proszę o radę

ksiezniczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Pracuje z chłopakiem i on bardzo mi się podoba. Ludzie którzy z nami pracują sądzili nawet że jesteśmy parą, ale się mylili. Przez cały czas słyszymy komentarze na nasz temat. Boje się że jeśli powiem mu o swoich uczuciach on zmieni się i np. przestanie odzywać... Nie wiem czy to zrobić????
Proszę o radę. Z góry dziękuję.
 

Byczek1988

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Boisz sie komentarzy z zewnatrz? A czy nie wazniejsze są Twoje uczucia? Powinnas powiedziec i nie bac sie tego co czujesz:)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ale nie mów mu od razu co do niego czujesz.
On może Cię po prostu lubić i nie myśleć o Tobie w ten sposób.
Zaproponuj wspólne wyjście, spróbuj go oczarować.
 

edzia1515

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
33
taa jasne ugotuj i zaproś go na obiad, ponieważ według starych przysłów przez żołądek do serca.
a tak poważnie to spróbuj, ponieważ będziesz później tego żałowała.
 

cytrusek

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Próbuj próbuj, a nóż widelec on czuje to samo i też się boi:) Możesz dać delikatnie do zrozumienia,że Ci się podoba, ale jak on nie czuje tego samego to przecież nie bedzie koniec świata. A tym co poźniej się nie przejmuj, bo relacje przeważnie układają się powoli same.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja nie wiem czy bym powiedziała na Twoim miejscu. Skoro on nic nie mówi to może nic do Ciebie nie czuje. Możesz tym popsuć relacje pomiędzy wami.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Od jak dawna sie znacie? Jeśli już ponad kilka miesięcy to pewnie zdążyłaś poznać lepiej jego charakter i możesz sie mniej więcej spodziewać jego reakcji... Wyobrażałaś sobie jakby ta sytuacja wyglądała? I jaki widzisz finał?
Wg.mnie powinnaś o tym z nim porozmawiać.
W najczarniejszym scenariuszu będzie tak jak o tym myślałaś, ale jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz.
 

tomassino

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Toruń
dokladnie zgadzam sie z ktoryms poprzedzajacych mnie postow... poprostu poznajcie sie po za praca.. i od razu mu nie mow wszystkiego co jest w tobie tylko delikatnie to sugeruj:D
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
spotkajcie się poza pracą. ja bym od razu nie wyjawiła swoich uczuć. facet na twoje wyznanie może zareagować różnie... nie wiesz co on o tobie myśli. być może czuje to samo,ale boi się wyznań. jeżeli szybko się przed nim otworzysz może się wystraszyć i uciec...
 

ksiezniczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
tak lepiej znamy się od 3 lat......
właśnie dlatego że go trochę znam boję się wiem że nic chamskiego nie powie i nie zrobi ale najgorsze jest to że on może to przemilczeć i nic na to nie powiedzieć... :(
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
tak lepiej znamy się od 3 lat......
właśnie dlatego że go trochę znam boję się wiem że nic chamskiego nie powie i nie zrobi ale najgorsze jest to że on może to przemilczeć i nic na to nie powiedzieć... :(
chyba lepsza taka opcja, co nie?
poza tym, milczenie nie musi oznaczać nic złego.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
chyba lepsza taka opcja, co nie?
poza tym, milczenie nie musi oznaczać nic złego.

zgodzę się z mała*czarną
jeśli on nic do Ciebie nie czuje chyba lepiej żeby pomilczał przez jakiś czas niż zerwał z Tobą kontakt...
a i tak myślę, że powinnaś spróbować do odważnych świat należy a tak będziesz się zastanawiać ciągle "co by było gdyby"
może wam się uda jednak..
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
powiedz mu...wyznaj swoje uczucia..skoro i tak inni myślą, że jesteście parą to nic nie stracisz...a może on też coś czuje do Ciebie?
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Jeśli mu wyzna uczucia, a on nic do niej nie czuje, to chłopak może się od niej odsunąć. Więc lepiej od razu nie mówić.

Rotek, Bóg musiałby zabić bardzo dużo kotków..
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Jeśli mu wyzna uczucia, a on nic do niej nie czuje, to chłopak może się od niej odsunąć. Więc lepiej od razu nie mówić.

Rotek, Bóg musiałby zabić bardzo dużo kotków..

Bóg zabija dużo kotków każdego dnia :mruga: to chyba normalne.

znają się 3 lata więc na co dłużej jeszcze czekać?
 

zosiaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej. mam problem. mój chłopak ma urodziny i nie mam pojęcia co moge mu kupic. chce zeby sie z tego cieszyl ale zeby nie bylo to za chwile rzucone w kat. rzeczy typu kupek ze zdjeciem i poduszka odpadaja niestety ;P prosze o pomoc ;) on chciałby quada no ale wiadomo ;p pomyslalam ze kupie mu zabawke taka mala ale nie wiem czy znajde a on interesuje sie pilka nozna reczna a tak poza tym to chyba nic szczegolnego ;) wiec doradzcie mi cos ;) ;P
 

Attachments

  • 2teddys.jpg
    2teddys.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 7
Do góry