Prośba o pomoc

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Witam.

Większość użytkowników forum zna mnie bardzo dobrze. Czytam, analizuję, dyskutuję... Nigdy jednak nie przypuszczałem, że zwrócę się do Was, drodzy forumowicze, o pomoc.
20 stycznia bieżącego roku w wyniku pożaru domu mieszkalnego rodzina mojej koleżanki straciła cały dobytek. Majątek budowany przez pokolenia spłonął w kilkadziesiąt minut pozostawiając zarówno moją koleżankę, jak i jej bliskich, bez środków do życia. W tej sytuacji czuję się zobowiązany do użycia wszelkich możliwych metod, jakie przyjdą mi do głowy, by udzielić wsparcia poszkodowanym. Stąd też moja prośba: POMÓŻCIE!.

Pomóżmy rodzinie odbudować dom. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie NIEOBOJĘTNI w Hrubieszowie zwracają się z gorącą prośbą o pomoc dla czteroosobowej rodziny z Kułakowic Pierwszych, gmina Hrubieszów, która w wyniku pożaru w dniu 20.01.2010 roku straciła dom z wyposażeniem.

***


Prosimy o pomoc.


Potrzebne są:
Odzież, pościel, wyposażenie kuchni, materiały budowlane, blacha, krokwie, okna, drzwi, itp. oraz środki finansowe, które można wpłacać na konto Stowarzyszenia:

PEKAO S.A. I O. w Hrubieszowie
Nr rachunku:
54 1240 2829 1111 0000 4028 5421
z dopiskiem: „POŻAR”


Zbiórka pieniędzy prowadzona będzie także do puszek od 22 stycznia 2010 r. do 31 marca 2010 r. na terenie gminy Hrubieszów oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, ul. Prusa 8.


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu rodziny: 0 602 899 023
oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Hrubieszowie: tel. (084)696 58 57.


ZA OKAZANE SERCE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

PS. Jeżeli ktokolwiek posiada jakieś informację, które mogłyby mi pomóc w realizacji mojego celu, proszę o kontakt na PW. Adresy firm i instytucji, drogi formalno-prawne, dosłownie wszelkie możliwości!. Szczególne znaczenie ma tu województwo lubelskie, w którym mieszkam. Błagam o pomoc!.

Pozdrawiam
Szalony Odys
 
Do góry