Profanacjaaa!

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Teraz jest już po ptakach :p
Ale żeby Francja ze Szwajcarią zremisowała... :lol:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Z ziemi polskiej do włoski?
Hahahaha :lol:
I on, który nie potrafi poprawnie zaśpiewać hymnu, jest prezesem Populizmu i Socjalu?
Swoją drogą ładnie śpiewa ^_^
Ciekawe czy to wina małego entuzjazmu tłumu, czy może jego głosu?
Bo sądzę że to wina obydwóch czynników :D
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Jasne, jako przewodniczacy partii rzadzacej nie musi znac jednego z symboli narodowych, on ma bronic naszego interesu narodowego, tylko jak nedzy on ma bronic interesu narodowego skoro hymnu nie zna? Ja nie potrafie tego sobie wytlumaczyc, mnie ojciec uczyl hymnu od dziecka, a przewodniczacy PiSu na jedna okazje nie moze sie nauczyc? A Ty ukson88, najwiekszy 'patrioto' naszego skromnego forum nie potrafisz zauwazyc jaka to zniewaga?

@DdD
Czy odnioslem sie w mojej wypowiedzi do Ciebie lub do spraw z Toba zwiazanych?
@ukson88
W temacie o waszej swietnej organizacji patriotycznej ktos juz to tlumaczyl. Tekst znal? 'Polskiej do wloski'? Ty sam nie znasz tekstu czy naprawde tak slepo zamierzasz go bronic? Mysle ze po drobnej edycji postu w polemike mozesz wejsc. Czy uwazasz iz fakt ze prezydent Polski nie zna slow hymnu mozna skwitowac slowami 'ale juz mi przeszlo?'. Zolnieze gineli za flage polska, z hymnem na ustach i godlem na piersi. Flaga, hymn, godlo, kazdy patriota... nie - kazdy Polak powinien miec je wyryte w pamieci glebiej niz wlasne imie, a Ty bronisz czlowieka ktory wraz z kilkoma innymi powinien je miec wyryte najglebiej, a to jak go obchodzi hymn porownalbym do szkolnej sciagi wypisanej koslawo na rece leniwego ucznia.
@Jean_Francisco_Rodrigues
Dziekuje za wyprowadzenie mnie z bledu. Spojrz na zdanie Uksona88 o tym, z punktu widzenia jego innych wypowiedzi o Polsce. Dziwne zreszta ze ów wielki patriota tez popelnil taki sam blad jak moj. Ale jak powiedziales (prawie) - bladzic jest rzecza ludzka.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Jasne, jako prezydent nie musi znac jednego z symboli narodowych, on ma bronic naszego interesu narodowego, tylko jak do ku.rwy nedzy on ma bronic interesu narodowego skoro hymnu nie zna? Ja nie potrafie tego sobie wytlumaczyc, mnie ojciec uczyl hymnu od dziecka, a ten je.bany kretyn na jedna okazje nie moze sie nauczyc? A Ty uksonHH, najwiekszy 'patrioto' naszego skromnego forum nie potrafisz zauwazyc jaka to zniewaga? Ty nie jestes patiota, Ty jestes zaslepionym zwolennikiem PiSu i Kaczynskiego, gdyby zamiast do patriotyzmu nawolywal do mordu zydow, na forum wystawil bys topic pod tytulem 'Dekalog kazdego, dobrego mordercy zydow'... zygac mi sie chce.

To może ja się wypowiem a właściwie zacytuję coś:

Nie zgadzasz sie z moim zdaniem? Ch** mnie to obchodzi.
:]
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Co to ma znaczyć uksonHH?? Wkurzył mnie z tym hymnem, ale juz mi przeszło, tekst bynajmniej znał, na reszte postu odpowiadać nie będę bo i tak nie ma sensu wchodzic z tobą w jaką kolwiek polemike.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
sloniu ty słoniowa pało! to nie był prezydent a jego brat...a tak poza tym to też człowiek...więc pomylić się może....nie widzę nic takiego straszniego w tym!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Zaiste ma te słowa głęboko wyryte...tak głęboko że aż płytko...gdzieś przy zakończeniu przewodu pokarmowego...
 
Do góry