Proponowane oceny na I półrocze ...

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
do ciebie ^^ nikt inny nie mówił o zdobywaniu paska w 1 lo i to na dodatek nie mając go wcześniej dotychczas ^^
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
sory, miałam ale to było w podstawówce, bo się uczyłam ^_^ ...
nie byłeś w LO, więc nie wiesz... em. =]
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Masz racje , nie byłem , niedługo będe ale mm..w lo jest-prawdopodobnie- dużo ciężej , paska nie miałaś w gimnazjum, następny argument >mówiłaś że w gimnazjum miałaś lepsze oceny niż w lo, a co za tym idzie trudno , bardzo trudno będzie ci zdobyć pasek, ale nieważne nie będe tu filozofował.
 

metis

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
pokój :)
Wiadomo, że liceum nie może się równać z gimnazjum ale jeśli ktoś się bardzo przyłoży do nauki, będzie miał też troszkę szczęścia, to wszystko jest możliwe :) może nawet zdobycia paska w 1 klasie liceum :) przecież to nie jest nieosiągalne, to prawda, nie jest łatwo, tym bardziej, jeśli nie miałaś tzw. "paska" w gimnazjum nawet, ale to nie znaczy, że z góry jesteś pozbawiona takiego świadectwa, nie, nie! Wszystko zależy od Ciebie :) wiem, że łatwo się piszę,a trudniej jest z wykonaniem, mimo to nic nie jest stracone :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
albo twój dzień składa się z pobudki , szkoły , zadań domowych i nauki ^^
nie :D uczę się rzaadko, większość z lekcji pamiętam. ;)
Takie troche dziwne te oceny, z jednego przedmiotu wychodziła mi równo 5, a mam 6 ;) narzekać nie będę :D


Paska nie ma się bo się wcześniej miało. W liceum to już poważna nauka, przyłożenie się do przedmiotów i będzie (;
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
tajemnicza_noobs: ale jak ty chcesz mieć pasek skoro jeszcze niedawno w którymś tam temacie się 'chwaliłaś' tym, że dostałaś kilka jedynek z jakiegoś tam przedmiotu i ogólnie masz praktycznie słabe oceny, więc szczerze wątpię, żeby udało Ci się zdobyć świadectwo z paskiem :]
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
a mnie raczej szczęście w szkole dopisuje xD
ostatni raz pasek to chyba w podstawówce miałam.
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
no ale ja nie mówię tylko o sobie... ogólnie mogę mieć, bo mi się oceny polepszyły, a w ogóle II półrocze się bardziej liczy, więc luzik. dam radę :]
ale w sumie poco komu w liceum pasek ? :D nawet w 3kl liceum ważny nie jest aż tak bardzo...
 

Evek

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Kraków, eN-Ha
Religia - 6
Angielski - 6
Muzyka - 6
Historia - 5
Informatyka - 5
Polski - 5
Przyroda - tutaj to nie wiem, bo babka nie chce nic powiedzieć xdd ale tak gdzieś 4/5/6
W-F - 4/5 -ale raczej 5
Matematyka - 4/5

coś koło 5,0 będzie xdd
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
metis - zgadzam się. dla satysfakcji, ale co mi z ocen np. co były w 4 podstawówce ? :>
liczy się matura i żeby przejść, a dla 3gimnazjum to i to i egz. gimnazjalny :)
 

Kaora

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
30
na razie te co wiem:
polski 4
chemia 2 (najlepsza ocena z klasy to 3 :tongue: )
fizyka 3 albo 4
matematyka 4
biologia 4
informatyka 3
historia 4
religia 5
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
wątpie żeby ktokolwiek się "pochwalił" taką oceną tutaj , tzn nie mówie że jesteście aż tak zdolni , po prostu ci którzy mają 1 nie powiedzą o tym ^^
 
Do góry