propozycja bojkotu

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
http://www.lifesite.net/ldn/2007/jul/07072402.html


bojkot dla: Allstate (insurance), CCA Global (Carpet One, Flooring America, Flooring Canada, Flooring One, Lighting One, etc.), Chevron (fuel/energy; Xpress Lube, Texaco), Comcast (cable television, Internet, etc.), DuPont (chemicals), eBay (online marketplace; PayPal), Four Seasons Hotels (Regent Hotels), GlaxoSmithKline (over-the-counter medication, prescription drugs, etc.), Marriott (Courtyard Hotels, Fairfield Inn, Grand Residences, Horizons Hotels, JW Marriott Hotels, Renaissance Hotels & Inns, Ritz-Carlton Hotels, SpringHill Suites, TownePlace Suites), OSI Restaurant Partners (Outback Steakhouse, etc.), Sears (Kmart), Sonic (drive-in restaurants), and Wawa (convenience stores), among others. Corporations continuing as boycott targets from the previously released Boycott List are Basics Office Products, Adobe (software), Wachovia (finance), Nike (shoes/apparel, etc.), Time Warner (Cinemax, HBO, AOL, etc.), Bank of America, CIGNA (insurance), Walt Disney, Johnson & Johnson, Lost Arrow (Patagonia, etc.), Wells Fargo, Whole Foods Market, and Nationwide (insurance), among others.

powod wspieranie milionami dolarow miedzynarodowki proaborcyjnej
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
uff,dobrze że tylko pumy kupuje,zakupy robie na allegro,za satkę nie płacę i dawno:D w mariocie nie spałem...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
gratki
ja w mariocie juz sobie obiecalem nigdy sie nie pojawie (ostatnio to i tak za chudy portfel mam - ale to nei jest wieczne)
samochodu w cignie nie ubezpiecze
nike nie kupie (zadko bo tylko do kosza) - ciuchy sa obciachowe
adobe oczywiscie i tak nei uzywalem
itd itd
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
walt disney?!
dobrze, że wolę hanna barbera i warner bros :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to dobrze ze chociaz ich okradasz - tu musze pochwalic - o ironio
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Jak to dobrze,że w życiu nie ogladałem "HBO na stojaka" :p
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
przyłączam się do bojkotu... moje buty nike poddam publicznemu spaleniu w ramach protestu...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Popieram.
To już firmy nie mają na co pieniędzy wydawać?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
lewacka ideologia wiecznei zywa - zwlaszcza pieniedzmi z wrednego kapitalizmu (typu lewak foltyn od gadu gadu)
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Fakt,wkurzyłem sie na gościa...Jak można iść do poważnej partii z tradycjami,u steru której stoi "portret pamięciowy" na dodatek z charakterystycznym dla współczesnej lewicy poczuciem humoru...

Prężny i młody przedsiebiorca najwiecej otzryma od liberała
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Na poziomie małego i średniego przedsiębiorstwa, można się utrzymać dzięki ciężkiej pracy i głowie pełnej pomysłów. Jednak naprawdę wielkie pieniądze są na styku biznesu i polityki. Żeby się tam dostać trzeba zweryfikować swoje liberalne poglądy. Sorry vinetou.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
A kto mówi o weryfakcji poglądów,co?Ja mysle o programie gospodarczym...
 
J

J.B

Guest
Bojkot? Ale jaja. Ja pracuję w GlaxoSmithKline i jest OK. Ciekawe czy coś osiągniecie - wątpie. Nie popieram, chory pomysł moim zdaniem.

Beam Me Up, Scotty!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Nikt nic nie osiągnie, ale warto zwrócić uwage na to co (i od kogo) się kupuje. Tak dla wlasnej satysfakcji
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Bojkot? Ale jaja. Ja pracuję w GlaxoSmithKline i jest OK.
kazdy gdzies pracuje a ty akurat w firmie zgdnej ze swoja ideolo
wiec gratuluje
Ciekawe czy coś osiągniecie - wątpie. Nie popieram, chory pomysł moim zdaniem.
jesli nawet 10 osob mialo by na to zareagowac to warto
pomysl chory?
dla mnie chore jest to co zrobil zarzad glaxo
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Bojkot? Ale jaja. Ja pracuję w GlaxoSmithKline i jest OK. Ciekawe czy coś osiągniecie - wątpie. Nie popieram, chory pomysł moim zdaniem.

Beam Me Up, Scotty!

A według mnie to normalne, ludzie mają swoje poglądy, to się chwali, firma sama sie zdecydowała wspierac międzynarodówkę ich strata. Pamiętam, że kiedyś jakaś firma od fajek finansowała kunkkluxklan (czy jak to się pisze), ludzie kupowali te papierosy i nawet nie wiedzieli. Niektórzy chcą wiedzieć na co idą pieniądze. A bajek Disneya nigdy nie lubiłem, bo mi się na rzygi zbierało jak mi ze szkołą kazali je oglądać.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
otoz to
z tego co wiem do bojkotu w usa przystapilo ponad 10 mln ludzi
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Pewnie te same firmy podrzuciły trochę forsy na jakąś chrześcijańską akcję charytatywną. Tym razem jednak próbując przypodobać się wszystkim, trochę przesadziły.
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Na tej liście brakuje mi kościoła katolickiego, Radia Maryja i TV Trwam. To jednak są istotne elementy miedzynarodowki proaborcyjnej. Jak sie na to patrzy i tego słucha to sie człowiek utwierdza w przekonaniu, że nie każde życie poczęte jest warte kontynuacji.
 
Do góry