proszę o poradę ♥♥♥

Status
Zamknięty.

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
witam :papa: .

1xjidqtwqft1ps237qns.png
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Po pierwsze ile chcesz na to pieniędzy przeznaczyć.Ja bym polecał LG KU330.Jeżeli chodzi o firmę w jakiej jest wyprodukowana to polecam telefony z firmy NOKIA.Telefony z firmy NOKIA mają:
  • bardzo dobrą baterie
  • dobre wyświetlacze
Polecałbym:
  1. Nokie n79 co kosztuje 511,00 zł
  2. Nokie N90 co kosztuje 200,00 zł
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Po pierwsze ile chcesz na to pieniędzy przeznaczyć.
gdzieś tak 300 - 400 zł.

a właśnie, co do nokii i baterii.
mam obecnie w swoim posiadaniu nokię 6020 i bateria pada mi bardzo szybko. zdarzyło się kilkakrotnie również, ze bateria była ładowana poprzedniego dnia, a kiedy odebrałam telefon od kolezanki, nagle komórka się wyłączyła. a telefonu praktycznie nie używałam od dnia ładowania. więc nie wiem, czy wierzyc temu, ze nokia ma dobrze trzymające baterie.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Do tego pytanie, czy telefon na kartę, abonament, czy mix.
Czy nie lepiej poczekać do końca trwania umowy, bo może jest blisko.

A jeśli chodzi o baterię - czasem kończy jej się żywot i wtedy ładowanie na wiele się nie zdaje. Tak jest ze wszystkimi.
Poza tym, te starsze baterie wymagały odpowiedniego obchodzenia (ładowania gdy kończyła się bateria itp).
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
obecnie mam na kartę, następny telefon raczej tez bym tak chciała :)

Leone, może i masz rację. nokia, którą mam była kupowana w komisie, pierwszy własciciel pewnie nie wymienial baterii, produkcja telefonu to maj 2007.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Ja polecam SE k800i. Nie wiem po jakiej cenie teraz można dostać ten telefon, ale ja zawieść się nie zawiodłem jeszcze. Nokia fakt faktem, solidna firma więc model jaki proponuje Leone też może być dobry (aczkolwiek nie znam akurat tego modelu).
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja bym polecała Ci telefon LG, oststnio weszły nowe modele na rynek, sama sie przekonałam że to dobre telefony!
 

AdrianGSM

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
Najlepszym rozwiazaniem bedzie Sony Ericsson.
Sa w dosyc dobrych cenach, maja sporo funkcji.
Np:
-W580i, W910i, K770i, W880i, W380i
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Sony ericssony sa najlepsze i bardz polecam k800i (karta pamieci) a jezeli chcesz bez karty to k510i.
W komisie sie nie oplaca bo tam jeszcze skubance taka marże naliczaja ze to jest jedno wielkie nieporozumienie.. Ja jedynie bym kupil uzywke na allegro.

Co do bateri to jak dobrze zrobisz formata to w kazdym ci bedzie dobrze trzymac jakis czas BB)
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Robisz pierwsze np trzy ładowania przez całą noc i styka.
Co do telefonu z klapką to zobacz takie cudeńko w mixplusie http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/stores/s...onId=1000002058
W910i jest leciutki, zgrabniutki, czerwoniutki. Spełnia wszystkie wymienione przez ciebie funkcje i jest bardzo stylowy. Do tego sama oferta mixplusa jest dosyć atrakcyjna.
 

Haker2009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Najlepsze są nokie ale za taką cenę to polecam soniaka
 

absolutek

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Dła młodej, modnej osoby może Nokia 5610. Skoro już lecimy linkami to jest ona w ofercie także Plusa (MIX), tylko, że w MusicPack. Sprecyzuj też ile to jest niedrogo ;)
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Ano ta Nokia w musicpacku jest nawet niedroga. Korzysta ktoś z niej? Interesuje mnie jakość wykonania obudowy bo jak jest aktywna klapka to ma to dla mnie duże znaczenie. Widzę nawet, że zmienili wartości zasileń i są dostępne kwoty 60 i 100 złotych, jakoś mi to umknęło wcześniej.
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Jak tak to może w mixie Orange sobie weźmiesz telefon, przy abonemencie za 55 zł (a miesiecznie na karty na pewno tyle wydajesz) mozesz za złotówkę wziąć sobie telefonik Hello Kitty :) do wyróżniania się akurat. :p
 

luka5

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ale pierdoły piszecie aż się w głowie przewraca jak to czytam :|
Chyba nie przeczytaliście w ogóle jakie ma wymagania telefon dla Kopciuszka
Po pierwsze weźmy pod uwagę cenę. Piszecie tu co chwilę W910i przecież ten tel kosztuje ponad 700 zł i proszę nie pokazujcie mi allegro, bo ja nie mam zaufania i w życiu bym nie kupił tel z allegro.
Później piszecie o K800i telefon o bardzo dobrych parametrach...ale to nie jest telefon dla kobiety, bo to mała cegiełka jest i też nie kosztuje 400 zł. Jeżeli chodzi o telefon o tradycyjnej budowie to polecam samsunga l700 (jedyny mankament to bateria od 2 do 5 dni w zależności od użytkowania, cena i funkcjonalność oceniłbym rewelacyjnie).
Jak chodzi o telefon z klapką to niestety żadna firma nie ma nic ciekawego do zaoferowania w przystępnej cenie. Polecałbym coś typu slide i tu głównie: samsungi u600, u700, j700, j750, j800 można je trafić w bardzo dobrych cenach tylko trzeba poszukać.
 

maciek5116

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
61
Miasto
Włocławek
Oj będzie trudno znaleźć taki telefon ale od czego masz forumowiczów polecam te telefony
Sony Ericsson W300i telefon muzyczny ma wszystkie bajery
Sony Ericsson R306 telefon normalny do rozmów ma wszystkie bajery

Sony Ericsson W300i zdjęcie
Telefon-komorkowy-Sony-Ericsson-W300i-Black_Sony-Ericsson,images_big,17,SE-W300I-BLACK.jpg


Sony Ericsson R306
se-r306-02.jpg
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Ja napisałem o tym mixie bo uważam że taki myk będzie bardziej opłacalny – weźmie sobie telefon za zlotówkę i będzie miała spokój... co prawda z modelem przesadziłem ale to taki zart :) naprawdę bardziej się opłaca przejść z numerem z prepaida na mixa bo bedziesz mogla wybierać w telefonach.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Witam polecałbym jeszcze:
  • NOKIA E51 koszt 400,00 zł
    wyposażenie:
    Dzwonki Monofoniczne, Polifoniczne, True-tone, MP3
    Komunikacja IrDA, Bluetooth
    Transmisja danych GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA
    Informacje dodatkowe Java, MMS, Odtwarzacz MP3, Obsługa video, Slot kart pamięci, Przeglądarka WWW, E-mail, Radio, Dyktafon, Aparat foto, Kamera video-rozmowy
  • NOKIA E51 koszt 315,00
    w sprzedaży:
    Dzwonki Polifoniczne, MP3
    Komunikacja IrDA, Bluetooth, Wi-Fi
    Transmisja danych GPRS, UMTS
    Informacje dodatkowe Java, MMS, Odtwarzacz MP3, Obsługa video, Slot kart pamięci, System operacyjny, Przeglądarka WWW, E-mail, Radio, Dyktafon, Aparat foto, Kamera video-rozmowy, GPS
  • NOKIA 6151 koszt 299,00
w nim:
Brak informacji
[*]NOWA NOKIA 5200 RED 12MC NEXTFONE koszt 299,00
w komplecie sprzedaży znajduje się:
* telefon Nokia 5200 Red
* ładowarka + przejściówka
* oryginalny stereofoniczny zestaw słuchawkowy
* bateria (nie formatowana)
* instrukcja obsługi
* pudełko
* gwarancja 12 miesięcy

Więcej na http://www.allegro.pl/
 
Status
Zamknięty.
Do góry