programy kryminalne

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Lubicie programy kryminalne? na przykład polskie W11 i Detektywów? I co sadzicie o polskich serialach kryminalnych w porównaniu z zagranicznymi? :)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
zdecydowanie nie! Zagraniczne mają większe budżety i lepiej są przez to robione, pokaż mi coś czego nie znam to z chęcią spróbuje :)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
a faktycznie muszę Ci przyznać rację :)Ale to jeden jedyny jaki mi przychodzi do głowy, a Wy wczuwacie się czasem sami w role bohaterów i próbujecie rozwikłać zagadki?
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Ja tez sądze, ze zagranczne są lepsze, hmm, nie znam chyba osoby, która powiedziałaby inaczej :)
Serialu Glina nie znam, to jakiś stary?
No ja lubie rozwiazywać zagadki, ale w role bohaterów to raczej się nie wczuwam :p
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Polskie seriale kryminalne wydają się tak sztywne, w rolach innych, niż główni policjanci każdy wypada słabo, bo to nie są aktorzy. Generalnie u nas jest bardzo z takim aktorstwem ubogo, ale czasem lubię coś obejrzeć :) Annę Marię Wesołowską i Sąd rodziny z okazji naprawdę bardzo zaawansowanego stanu nudy czasem obejrzę też.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
w rolę bohaterów miałam na myśli detektywów ;p a glina polski serial z tytułowym gliną Borysem Szycem w roli głównej
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
z jakim Szycem? tam grał Radziwiłowicz i Stuhr młody.
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Polskie seriale kryminalne wydają się tak sztywne, w rolach innych, niż główni policjanci każdy wypada słabo, bo to nie są aktorzy. Generalnie u nas jest bardzo z takim aktorstwem ubogo, ale czasem lubię coś obejrzeć :) Annę Marię Wesołowską i Sąd rodziny z okazji naprawdę bardzo zaawansowanego stanu nudy czasem obejrzę też.

"Proszę wstać, sąd idzie" :D
masz rację, ja nawet Ojca Mateusza oglądne czasem.
poza tym w internecie speram w wolnych chwilach, bo tez można ciekawe rzeczy znaleźć jak ktoś lubi kryminalistykę :)
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
to może podzielisz się czymś ciekawym na zabicie nudy?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Fala zbrodni, czyli walka z rosyjska mafia. Te wszystkie seriale są trochę ponaciągane wg mnie.
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Pitbull jest pełen fajnych akcji. Jakoś przyciąga Mnie, bo jest tam ukazane życie codzienne, tak jakby scenariusza nie było. Polecam :eek:k:
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Pitbull jest pełen fajnych akcji. Jakoś przyciąga Mnie, bo jest tam ukazane życie codzienne, tak jakby scenariusza nie było. Polecam :eek:k:

Pitbula własnie nie widziałam, a podobno z polskich to jeden z najlepszych seriali kryminalnych.
Eh, za dużo tego wszystkiego po prostu i zbyt mało czasu! :(
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Pitbull jest strasznie agresywnym serialem. Wolę nie myśleć, że taka jest polska rzeczywistość.
 
Do góry