Prof. Piotr Jaroszyński

Candymaker

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
http://www.youtube.com/watch?v=tkLe0RFGijM

Pan profesor ma racje. To, co on opisuje, dzieje sie już od lat na zachodzie. Nastepna faza celowego niszczenia świadomości narodowej to będzie napływ ludzi obcych z całego świata do polski. Każdy kto już raz był w londynie, wie o co chodzi. Tam to już 70% mieszkanców to już nie sa anglicy.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
"-Spora liczba młodych ludzi głosowała na Ruch Palikota
-Tak ale pamiętajmy, że to są pokolenia post komunistyczne - potomkowie Ubekow Sbekow milicjantow ormowcow - mieli dzieci, a te dzieci ich dzieci " - Hahaha drogi panie profesorze, wszystkich problemów na komune zrzucić się nie da, a takie gadanie jest kompletnie bez sensu i kredensu.
Z tym, że trzeba powyłączać telewizory się zgadzam, z rozwojem polszczyzny także, a pastuchów to bym się na razie nie obawiał prędko do Słowian nie zawitają o ile w ogóle. W Polsce to co działo się w Londynie załatwiłoby się szybko, bardzo szybko ;] . A frajerów z Europy Zachodniej jakoś mi nie szkoda - sami sobie zgotowali taki brudny los.
Oglądam dalej, ale fragment gdzie pan profesor mówi o tajniakach z polskich wiosek jest baaaardzo w stylu prawicowych, polskich patriotów - podkreślanie, że kopie w twarz POLAKA - też. Haha dyktatura mnie rozwaliła - oczywiście gdyby wygrał PiS to by była demokracja i wolne wybory jakże inaczej.
PS: Nie sądziłem, że kiedykolwiek spędzę na oglądaniu takich popłuczyn jak TV Trwam więcej niż 2 minuty.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kolejny mitoman opętany wizją "czy wreszcie ktoś mnie posłucha"
 
Do góry