Prośba dla dobrych dusz

kranik01

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
BŁAGAM wszystkie dobre dusze o rozsyłanie tej wiadomości komu się da, może was kiedyś uratować lub waszych bliskich. zdaje sobie sprawę, że brzmi to dosyć niewiarygodnie.. nie musicie w to wierzyć wystarczy, że zapamiętacie jak się obronić.
 

Attachments

  • plakat a4.png
    plakat a4.png
    1,3 MB · Wyświetleń: 0

kranik01

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Proszę o rozsyłanie tej wiadomości dla bliskich, ostrzegam przed masoneria i ich zasadzkami, kłamstwami.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
"Śmiało więc mówić możemy: Pan jest wspomożycielem moim, nie ulęknę się, bo cóż może mi uczynić człowiek?

(List do Hebrajczyków 13:6, Biblia Tysiąclecia)
 

kranik01

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Odrzucie pychę i nastawienie, że wy jesteście spoko, wierzący to was nie zaatakują a reszta ludzi mnie nie obchodzi... Błagam o przesyłanie tej wiadomości dalej, bo wiem że oni nawet chrześcijan atakują.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
kranik01 napisał:
BŁAGAM wszystkie dobre dusze o rozsyłanie tej wiadomości komu się da, może was kiedyś uratować lub waszych bliskich. zdaje sobie sprawę, że brzmi to dosyć niewiarygodnie.. nie musicie w to wierzyć wystarczy, że zapamiętacie jak się obronić.
Piszesz to na bazie własnego doświadczenia?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
kranik01 napisał:
BŁAGAM wszystkie dobre dusze o rozsyłanie tej wiadomości komu się da, może was kiedyś uratować lub waszych bliskich. zdaje sobie sprawę, że brzmi to dosyć niewiarygodnie.. nie musicie w to wierzyć wystarczy, że zapamiętacie jak się obronić.
Poznanie prady i wiara wystarczy.

Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju. W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże - wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych ... (List do Efezjan 6:14-19, Biblia Tysiąclecia)
 

kranik01

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Błagam was nie bądźcie ignorantami, nie wystarczy przerzucić wszystkiego na Pana Boga, trzeba pomagać i ostrzegać innych. Nastawienie takie, że: "ja mam zbroję Bożą a reszta mnie nie interesuje" jest bardzo błędne.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
ActiveAngel napisał:
BŁAGAM wszystkie dobre dusze o rozsyłanie tej wiadomości komu się da, może was kiedyś uratować lub waszych bliskich. zdaje sobie sprawę, że brzmi to dosyć niewiarygodnie.. nie musicie w to wierzyć wystarczy, że zapamiętacie jak się obronić.
Piszesz to na bazie własnego doświadczenia?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
kranik01 napisał:
Błagam was nie bądźcie ignorantami, nie wystarczy przerzucić wszystkiego na Pana Boga, trzeba pomagać i ostrzegać innych. Nastawienie takie, że: "ja mam zbroję Bożą a reszta mnie nie interesuje" jest bardzo błędne.
Nie zrozumiałeś.
 
M

MacaN

Guest
inherentny napisał:
To chyba najlepszy komentarz do tego tematu...

Po pierwsze - dlaczego masoneria to sataniści, po drugie - jak ktoś ma mi zabrać duszę poprzez porozmawianie ze mną na scenie w teatrze ? Czy wszysacy aktorzy to masoni ? Jak ich rozpoznać ? Czy myśl;isz, że wystarczy siąść na pojedyńczym krześle, by uratować duszę ? Jak rozpoznać, gdy ktoś próbuje Cię wprowadzić w trans ?
 

kranik01

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tak piszę to z własnego doświadczenia. w plakacie są zawarte wszystkie informację, żeby się obronić, gdy przygotują na was zasadzkę. Oni kradzież duszy nazywają ponownymi narodzeniami. Tutaj macie potwierdzenie tego co pisze. youtube.com/watch?v=J2yhL7-gTDQ

ActiveAngel jesteś pierwszą osobą która zadała mi normalne pytanie bez hejtów, czy obelg. Masoni słudzy diabła mówią na mnie JEGO pies. Przypuszczam, że na Ciebie też tak kiedyś będą mówili o ile już Cie tak nie nazywają w swoich kręgach.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
kranik01 napisał:
Masoni słudzy diabła mówią na mnie JEGO pies. Przypuszczam, że na Ciebie też tak kiedyś będą mówili o ile już Cie tak nie nazywają w swoich kręgach.
Pies Szatana? Myślisz , że mnie znają... ?
 

kranik01

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jego w sensie Boga, nie szatana, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Odnośnie tego, że na Ciebie też tak będą mówili... wybacz to był tylko taki nieśmieszny żart, wziąłem Cię z kogoś innego :)
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
kranik01 napisał:
Jego w sensie Boga, nie szatana, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Odnośnie tego, że na Ciebie też tak będą mówili... wybacz to był tylko taki nieśmieszny żart, wziąłem Cię z kogoś innego :)
Nie no spoko... :) Ja też lubię w taki sposób żartować :D
Opowiedz mi coś o swoim doświadczeniu.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
rzeczywistość niektórych jest nieskomplikowana, nie wiem śmiać się płakać... (kranik nie jest to napaść na ciebie), ale czarna msza z zaskoczenia, to coś, co nie pozwala przestać mi się śmiać...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
czarna msza podprogowo, rytuał itd?
to możliwe?
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Kolejny pomyleniec <_< Nie da się ukraść duszy, bo żadnej duszy nie ma.

Czarna msza w teatrze? Fajnie. Idę. Dawno nikogo nie zabiłem rytualnie. Szkoda tylko, że w teatrze, a nie w sejmie.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Brave napisał:
czarna msza podprogowo, rytuał itd? to możliwe?
Iluzioniści też oszukują w podobny sposób :), albo hipnoza typu błyskawiczna indukcja. :meeting:

Podchodze do Ciebie. Powiem Ci coś całkowicie sprzecznego, tak , że Twój umysł momentalnie się zawiesi. Niecała sekunda i leżysz... Teraz nalezysz do mnie i nie jetes w stanie obronić sie przed moją sugestią. Robisz to co Ci rozkarzę. Twoja dusza należy do mnie... Nie jesteś swiadomy tego co robisz , bo działasz z poziomu mojej świadomości, Twoja jest wyłączona... I wzystko jasne.
 
Do góry