Prosze O Pomoc- Czy Da Sie To Sprawdzic?

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
no wiec mam chlopaka o dponad 9 miesiecy- jest naprawde wszystko ok tylko ktos caly czas gdzies cos krecie- ale od poczatku! kiedy zaczelismy chodzic po jakims 1,5 miesiaca zaczal pisac ktos do mnie na gg :patryk" jak sie przedstawil- ze dlaczego chodze z moim chlopakiem ze to debi ze interesuje go kasa i nic wiecej dziwkarz i same najgorsze- ze zasluguje na kogos lepszeg itd- chlopak wiedzial ze pisze z nim i wszystko czytal- wiec wpadlismy na pomysl podpuszczania kolesie- ale jest naprawde cwany i nie wygadal sie kim jest! a potem skonczylam z nim gadac pare tygodni potem przyszedl list wydrukowane "moje rozmowy"z tym kolesiem! calkiem zmienione ze ja chodze dla zabawy - tym razem to ja bylam ta zla- po miesiacu do chlpaka przyszedl drugi list- tez takiego typu z rozmowami z gg niby tylko nie moimi slowami! :D myslelismy ze ktos da sobie spokoj ale nie co jakis czas pisze - ma numery tel moje i jego- podejrzewamy ze ktos ze znajomych- nie ma innej opcji- tylko nie mamy jak tego sprawdzic- wczoraj mi napisal- naprawde sponiewieral mnie;(

i mam pytanie! czy jesli pisze ktos do mnie z bramki smsowej orange to da sie rady jakos sprawdzic z jakiego kompa to bylo pisane? chociaz IP? prosze was o pomoc:( nie wiemy jak to sprawdzic! a on nie pisze z komorki:( na gg tez juz og nie ma... z gory dziekuje
 

markotka

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
przez gg daloby sie bez problemu.. ale musialby je miec wlaczone.. :/ a czy z bramki to nie mam pojecia...

a co do samej tresci to faktycznie nizla kicha... ktos zadaje sobie sporo trudu zeby spieprzyc wasz zwiazek.. tylk oczemu? sluchaj nie masz obok siebie kogos kto moglby ci zazdroscic Twojego chlopaka albo Ciebie jemu? albo jakiegos "pseudoprzyjaciela"?? zastanow sie czy ktos moglby miec do ciebie jakis zal, czy nie dalas czasem mu kosza na rzaecz Twojego.. itd... ja mialam podobna sytuacje kiedys... ale szybko wyszlo szydlo z worka... umowilismy sie na spotkanie... jasne bylo dla mnie ze ten KTOS i tak nie przyjdzie.. poszzlam ja, poszedl moj.. przypadkiem wpadlismy na jednego znajomego.. bardzo sie speszyl... jasen bylo ze to on...
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
wiesz ja nie mam pojecia kto to;/ podejrzewamy moja kuzynke- typowa lafirynda on ja kiedys olal bo wiedzial ze to k.rwa niby wszystko ok ale mamy poedejrzenia- to jest to ze nie wemy mozemy podejrzewac duzo osob- ale nie sztuka jest obwiniac ja wiem ze dalam kosza wielu ... mze ktos ma zal- moze komus szkoda ze oboje mamy- chociaz sie tym nie chwalimy-nie wiem..
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Np bramka z Orange ma specyficzny numer poznasz po tym ze ktos ma numer z Orange. Jezlei ma tam konto zalozne to tez moze pomoc.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
wiem ze to z bramki orange wlasnie tylko nie wiem czy ma tam konto czy nie;/ jak to sprawdzic??
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Poczytaj sobie jakies strony hakerskie albo cos, ja raz mialem taki problem, tez ktos do mnie pisal z bramki ale znalazlem strone jakiegos dobrego hakera polskiego, napisalem do niego mejla z prosba o pomoc i nie wiem jakim cudem ale wyczail to co chcialem :D

A tak wlasciwie to co z tego ze jest niedostepny na gg, IP tego kompa na ktorym on ma zalozone konto bedzie podane tzn. musisz sobie sciagnac jakis programik albo ja gadam na tlenie i sobie sciagnalem taki plugin ze mam IP ludzi z ktorymi rozmawiam.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
hmm tylko wiesz ja nie wiem skad to mam sciagnac jakie zapytanie wpisac w wyszukiwarce! no nie znam sie na tym:( szukam konkretnej informacji:) dziekuje wszystkim za pomoc:) mam nadzieje ze mi pomozecie i dorwe dziada:D
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
zapytam sie kumpla jak mozna by to sprawdzic i dam znac, bo to naprawde nie fajna sytuacja, tylko nie obiecuje kiedy to bedzie bo jakos ostatnio nie moge go spotkac.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ojj 2sxy4u nieciekawa sprawa.
Ten ktoś musi być nieźle popyrtany. ehh
Jak coś dowiem się na ten temat jak ci pomóc to oczywiście dam znac..:)
 
Do góry