Prosze o pomoc pilne!

xxDaniel97xx

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam mam pewien problem z dziewczyna sytuacje dokladnie opisze
Poznalem ją na treningu hip hopu,jest bardzo ladna i wgl po paru treningach zagadalem do niej
Wie jak mam na imie ja wiem jak ona znam jej wiek chociarz ona nie zna mojego wzrost mamy taki sam
DOdam ze jest 2 lata starsza ona 16 ja 14 duzo ze soba rozmawialismy wspolne usmiechy do sb itp ale tylko na treningu
Wiec dzis postanowilem zrobic krok dalej powiedzialem ze dzis ladnie wyglada i takie tam
Teraz mam problem bo niewiem jak to odebrac cytuje: Ja: Klaudia dasz mi swoj nr fona? Ona: NIezabardzo wiem po co ci on no ale dobra
Dała mi go ale niewiem jak odebrac ten jej tekst i jaki kroki dalej podejmowac co jej w sms napisac albo powiedziec w rl?
Prosze pomozcie!!
 

masaro1

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
No no...
jak na 14 lat to niezły podrywacz z Ciebie.
Zaproś ją na HOT-DOGA :)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Zapytam w jej imieniu.
Kolekcjonujesz numery telefonu?

Nie starczy Ci rozmowa? No bo po co Ci numer telefonu osoby której prawie nie znasz.

Jak uderza do Ciebie jakaś dziewczyna która Tobie się nie podoba to dasz jej swój numer? Jak zareagujesz?
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Marne szanse. W takim wieku dziewczyny wolą starszych.

Ona: NIezabardzo wiem po co ci on no ale dobra

Traktuje Cie jako młodszego kolegę.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Wie jak mam na imie ja wiem jak ona znam jej wiek chociarz ona nie zna mojego wzrost mamy taki sam

Niezbędne info.


Ja: Klaudia dasz mi swoj nr fona? Ona: NIezabardzo wiem po co ci on no ale dobra

Ona nie ma nawet pojęcia, że taki chłopczyk na nią leci. Powiem Ci smutną prawdę... Nie masz szans. Lepiej na tym wyjdziesz jak będziecie się kolegowali. Uwierz mi. :eek:k:
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
napisz jej czy ma ochote sie umowic;) i zobaczysz co z tego wyjdzie-nie masz co gdybac tylko bierz sie do roboty;) powodzenia
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Ona nie ma nawet pojęcia, że taki chłopczyk na nią leci. Powiem Ci smutną prawdę... Nie masz szans. Lepiej na tym wyjdziesz jak będziecie się kolegowali. Uwierz mi. :eek:k:


Różnica wieku może nie ma znaczenia ale dopiero później. W wieku 16 lat dziewczyny raczej patrzą na to czy jest młodszy czy starszy.



Mogłeś powiedzieć po co Ci numer telefonu. Chyba po coś go bierzesz... Fajnie rozmawia się na treningach więc pewnie chciałeś rozmawiać poza treningami, trzeba było jej powiedzieć.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jak jest 2 lata starsza, to się nie godzi ;) Jakbyś miał 20, a ona 22 to nie jest duża różnica, ale 14 a 16 już tak :) Traktuje cie jak kolegę, raczej nic z tego nie wyjdzie. No, chyba że zostaniesz jej przyjacielem xP
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
a czy istnieje coś takiego jak przyjaźń między kobietą a mężczyzną to już kolejny trudny problem...
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
oj zbytnio się zastanawiasz i łapiesz za słówka :p ot tak powiedziała, być może dlatego byś nad tym myślał?
Skoro chciałeś numer i go zdobyłeś , to na co jeszcze czekać:) Telefon w łapę i do dzieła.
Ale uprzedzam telefon nie zastąpi rozmowy w realu to nie to samo.Pozdrawiam. :)
 

xxDaniel97xx

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dziekuje wszystkim ktorzy cos dobrego napisali bo to co niekotrzy pisza jest zalosne skad wiecie ze nie mam szans? niewiecie jak sie zachowuje jak wygladam?..
Skad niekotrzy wiedza ze lubi starszych omg...
Narazie cos sproboje zrobic w czwartek. sie okaze ja tu szukam pomocy a nie krytyki pzdr.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Dziekuje wszystkim ktorzy cos dobrego napisali bo to co niekotrzy pisza jest zalosne skad wiecie ze nie mam szans? niewiecie jak sie zachowuje jak wygladam?..Skad niekotrzy wiedza ze lubi starszych omg...Narazie cos sproboje zrobic w czwartek. sie okaze ja tu szukam pomocy a nie krytyki pzdr.

Krytykę też trzeba przyjąć. A co ty myślałeś? Że jak tu napiszesz to każdy się wypowie w taki sposób, jaki ty oczekujesz?
Ja uważam, że nie masz szans. Takie jest moje zdanie. Nie musisz mnie słuchać, ale przynajmniej nie będę miał do siebie pretensji, że Ciebie nie ostrzegałem.
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Dziekuje wszystkim ktorzy cos dobrego napisali bo to co niekotrzy pisza jest zalosne skad wiecie ze nie mam szans? niewiecie jak sie zachowuje jak wygladam?..
Skad niekotrzy wiedza ze lubi starszych omg...
Narazie cos sproboje zrobic w czwartek. sie okaze ja tu szukam pomocy a nie krytyki pzdr.

Trzeba było dopisać, że szczerość nie jest mile widziana.

Skąd wiem? masz tylko czternaście lat, jeszcze troszkę pożyjesz na tym świecie a sam się przekonasz.

Odnoszę wrażenie, że co poniektórzy robią sobie jaja z Ciebie, nie zauważyłeś?

Według mnie się zbłaźnisz, stracisz koleżankę.
Dziewczyny w wieku szesnastu lat wyglądają dość poważnie, siłą chcą wkraczać w dorosłe życie.
Nie widzę żadnych szans aby potraktowała Cię poważnie.

Żałosne wypowiedzi? nie, jestem po prostu szczery.

Z resztą sam się przekonasz kto miał rację.
 

xxDaniel97xx

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hmm myslalem ze tu sa porzadni ludzie widze ze cwaniakuja ze sa duzo starsi ;-) pozdrawiam all debili ktorzy maja patologie w domu zadna laska ich nie chce a sami krytukuja osobiscie juz tu nigdy nie wejde moge nawet dostac kick bana bo forum spoko ale ludzie to masakra.
Zegnam tych spoko ludzi. i se krytukujcie dalej lamuski i tak tego nie przeczytam Frajerzy i tylko to wap powiem.
wy***rdalac.
 

Keight

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Gdzieś.
Po co się spinał? :lol: Starsza w Twoim wieku jest bardzo dobra :) Jeszcze o 2 lata to akurat :sexy: Ja jak miałem 14 lat tez w sumie przez przypadek na wakacjach poznałem o 2 lata starszą dziewczynę :] No i muszę powiedzieć było bardzo miło wspominam ją do teraz :sexy: Tak na marginesie nie bierz numeru jeśli nie wiesz jak zarwać to musi wyjść samo z siebie, jak reszta w sumie ;)
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Jak ja nie lubię dzieci, nie słuchają tylko na niepożądane posty w ich mniemaniu reagują agresją i wyzwiskami. Słabo kolego.

Foch i przytup? :D

Ale minus? za co? :D
 
Do góry