Problemy ze stosunkiem

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
To moze dotrze do niego ze nie bedzie wogole seksu :D

Mlod@ skoro Ciebe boli powiedz ze nie chcesz - bo Ciebie boli i juz. Niech sie martwi i kombinuje :D
 

Adam9012

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
nigdy nie robię tego z marszu ani nie pcham się z paluchami jak ktoś mówi. Staram się. Też dużo myślałem o takim żelu, dostane to w aptece? :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
w aptece, w rosmanie w necie.

nie wiem jak ona w ogole Ci pozwala cokolwiek tam wkladac jak ma sucho :]
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Kobieta jest jak piekarnik - należy najpierw rozgrzać i dopiero potem wkładać ciasto :]

Zresztą, jak czytam "ból jest i będzie" to czuję się trochę nieswojo :] Nie, bólu nie ma i nie będzie - jak boli to trzeba mówić, jeśli facet na tyle tępy, że nie kuma. Jest ból ? Nie ma seksu. To naprawdę proste i mobilizuje do działania :D

Odnośnie autora - zadbaj o tzw. miłą atmosferę :) Musisz sprawić, aby poczuła się też bardziej komfortowo, nie dobieraj się do niej szybko, choć wiem, że młodemu to przychodzi trudno - to troche tak jakby komuś dać prezent i kazać go pół dnia rozpakowywać ;) Często to nie wynika ze złej woli ;)
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
To nie jest żadne uciskanie na pęcherz!!!

Czy zauważyłaś że te sytuacje zdarzają się tylko jak jest Ci bardzo dobrze w łóżku?
Nie hamuj tego bo to jest kobiecy wytrysk. Wydzielina lekko żółtawa, o rzadkiej konsystencji i raczej bezzapachowa.
Jeśli często to odczuwasz to Twój partner może być z siebie dumny. :)

Ludzie mamy XXI wiek... Nawet na wikipedii można poczytać o kobiecej ejakulacji.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Może inaczej. Żyłam w przekonaniu, że to jest normalne, że boli ze względów budowy anatomicznej. W takim razie jasno dam do zrozumienia, że albo więcej czasu dla mnie albo wcale :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Może inaczej. Żyłam w przekonaniu, że to jest normalne, że boli ze względów budowy anatomicznej. W takim razie jasno dam do zrozumienia, że albo więcej czasu dla mnie albo wcale :)

i tak trzymać :eek:k:

pochwal sie czy poskutkowalo :p
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Na pewno się wszystkim pochwalę "czy było mi dobrze" :D
 

Magda1993

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam 18 lat. Jestem po stosunku a dokładnie to kolo 8 ich było. Stosunki byly mniej wiecej w odległości 2-3 miesiecy. Problem polega na tym ze za kazdym razem kiedy chłopak mi wkłada to odczuwam mocne bóle zwłaszcza pierwsze razy po powolnych ruchach te bóle zaczynają ustepować. NIe wiem od czego są te bóle bo raczej błona dziewiczna juz została przebita za pierwszym razem to co mi teraz moze dolegac to nie wiem :( chcialabym aby ktos kto mial podobnie lub ktos kto ma o tym jakies pojecie doradził lub powiedzial co moze mi byc lub czym to jest spowodowane.

Z góry dzieki czekam na pomoc :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Widocznie nie jesteś jeszcze na tyle rozluźniona i stąd te bóle... Za szybko się za to zabieracie.
Chłopak powinien poświęcić Ci więcej czasu zanim zabierze się do rzeczy :)
 

Magda1993

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nazywajmy rzeczy po imieniu jak bys mogla :D bo takim jezykiem troche nie do konca rozumiemy co chcesz przez to powiedziec
a nawiazujac ze za szybko sie zabieramy to mysle ze 18 lat a rocznikowo 19 to nie jest za mlody jak na to niektorzy to robia w wieku i 14 i 15 xD to bym rozumial ze za mlody
 

Magda1993

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiem Wiem :) czytalem to ale to nie ma za duzo wspolnego bo tutaj o suchosci napewno nie mozna mowic :) wszystko jest raczej z tymi rzeczami jak powinno byc ale głownie chodzi o ten boł nasilajacy sie podczas wkladania penisa bo przy palcu ktory jest mniejszy jest wszystko dobrze
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jeśli jesteś zestresowana i ciągle myślisz o tym, że zaraz może zacząć boleć, to Cię będzie boleć. To już kwestia nastawienia psychicznego, albo faktycznie, wilgotności (raczej braku) - ale skoro jemu zaprzeczasz, to skłaniałbym się bardziej ku psychice. Dobra rada pojawiła się wyżej odnośnie gry wstępnej.

Jeżeli na to nic nie poradzicie, udaj się do lekarza, bo inną możliwością jest też problem z Twoim, pięknie nazywając, narządem płciowym. A na to raczej nastawienie nie będzie miało wpływu.

I do tego moja wiedza się ogranicza.
 

Magda1993

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
A nie może być to przyczyną ze to robiłam dopiero 8 razy około, albo że robie to w sporej odległości czasu??
 

Magda1993

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Może ktos inny bedzie miał inny pomysl czym to moze byc spowodowane czekam na pomoc
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Czekasz na taki, który będzie Ci bardziej pasował? Bardziej...komfortowy?
 
Do góry