Próbny egzamin gimnazjalny

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
heh nie bój się ;) nam naucycielka od gegry mówiła, że dziewczyny podchodzą bardzo emocjonalnie do egzaminu i często zaczynają zadania i ich nie kończą albo miaszają :p :D taak to my :D a chłopacy na luzie. może tym razem weźmiemy z nich przykład ? :D
 

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
heh nie bój się ;) nam naucycielka od gegry mówiła, że dziewczyny podchodzą bardzo emocjonalnie do egzaminu i często zaczynają zadania i ich nie kończą albo miaszają :p :D taak to my :D a chłopacy na luzie. może tym razem weźmiemy z nich przykład ? :D

Dobry pomysł :eek:k:
Jako klasowy Krzyś biore się od razu do roboty;D
No co... Zawsze można poudawać że się uczę^^
Przynajmniej odnosząc się do chłopaków z mojej klasy^^
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
heh nie bój się ;) nam naucycielka od gegry mówiła, że dziewczyny podchodzą bardzo emocjonalnie do egzaminu i często zaczynają zadania i ich nie kończą albo miaszają :p :D taak to my :D a chłopacy na luzie. może tym razem weźmiemy z nich przykład ? :D
na egzaminie radzę nie pisać 'chłopacy', bo takiego słowa nawet nie ma w języku polskim. jeśli już, to 'chłopcy' :]

ja np. na tym tescie w podstawówe byłam wyluzowana jak nigdy. i teraz pewnie też tak będzie. no bo niby czym się przejmować? przecież i tak wystarczająco dużo umiem, by cokolwiek napisać.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
hyhy :rumieniec: wybacz :p
to bardzo dobrze. pamiętam jak w tamtym roku dziewczyny się denerwowały. jakoś tam im poszło, w tamtym roku podobno łatwy był. i nie wiem czemu brat mnie straszy, że zawsze jest na zmianę : raz łatwy raz trudny, czyli u nas trudny wypada ... tzn, najczęściej tak było yh...
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
e tam trudny. nie ma nic trudnego, po prostu zależy co kto umie i tyle.

a z czego na tą chwilę jesteście najbardziej przygotowani? :)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
heh nie bój się ;) nam naucycielka od gegry mówiła, że dziewczyny podchodzą bardzo emocjonalnie do egzaminu i często zaczynają zadania i ich nie kończą albo miaszają :p :D taak to my :D a chłopacy na luzie. może tym razem weźmiemy z nich przykład ? :D
Eh... No to ja jestem chłopakiem :pJa wszystko olewam ! I wszystkich :niepewny:
a z czego na tą chwilę jesteście najbardziej przygotowani? :)
chemia, biologia, polski
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
e tam trudny. nie ma nic trudnego, po prostu zależy co kto umie i tyle.

różnie mówią :p

a z czego na tą chwilę jesteście najbardziej przygotowani? :)


heh no właśnie ... chyba z niczego. trochę z polaka umiem. no i z matmy część zadań bym zrobiła raczej. ale jednak to jest mało :p

PS: dziewczyny, czy nie powinnyśmy siedzieć w książkach zamiast w internecie ? :p :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
eee tam. toż to przecież internet do edukacji służy również :p

ja po dzisiejszej lekcji fizyki stwierdziłam, że z tego przedmiotu jestem przygotowana na test tak, jakbym chciała :p
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
hehe no tak :p nas w sumie ostatnio wychowawczyni straszyła, że trzeba się bać egz próbnego a nie tego końcowego, bo nam będą z tego oceny wystawiać :p ja tam i tak na każdym będę trochę się bała :p a poza tym to już z przyjaciółką kombinujemy, jak będzie trzeba ściągać :p telefony, ściągi cyrklem na linijkach, ekierkach, i takie różne :p i tak myślę, że połowa może nie wypalić :p :D
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
i nie robcie czasem graffiti albo co innego w brudnopisie!
ja zamalowalem caly z nudow i mam zachowanie obnizone do nieodpowiedniego <_< <_<
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
przecież brudnopis nie powinien być sprawdzany :mruga: ja tam i tak pewnie będę sobie serduszka bazgrać :p

no i trzeba uważać, żeby zdążyć przepisać wypracowanie w wyznaczone miejsce (jeśli się pisze w brudnopisie). chociaż ja zamierzam od razu na czysto pisać. o ile nerwy mi na to pozwolą. :p
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
ja zamalowalem caly z nudow i mam zachowanie obnizone do nieodpowiedniego <_< <_<
Z jakiej racji ?
Bez sensu!
Ja i tak nie będę tam nic pisać.
Od razu na czystko, bo mogę nie zdążyć :p

Ja mam jeszcze takie pytanie : Czy można mieć na tym egzaminie stopery do uszu? Mowie serio to nie jest żart <_<
Wolałabym się tam skupić, a jak ktoś będzie pstrykał długopisem, albo krząkał nosem, albo Bóg wie co jeszcze to ja nic nie napisze :/
 
Do góry