Problemy z netem

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
od pewnego czasu szwankował nam internet. chodził bardzo wolno(zarówno u mnie jak i u ojca) i często nie wchodziły strony internetowe(musiałem je odświeżać po kilkanaście razy), w końcu zepsuł się router, więc myślałem, że jak go wymienimy wszystko będzie ok. tak było, ale tylko na moim kompie, na laptopie ojca chodził wolno. wzywaliśmy facetów z aster, ale nie potrafili nam pomóc, więc znowu wymienili nam router na nowy. tym razem sytuacja jest odwrotna na moim laptopie inernet chodzi tak wolno że w zasadzie nie da się z niego korzystać, a u ojca wszystko śmiga. siła sygnału na obu kompach jest "znakomita" więc to nie wina routera tylko pewnie jakiś ustawień w komputerze. dodam jeszcze, że przy wymianie routra miałem przestawiony typ zabezpieczeń, mimo że nic nie zmieniałem(i chyba w kompie ojca też nic nie było zmieniane). jestem już lekko pod*urwiony całą tą sytuacją i nie chcę widzieć tych "specjalistów" u siebie a przez telefon to oni też nie są pomocni.


ps. zanim zepsuł się ten pierwszy router zacinały mi się strony ineretowe, ale np grałem przez internet(i nawet niespecjalnie mi się cięła gra), teraz nie wiem jak to chodzi, bo odinstalowałem call of duty.

bardzo proszę o pomoc :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Spróbuj włączyć na obu kompach na raz www.speedtest.net . Podaj potem wyniki.
 
Do góry