programy partnerskie

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
czy jest mozliwosc korzystania jednoczesnie z dwoch sieci afilacyjnych, np. google Adsense i Netsales?
Jeszcze chcialbym wiedziec w jakim momencie moge zarejestrowac swoje strony bedac zapewnionym ze partner sie zgodzi na reklame u mnie? Ile trzeba miec srednio wejsc na strone i czy tylko to wystarczy,no bo zakladam,ze jak sie nie ma reklam to nie ma za bardzo w co klikac poza podstronami itp?
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
czy jest mozliwosc korzystania jednoczesnie z dwoch sieci afilacyjnych, np. google Adsense i Netsales?
możesz korzystać tylu programów ile chcesz.
Jeszcze chcialbym wiedziec w jakim momencie moge zarejestrowac swoje strony bedac zapewnionym ze partner sie zgodzi na reklame u mnie?
Rejestrując się np. a programie google wybierasz kategorie reklam które maja się wyświetlać u ciebie na stronie, w innych programach jak np. novem zgłaszasz chęć uczestnictwa w wydawanie danej puli reklam
Ile trzeba miec srednio wejsc na strone
Różnie,zazwyczaj niewiele wystarczy.Programy akceptują większość stron, kwestia tylko ile ty na tym zarobisz
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
aha,czyli rozumiem,że np w google adsense mogę zarabiać od razu,od momentu jak założe stronę,dobrze wnioskuję,no bo z reguły strony na google adsense się wstawia w pierwszej kolejności.Tylko chyba z czasem jak jest duża oglądalnośc to cena za kliknięcie wzrasta tak? Tylko w pzypadku innych np netsales już sie pytają o statystyki,dlatego trzeba trochę mieć, a sądzisz,że jak np ma się 200-300 unikalnych wejść to wystarczy aby programy zaakceptowały moją stronę?

Aha i trzeba mieć statystyki z kilku miesięcy czy z jednego miesiąca wystarczy jeśli będą dobre aby moją stronkę zaakceptowali?
Wiesz może czy Google widzi takie sytuacje,że np osoba posiadająca stronę korzysta z mailingu(oczywiście nie mam na myśli takiego jaki można kupić na allegro tylko z agencji marketingowej)?
Czy może się zdarzyć taka sytuacja,że jeśli wiele osób będzie wchodziło na moją stronę i klikało to mało mi zliczy takich wejść i kliknięć?
Czy jeśli jest to legalny marketing to nie ma problemu z tym?
 

seb34

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
1
Jesli duzo osób bedzie wchodziło i klikało to zliczy Ci klik normalnie o ile sa to inne adrsy IP
jesli te same, zapewne poleci banik szybko na google
 
Do góry