Program do robienia muzy reggae

Status
Zamknięty.

Dawid7710

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam!

Słucham od niedawna reggae i postanowiłem napisać piosenkę.Lecz gdy sie za to zabralem uznałem ze niemam dobrego bitu.
Moze mi ktoś polecić jakis program do zrobienia bity reggae (chyba riddim) ? Prosze was bardzo a i zeby byl darmowy.

Z góry dzięki :D
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
ja proponuje żebyś nauczył sie grac na perkusji, gitarze, trabce albo klawiszach znalazł resztę zespołu i tak stworzył muzykę reggae a nie przez jakiś program pozdro :)
 

Dawid7710

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dzięki

Ja umiem grać na gitarze elektrycznej lecz niemoge nic sensownego sam skomponować ;/
Dopiero może na wakacje jak kumpel przyjedzie z basówką:D
Ale chcialbym na początek jakiś program zeby spróbować sil:p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jeżeli nie potrafisz nic sensownego skomponować na gitarze to żaden program Ci nie pomoże. Bo w programach też samemu trzeba układać melodie, a jeśli tego nie potrafisz to za muzykę się lepiej nie bierz. Ja gdy tworzę muzykę na komputerze najpierw układam wszystkie ścieżki właśnie na gitarze, a potem przepisuję je na komputer i dobieram instrumenty. Chyba, że chcesz program pokroju ejay-a, gdzie gotowe sample sklejasz w piosenki, ale raczej zbyt ambitne to to nie jest.
 

Dawid7710

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
ahas no spox :D

Wlaśnie mam program ejay hip hop ale jeszcze nie ogarniam...

Właśnie wezme się w garść i coś skomponuje na gitarze;/

A i jest sprawa.Reggae graćna jakiś efecie czy na cleanie ?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Stary, to jak ejaya nawet nie ogarniasz to nie masz co się brać za bardziej zaawansowane programy, jak chociażby FL Studio. A to, czy clean, czy efekt to zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać. No i też clean cleanowi nierówny, brzmienie w dużej mierze zależy od gitary (przetworniki) i ustawień equalizera we wzmacniaczu.
 

Dawid7710

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
spox juz ogarniam ejay:D

Coś spróbuje na gitarze...

Dzięki wszystkim !

Temat do zamknięcia !!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry