problem

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
Witam, mam pewien problemz kobieta, jest to dosyc nie typowe, zawsze tak mam ze kobieta ktora mi sie podoba z wygladu jak i charakteru po dluzszym czasie znajomosci nudzi mi sie...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witaj! Mysle, ze to kwestia tego, ze zapewne nie trafiles jeszcze na odpowiednia kobiete. Dziewczyna moze byc ladna, fajna, cud malina, istne spelnienie marzen, ale mozna mimo tego nic do Niej nie poczuc, a mozna np zakochac sie w brzydkiej lub niezbyt madrej. Reguly nie ma. Dlatego jezeli przykladowo dziewczyna jest ladna, fajna, ale nic do Niej nie czujesz, to szczerze radze nie pakuj sie w ten zwiazek, bo nie da Ci wiele radosci.
Czasami na prawdziwa zyciowa milosc trzeba czekac nawet wiele lat, ale mowie Ci naprawde warto, dlatego nie denerwuj sie, badz cierpliwy. Zobaczysz, milosc przyjdzie niespodziewanie i Twoja Jedyna, ktora kiedys spotkasz na pewno nigdy Ci sie nie znudzi, a wrecz przeciwnie :) Zycze powodzenia i serdecznie Ciebie pozdrawiam. Trzymaj sie :eek:k: Mam nadzieje, ze pomoglam
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
No to żeczywiście masz problem, sadze że poprostu nic do tej osoby nie czułes i dlatego ci się znudziła...
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
Zastanów się czy angażujesz się uczuciowo w związki z tymi kobietami.
Czy po prostu jesteś z jakąś, bo jest ładna, mądra i ogólnie podoba Ci się.
Możliwe, że dlatego Ci się nudzą...
 
W

wroneczki4

Guest
No to zmieniaj sobie często partnerki :D
Niby człowiek nie powinien się drugiemu "znudzić", ale czasami tak bywa i nic się nie poradzi.

A po jakim czasie Ci się nudzą partnerki?
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Zgadzam się z poprzednikiem w zupełności. Jeśli Ci się nudzi to znaczy, że nie jest taka jakiej oczekiwałeś i w sumie nic więcej nie czujesz.
Zobaczysz, że gdy znajdziesz kogoś, kogo faktycznie szukałeś, to nie będzie wam się nudziło. ; ))
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Czlowiek ciekawy nie nudzi sie nawet sam ze soba.
Przemysl to.
a i ten temat nic nie mowi o zawartosci... zmien to
 

agusia_152

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
kurcze. staly w zwiazkach to ty raczej nie jestes.moze nie dojrzales jeszcze do milosci..? hmm..
moja kumpela tez miala problem z tym..chlopaka moze miala na jakis miesiac. potem jej sie "znudzil"
po jakims czasie trafila na wspanialego faceta,i jest tak z nim szczesliwa,ze watpie ze sie z nim nudzi ;]
musisz poprostu trafic na ta jedyna ;)
 
Do góry