prosty telefon dla mamy bez bajerów

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
Może ktos mi pomoże. Chce kupic mojej mamie prosty telefon do dzwonienia i pisania smsów bez zbednych bajerów typu Irda aparat itd, mysłałam o siemensie A-31 albo o Motoroli f3 ale motorola nie wysyla mms-ów a czasem są przydatne siemens natomiast mógłby być, a moze sa jeszzce inne prostemodele ale w miare wygladajace, prosze o pomoc
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
wg mnie najprostsze w obsludze sa Nokie. moja mama ma i jest zadowolona, bo wie, co i jak robic;) wiec moze wybierzesz i swojej mamie jakis model?
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
ale ona chce mms'y, ktorych owa Nokia nijak nie obsluguje :p
ale jest przeciez wiele innych modeli, nowszych, bez bajerow i prostych :]
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
ale nokie troche kosztuja a mam ograniczone fundusze i jakos nie mam przekonania do nokii sama mam nokie i nie jestemz niej zbytnio zadowolona

nie 3100 nie mialam ja kiedys nie ma wygladu ta motorola by uszla tylko no te mmsy a ten siemns ujdzie czy nie bardzo? I w ogóle siemensy dobre są? miałam jednego ale na podst jednego trudno sie wypowiadac co do ogółu
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
myslalam, ze to mama finansuje... telefony tansze, jesli na abonament, ale na karte tez juz mozna dostac telefon w rozsadnej cenie, zwlaszcza, ze chcesz taki bez bajerow.
ja tylko w Nokiach sie specjalizuje ( :p ), wiec jesli chodzi o inne telefony - nie mam pojecia.
najlepiej wejdz na strone jakiegos operatora i poszperaj - zawsze pokazuja modele, ktore maja w ofercie i te telefony sa zawsze opisane ;)


ps. moj brat mial z dwa siemensy, a fe - psuly sie wyswietlacze :/
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Siemensy to lipa! Slaba bateria i sie wieszaja pozniej! Nokia 3100 nie jest droga 100 zl i masz. A ile kasy chcesz na to przeznaczyc? Nokia rulezz
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
niestety idzie z moich kosztów chce jej zrobic taki prezent bo wiadomo w pracy wszyscy maja ona nie ma to czego ma byc gorsza jam jej córka ja tak nie pozwole :) nie mówie ze jest ciemna tylko po prostu jak osoba starsza nie ma stycznosci z tego rodzaju sprzetem a lasnie napisalam na forum bo nie chce mi sie szperac :)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
ale chcesz kupic nowy telefon czy uzywany? :)

ps. wspanialy gest dla mamy :eek:k:
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
nom okolo 200 złotych ta motorola i siemens sa w granicach 170 nowe. Dla mamy wszystko :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A ja mam Nokię 2610 i jestem zadowolona. Żadnych zbędnych bajerów, bez aparatu. Jedyne co ma to aż dyktafon :D
Polecam.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
ja kupilem bardzo fajny telefon w mixie 3 dni temu Motorola W375 :cenzura: telefonik
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Tylko NOKIE są najprostsze w obsłudze np.3100 (sam taką posiadam) polecam :eek:k:
 
Do góry