Prosze o pomoc

Status
Zamknięty.

Zagubiona_ja

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
W sobote uprawialiśmy z moim chlopakiem petting, przez caly czas byłam ubrana, b o było to jednostronne on mnie nie dotykal, nie doszło do wytrysku, ale zrobiłam cos głupiego. Mając tę pierwszą wydzielinę z penisa na rękach podciągnełam sobie spodnie za pasek (zapiecie spodni). Potem umyłam ręcę i poszlam do łazienki założyć podpaske, mocno dociskając ją do bielizny. Dopiero na drugi dzień przypomnialam sobie o wydzielinie na pasku od spodni, czy mogłam przenieśc plemniki z paska (zapiecia spodni) od spodni na podpaskę a z niej czy mogly dostać sie do srodka?? Czy moge byc w ciazy? Prosze o fachowe, logiczne, szczere odpowiedzi, bo dzisiaj kilka osób namieszalo mi w głowie i teraz jestesmy przerażeni
 

camarox

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
polska
Wątpie. Plemniki raczej poniosły śmierć na twoim pasku i do tego jest bardzo małe prawdopodobieństwo że sperma dostała się do środka, więc się uspokuj
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Czytam i nie wierze. Dziewczyno w ciazy to Ty na pewno nie jestes jeszcze nikogo pasek nie zaplodnil. Niech Twoja kolejna zabawa bedzie za jakies kilka lat ok ? Teraz jeszcze chyba za wczesnie :mruga:
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
jeszcze nikogo pasek nie zaplodnil.

mwhahah :eek:k:


musialby chlopak miec jakies zelazne plemniki i chyba stosunkowo skoczne : d
z reguły jestem tolerancyjna, ale po prostu brak świadomości tego co się robi i brak jakiejkolwiek wiedzy powoduje u mnie palpitacje serca wręcz
przepraszam ale akurat w tym temacie to musze napisac ze zanim za cos sie zabierasz kup sobie najpierw nie wiem, podrecznik do biologii i troche sie poducz bo to przerażające. nie mam zamiaru Cie tu obrażać ale po prostu trzeba wiedzieć co się robi

ratunku
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
to dzis chyba najsmieszniejszy post byl :D :D :D
plemniki wygrywaja walke z mydlem :p :p
i skacza z paska na podpaske :lol:
sorry, juz nie moglam wytrzymac :p :p :p
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
To nie plemniki. To rambo. Albo nieustraszeni.
Lepiej jak będzie jak zapomnisz o wszystkim z czym związany seks aż dorośniesz.
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Lepiej nie igrać z ogniem jak sie nie jest przygotowanym do poniesienia konsekwencji swoich czynów.O kilka lat za wcześnie.Radze poczekać i wydoroslec.Pozdrawiam.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
ehhh... ;/;/ zazwyczaj nie wypowiadam się w takich tematach, ale nie mogłam wytrzymać...
czy ty wogóle masz pojęcie jak działa mechanizm zapładniania ?? żeby zajść w ciąże przez petting i to tak wyjątkowo nieudolny trzeba by mieć takie szcęście jakie jest potrzebne do wygrania w totka... żenada.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Z cala pewnoscia moge stwierdzic ze dzial o ciazy jest najsmieszniejszy... XD ale tak szczerze juz nie moge zniesc tematow o domniemanych ciazach... jak wszyscy radze sie zajac rzeczami do ktorych doroslas czyli ogladanie tv i na tym poprzestac a za saks itp brac sie za kilka lat jak staniesz sie odpowiedzialna... poza tym jak mozna zajsc w ciaze przez pasek???? :mruga:
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
matko....aż nie wiem co powiedzieć. Już mnóstwo czytałam takich tematów...Po każdym następnym nie wierzyłam, że może być gorzej...A jednak się myliłam.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Potem umyłam ręcę i poszlam do łazienki założyć podpaske, mocno dociskając ją do bielizny. Dopiero na drugi dzień przypomnialam sobie o wydzielinie na pasku od spodni, czy mogłam przenieśc plemniki z paska (zapiecia spodni) od spodni na podpaskę a z niej czy mogly dostać sie do srodka?? Czy moge byc w ciazy? Prosze o fachowe, logiczne, szczere odpowiedzi, bo dzisiaj kilka osób namieszalo mi w głowie i teraz jestesmy przerażeni
jak ja lubie po tak meczacym dniu przeczytac posty zwalajace z nog ehhhh wiesz co moze nie bierz sie za sprawy dla ludzi dorosłych albo doksztalc sie...zal.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry