Prostownica

Unicorn

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
Koniecznie z jonizacją! Dzięki temu włosy niszczą się mniej i są dużo bardziej wygładzone. Moja babyliss ST481E kosztowała ok 350zl, ale warto trochę dopłacić bo jest naprawdę profesjonalnie wykonana. Szybko się nagrzewa, rozprowadza równo ciepło i ma system domykania płytek, dzięki czemu nawet po deszczu włosy nie zaczynają mi się znowu zawijać. Ogólnie wystarczy mi na niej mała temperatura i tylko jedno pociągnięcie żeby mieć proste włoski (a też są dzikie). I jeszcze ma śliczny różowy kolor, warto nawet na jakąś okazje poczekać i poprosić na prezent
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Babyliss robi bardzo dobry sprzęt, bardziej profesjonalny, też mam ich prostownicę, szybko się nagrzewa, jonizacja fajna rzecz, bo nie robi się sianko na włosach, prostownica daje też sporo opcji, bo można nia robić szybko loki.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Tez kiedys uzywalam prostownicy, ale bardzo zniszczyla mi wlosy :( takze trzeba byc ostroznym. Moze poczytaj o keratynowym prostowaniu? Taki zabieg prostuje wlosy, ale tez ladnie wygladza, nawilza i regeneruje. Moja kolezanka wykonala taki zabieg w domu z uzyciem keratyny inoar i ma przepiekne wlosy :)
 
Do góry