Problemy z penis

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Mam 16 lat, dwa lata temu jak coś mnie podniecało :lol: to miałem erekcje..teraz żeby mieć erekcje to musze dotykac swojego penisa nawet jak mnie coś podnieca, czy to są jakieś poważne problemy czy to coś spowodowane dojrzewaniem?..drugi problem to że mój penis jest jakiś dziwny..skóra jakby z niego zwisa i on ma dziwny kształt..


Prosze tylko o poważne odpowiedzi..
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Tzn jak dziwny kształt? Nie rozumiem o co ci dokladnie chodzi.

tak nawiasem mowiac o ksztalcie, to dlaczego mój penis podczas wzwodu jest w ksztalcie, jakby to okreslic, malo zagiętego banana. Z tego co sie orientuje z filmow przyrodniczych :) niektore sa wlasnie tak zaokraglone ale w drugą strone, moj ma 'grzbiet' u góry a wciecie pod spodem. Nie wiem jak to okreslic.

( - ten znak przewróc górnym koncem na prawą strone i otrzymasz moj ksztalt :| czy to normalne? Moze spowodowane stulejka?
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
pewnie masz stulejke... poszukaj troche info o tym.. na googlach chociazby. znajdziesz fotki i porownasz.. bedziesz wiedzial
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jeżeli masz problemy z odciągnięciem skóry (napletka) z prącia... to pewnie stulejka... tylko że to sie powinno leczyć operacyjnie od chwili narodzin... a nie dopiero teraz...
 

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
właściwie to nie problemy tylko zupełny zanik...jak dotykam penisa to robi się twardy ale nie staje..a na sam widok nawet nie twardnieje :( :( :(
to jest chyba coś poważnego :( :(
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
... to jest trudne.. ale trzeba sie przelamac i porozmawiac z rodzicami. W koncu to twoj INTERES... Życzę powodzenia
 

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
aha..raczej sie nie przelamie :( nie wiem co mam powiedziec..moze jeszcze ktos inny sie tu wypowie?
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wykorzystam temat i napisze... nie mam z tym problemu ale to może coś oznaczać... gdy wyskoczyły mi jakies dziwne chrosty w dolnej części penisa... ale nie wiem co to może oznaczać, nie boli, nie powoduje problemów z niczym, ale głupio mi iść do lekarza... a z rodzicami to już w ogóle
 

bogusxxxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłecko
e... bo ja mam podobnie jak założyciel tematu. tzn. z erekcją wszystko w porządku, lecz ta "zwisająca pomarszczona skóra", też to mam. i niby kilka lat temu miałem zabieg na stulejkę. może tylko ściemę odwalił ten lekarz? oglądałem w necie zdjęcia stulejki i u mnie jest bardzo podobnie. tylko, że podobno mając stulejkę, nie można ściągnąć napletka z prącia, a ja mogę bez problemu. dziwne...
 
Do góry