Problem

radziownik

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
A wiec mam jedna dziewczynę na oku..
Ale ze jestem niesmialy niewiem jak do niej zagadac

Czy jest jakas rada na to ??

Wiem ze ona mi sie podoba i ja jej ale niewiem jak doniej zagadac


Prosze o odpowiedzi
 

janka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ojej...naprawde wystarczy zjechać troszke niżej wiesz ile jest postów poświeconych własnie temu?
moge Ci powiedzieć jednak w skrócie to co zawsze radze...
więc zależnie czy chodzisz z nią do klasy szkoły czy gdzie sie z nią widujesz...

jeśli chodzi o szkołe no to najpier tak poporstu zacznij mówić do niej cześc tak poporstu....zacznie sie zastanawiać kim jesteś i wogóle bedzie wiedzieć że istnieje ktoś taki jak Ty...
no i potem możesz zapytać o godzine lub o cokolwiek...staraj sie bywać w tych miejscach gdzie ona...znajdź jakichś wspólnych znajomych...(bedziecie wtedy wszyscy rozmawiać może nawet spotykac sie)

a jeśli chodzi o jakieś inne miejsce gdzie ją widujesz to radze zdobyc jej gg i zagadać potem już jakoś pójdzie zależy jak sie wszystko poukłada

życze powodzenia i napisz czy coś zadziałałeś...:D
pozdrawiam...:*
ps...pamietaj nie trać czasu....chwile sie nie powtarzają ;)
 

cukiereczek1610

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z NIEBA
hymmm.... no janka ma dobre pomysły,a moze jednak ktoś z Twoich znajomych ją zna?? a moze ktoś mam jej nr kom,albo poprostu jak nie mam innego wyjscie zrób tak jak wiele chłopaków robi,a z resztą dziewczyny też tak robia :p ...napisz wszystko co byś chciał jej powiedzieć i daj jej to!....

POWODZONKA :papa:
 

radziownik

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ale wlasnie mam problem chodzilem juz z nia 2 razy [ zawsze ona chciala zemnom chodzic ale to bylo przez SMS i GG] a gdy naprzyklad podchodzilem doniej odrazu uciekala... :bag:

Dlaczego to tak jest?
 

cukiereczek1610

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z NIEBA
dziwna sprawa...to znaczy ze masz z nia jakiś kontakt,ale z tym listem to nie jest głupi pomysł...ale może lepiej jej wszystko na gg napisz i się z nią umów w takim miejścu żebyście byli sami...
dziwna sprawa...
 

radziownik

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiec wlasnie ona zawsze ma jakies wytlumaczenie na spotkanie


A liscik to nic nieda jak ona go nawet nie przeczyta
 

cukiereczek1610

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z NIEBA
to ja ja juz jej nie czaje...zanies jej kwiaty pod dom z liścikiem :p ...nie je już sie poddaje nie wiem co Ci radzić moze inni Ci pomoga
 

janka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ehhh....
moim zdaniem powinineś z nią spędzać dużo czasu...no bo przecież jesteście znakomymi nie? więc unikaj sprzeczek tylko zbliż sie poprzez rozmowy, uśmiechy
jak to nie zadziała to ja już nie mam pojęcia co Ci poradzić....
widocznie może to z nią jest coś nie tak...skoro zawsze chciała a potem uciekała....zastanów sie czy warto

pozdrowienia...:*
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
pomysly dziewczyn sa dobre , ale..skoro chodziliscie juz dwa razy i ona przed toba ucieka, jak piszesz nie chce czytac jakis liscikow itepe. to znaczy ze nie chce miec z toba juz raczje kontaktu moze warto dac sobie z nia spokoj ? po co tyle razy chodzic z kims skoro to nie ma sensu :mruga: wiem z doswiadczenia..a jak ci bardzo zalezy to chyba najpeszym i jedynym wyjsciem jest gg ale ja bym sobie dala spokoj skoro ktos nie chce to nie ma sie co narzucac..pozdroffka
 
Do góry