PROSTOWNICA - wróg wszytskich włosów

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Prostowanie jest bardzo szkodliwe dla włosów, jednak jezeli juz ktoś chce MIEĆ prose i miekkie włoski powinien przed prostowaniem uzywać róznych odzywek... Czy uwazacie ze prostowanie jest trendy??? Czy prostujecie(prasujecie) włosy???
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
prostowanie włosów jest najbardziej trendy, a po za tym ja sobie zafundujesz prostownice , np ceramiczną, lub na parę (drozsza) to włoski az tak sie nie niszczą, a za to jak pięknie wyglądają :)
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
ja mam proste wlosy wiec nie uzywam tego..jak jush to karbownicy uzywam..:D:p
 

Agacior89

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Wawy
Ja chyba będę musiaął coś z nimi robić, bo sa... Nijakie. Ni to falowane, ni to proste. Raczej dziwnie powyginane :(.
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
a ja zawsze chcialam miec krecone..a mam takie max proste... co zorbic..:D:p nic...
 
P

Peggy

Guest
Nom mi prostownica nie jest potrzebna bo i tak mam włosy jakby mi ktos zelazkiem przejechał.. :lol: 8)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Szczęściary :(((( Ja prostuje i szczerze mówiac jeszcze nie mam ich zniszczonych bo staram sie jak najrzadziej to robić no ale.... Co do wczesniejszych wypowiedzi nie polecam prostownicy z para (strasznie sie pusza włosy po niej)...
Pozdrawiam
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ja tez mam włosy takie nijakie.Zawsze chcialam miec albo na maxa proste włosy albo na maxa zakręcone.Bardzo podobają mi sie niesforne loczki :D ;) :))) Prostownica? od czasu do czasu czemu nie:]
 
M

moniaa

Guest
nadpotliwosc

sluchajcie ja nie na temat ale to bardzooo wazne macie moze porblem z nadpotliwoscia jamam ogromny to jest bardzo krepujace jesli znacie jakies dobre srodki poza antidralem i egtaxilem to poprosze o pomoc :(
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
A sprawdzałaś, czy z doborem witamin wszystko Ok jest?

[ Dodano: 2 Maj 05, 11:14 ]
ps. to off top, ale co tam.... Przydałby się temat na różne takie problemy zdrowotne... może zrobi kto?
 

paulka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja tam nie prostuje wlosow bo mam proste :hyhy: i sie z tego ciesze:) :]
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
hmmm mi sie podobaja wyprostowane wlosy jednak to bardzo niszczy wlosy....
jednak od czasu do czasu mozna sie troche poswiecic zeby ladnie wygladac :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
chyba bardziej nieszcy włosy farbowanie niz prostowanie...ja czasem prostuje końce bo są tak dziwnie powyginane a tak od czasu do czasu karbuje i nie mam zniszczonych włosów karbownicy też najlepszej nie mam ...ehh...no sypie sie :zawstydzony:
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
DZIEWCZYNY!!!!!!!!! Prostownica jest moze i trendy, ale okropnie niszczy włosy!! moja kolezanka miala takie delikatnie pofalowane włoski, zaczela prostowac prostownica, to zrobilo jej sie siano na glowie!! totalnie zniszczyla wlosy...I teraz musi dzien w dzien je prostowac, bo jka nie to wygladaja one okropnie...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
lena000 to tez zalezy od rodzaju włosów... Jedni maja słabsze inni mocniejsze... Trzeba znać granice i miec umiar...

Pozdrawiam
 
D

dusiaczek

Guest
ja od pewnego czasu uzywam prostownicy! moje wlosy nie są krecone ale bez niej mają dziwny ksztalt!! wlasnie za chwilke zabieram sie do prostowania!! :D
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Ja prostownicy używam tylko na szczególne okazje, a na codzień używam odżywki prostującej fructisa i prostuje sobie na szczotę. Zresztą pytałam się mojej fryzjerki o używanie prostownicy i szczerze mi odradziła, bo strasznie się palą włosy.
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Ja mam proste wlosy ale kiedys wyprostowalam jej jeszcze bardziej i podoba mi sie to!
kiedy raz wyprostujesz sobie wlosy to nie szkodzi im to az tak bardzo ale jesli bedzie sie caly czas prostowalo to wlosy beda sprawialy wrazenie spalonych i wierzcie ze to nie jest przyjemny widok :/
 
Do góry