PW. Dla mnie w okresie 1939-1945 trwala wojna i KAZDY DZIEN JEST TAK SAMO TRAGICZNY i w kazdym dniu tak samo gineli Polacy za ojczyzne. Wybacz ale ja hipokryzji i obludzie nie podelgam.
Zrozum że krytyczny stosunek do PW można mieć, ale to rocznica rzezi chłopaków i dzieczyn, którzy nie siedzieli w sztabie i nie decydowali, tylko robili to co do nich należało. Moralnie mamją się do tego pokolenia jak słonie do mrówek. Co chcesz osiągnąć pisząc o rocznicy psa czy kota? Jeżeli widzisz, że mądrzejsi krytykuja to słuchaj, ale jak sam nie potrafisz krytykować na poziomie tylko obrażasz bohaterów to lepiej zamilknij.Uważasz, że jestreś lepszy niż powedzmyu Kamil Baczyński bo naczytałeś się Korwina i już wszystkie rozumy zjadłeś?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a czy nie można najpierw o 17 stanąć pod pomnikiem Gloria Victis, pomodlić się, a później pójść na koncert ?
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Ja też nie widzę. Wątpie jednak, żeby koncert musiał się odbyć akurat w środę, a w czwartek już nie. Przypadkowo Madonna co roku może tylko w polskie rocznice.

Tak sie sklada ze w takiej trasie jest wszystko obliczone co do dnia. Ostanio byla w Polsce 15 sierpnia wiec nie zawsze w ten sam dzien.

Zrozum że krytyczny stosunek do PW można mieć, ale to rocznica rzezi chłopaków i dzieczyn, którzy nie siedzieli w sztabie i nie decydowali, tylko robili to co do nich należało.

Chyba nie przeczytales co napisalem. Cala wojna to byla jak rzez chlopakow ktorzy tylko robili co do nich nalezalo. Kazdy dzien, a nie tylko dni PW.

Co chcesz osiągnąć pisząc o rocznicy psa czy kota?

To byla ironia, w jaki dzien by Madonna nei przyjechala to pewna grupa by wymyslila powod ze sie nie godzi...

Jeżeli widzisz, że mądrzejsi krytykuja to słuchaj, ale jak sam nie potrafisz krytykować na poziomie tylko obrażasz bohaterów to lepiej zamilknij.Uważasz, że jestreś lepszy niż powedzmyu Kamil Baczyński bo naczytałeś się Korwina i już wszystkie rozumy zjadłeś?

Jedni krytukuja a inni krytykuja krytykujacych, chyba ze ci "madrzejsi" to tylko ci co podzielaja twoje zdanie ?
Gdzie ja obrazilem bohaterow ? Wyraznie napisalem ze dla mnie kazda smierc zolnierza jest tak samo tragiczna. Chyba to jest wedlug Ciebie obrazanie bohaterow PW ? Bo ich nalezy traktowac jakos szczegolnie? No jak tam mylisz to moim zdaniem obrazasz cala reszte bohaterow ktorzy gineli na innych frontach i w innych bitwach.
Uwazasz ze jestes lepszy bo nasluchales sie Kaczynskiego i juz wszystkie rozumy zjadles ?

a czy nie można najpierw o 17 stanąć pod pomnikiem Gloria Victis, pomodlić się, a później pójść na koncert ?

no wlasnie nie wiem, chyba trzeba sie pomodlic a pozniej lezec krzyzem przez tydzien...
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Tak sie sklada ze w takiej trasie jest wszystko obliczone co do dnia. Ostanio byla w Polsce 15 sierpnia wiec nie zawsze w ten sam dzien.

Obstawiam, że nawet jak by była możliwość wyboru innego dnia to wyciągając doświadczenia z koncertu w rocznicę "Cudu nad Wisłą" wybór tak czy inaczej padł by na tą datę. Nie ma możliwości by zrezygnowano z możliwości narobienia wokół jej koncertu szumu, szczególnie że Madonna dość często "sieje kontrowersję".
Prawdę mówiąc jak by nie ta całą afera to bym nawet nie wiedział że jakikolwiek koncert w ogóle się odbędzie.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Męczy mnie to ciągłe mieszanie różnych sfer. Są możliwości - każdy wybiera to, co chce. W ciągu tysiącleci namnożyło się ważnych dat dla naszego narodu. Ciekawe dlaczego tylko upamiętnia się z taką pompą Powstanie Warszawskie ? A gdzie inne ? Dla mnie wzbudza szacunek każde z nich. Dlaczego więc nie obchodzimy z taką pompą pozostałych ?

A koncert, jak koncert - kto chce pójdzie, kto nie zostanie w domu i będzie brał czynny udział w obchodach przed tv, bądź na żywo.
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Prawdę mówiąc jak by nie ta całą afera to bym nawet nie wiedział że jakikolwiek koncert w ogóle się odbędzie.
Tak jak ja ,może menago wiedział ,że ten dzień to będzie płachta na byka .
 
D

dave123

Guest
Sory nie rozumiem troche was żyjemy w demokratycznym kraju który na dodatek jest krajem laickim itp. i jak wam się nie podoba coś w tym stylu M. to nie idzcie na koncert i tyle , nikt nikogo nie zmusza by to oglądać , dodatkowo ten tekst z egzorcystami jest rozwalający tragedia ,
Dodam na dodatek , że ja też jestem katolikiem i mi to nie przeszkadza bo choćby mi sie to nie podobało to moge na to nie iść ale wole nie wyrażać opini czy mi się to podoba czy nie tutaj .
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A co komu przeszkadza, że ktoś się będzie gdzies w zaciszu modlił jako przebłaganie za bluźnierstwa pani M. (samo jej pseudo jest już bluźnierstem) bo do tego nawołuja chyba przedewszystkim ci egzorcyści? To też "cięzkie do zrozumienia w demokratycznym kraju".
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
A co komu przeszkadza, że ktoś się będzie gdzies w zaciszu modlił jako przebłaganie za bluźnierstwa pani M. (samo jej pseudo jest już bluźnierstem) bo do tego nawołuja chyba przedewszystkim ci egzorcyści? To też "cięzkie do zrozumienia w demokratycznym kraju".

Lobo rozumiem ze jestes specjalista od Madonny, znasz jej teksty i zachowanie na scene, podaj w punkach te bluznierstwa.

Pseudo nie jest bluznierstwem tylko pseudonimem artystycznym, funkconuje juz tak dlugo ze chyba kazdy sie przyzwyczail, mozna rzecz ze to slowo ma juz dwa znaczenia.

No ale nawet jezeli to chyba nie powiesz mi ze cale to halo jest z powodu jej pseudo ?

Pozatym czy ktos katolikom zakazuje ich "prostestow", "modlitw" ?

Czy widziales jakas inicjatywe "zakazac katolikom protestowania w sprawie koncertu Madonny" ?

Nikomu to nie przeszkadza, co najwyzej smieszy...

Jezeli cos komus przeszkadza to cos przeszkadza katolikom, bo zapomnieli ze Polska to jeszcze nie jest oficjalnie kraj wyznaniowy ale kraj dla wszystkich, niewiarzacych i bluzniercow rowniez :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 458
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie rozumiem, dlaczego koncert miałby być oznaką braku szacunku dla ojczyzny. Można przysiąść na chwilę i podumać, to nawet wskazane, no ale bez przesady...
Ta artystka zajmuje się propagowanie nienawiści wobec Chrześcijaństwa . Wisiała na Krzyżu i znieważyła Jezusa . Powstanie Warszawskie jest dniem pamięci o zmarłych rodakach którzy poświęcili swoje za kraj. Większość z tych traktowało poważnie wiarę Chrześcijańską i dla nich ten koncert jest zniewagą .Organizowanie koncertu jest jak organizowanie obok cmentarza koncertu znieważającego Chrześcijaństwo. Gdy powstańcy będą świętować rocznice i będą przechodzić obok stadionu usłyszą prymitywną muzykę i znów znieważy Chrześcijaństwo. Nie trudno domyśleć że poczują się znieważeni . Walczyli za Polskę i kraj Katolicki a HGW pozwala na seansy nienawiści wobec Chrześcijaństwa

Mocny apel egzorcystów w sprawie koncertu Madonny

http://www.fronda.pl..._madonny_22854/

Polska historia jest oparta na Krzyżu i Chrześcijaństwie. Sowieci chcieli usunąć Boga i każdym kraju wprowadzono ateizm . Nowa Huta miała być miastem ateistycznym ale ludzie postawili Krzyż i chcieli Kościoła . Komuniści chcieli zabrać Krzyż ale nie udało się . MO miała usunąć Krzyż nie udało się i ludzie stanęli do walki. Wysłano MO i ORMO i pomimo wysłania tych oddziałów mieszkańcy bronili krzyża. Doszło do walk i były ofiary śmiertelne i ranni. Komuniści zrezygnowali usunięcia Krzyża. AK była organizacją Chrześcijańską i prawicową . Organizowanie koncertu tym dniu jest znieważeniem ofiar Nazizmu i Komunizmu bo ludzie ci zginęli za wiarę Chrześcijańską . Propaguje związki gejowskie inne chore pomysły. Koncertu tym dniu nie powinno być .Zajmuje się oczernianiem ludzi. Francja dała zdjęcie córki Le Pena i na jej zdjęciu dała Swastykę i znieważyła sporą cześć narodu Francuskiego.
 
Do góry