Problem z włosami!

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Hejka wszystkim!
Mam mały a raczej duży problem...otóż...zawsze miałam długie i ładne włosy, od jakiegoś czasu włosy mi się strasznie łamią i rozdwajają, przez to moje włosy skróciły się i to bardzo...wcześniej miałam prawie do pasa a teraz troche za ramiona :( Używałam już wszystkich możliwych odżywek typu Nivea, Pantine, Glisskur itp oraz nawet z tych troszke droższych dostępnych u fryzjera, witaminy brałam przez ostatni czas zeby wzmocnić organizm ale nic mi nie pomaga i już nie wiem co robić :( byłam u dermatolog ale ta mi zapisała tylko jakiąś odżywke i to wszystko.... Proszę pomóżcie mi bo już nie wiem co robić...:(
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
aż tak Ci się skróciły!!!!!!
nie mam pojęcia, moze to początek jakies choroby. Wykonuje się badania na podstawie włosów o stanie zdrowotnym..ale dalej nie wyobrazam sobie az takiego skrócenia.
hm... od kiedy tak CI sie robi?
a próbowałas odżywkę z "waxa" ja używają ludzie po chemioterapii, i ma pomóc, moze spróbuj nie jest taka drogaa skuteczna.

Prostujesz włosy, suszysz, rozjasniałas, trwała? hm wzasadzie to nie wiem co CI doradzić oprocz wzmozonej pielęgnacji włosów i calego orgaznizmu? ale to napewno juz robisz, a dermatolog nic wiecej Ci nie powiedział
współćzuje Cie, mam świra na punkcie końcówek włosów...
 

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Włosów nie rozjaśniam, nie farbuje, nie staosuje prostownicy, lokówki, suszarki....nawet nosze rozpuszczone włosy żeby ich nie obciążać za dużo gumką, ani żeby nie były zabardzo splecione...waxe juz kiedyś używałam i niezbyt były po tym efekty...
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
to ja też nie wiem... w kazdym razie dziwne,długo Ci sie tak łamią? łamią czy wypadują też...
wsumie zawsze wax wydawał mi sie najlepszym produktem do pielęgnacji włosów, w takich wypadkach CO do kosmetyków od fryzjera to zalezy jakie...nie które to buble z wysoką ceną, wiem bo moja mama jest fryzjerką i porównując skład nbie których kosmetyków nie róznia sie zabardzo od tych za 5-8 zł.
 

Pink_

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Stolnica
zmień dietę? od złego odżywiania też się tak może dziać. ;]
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z krainy marzeń xD
Cięzka sprawa....
Ale tak nagle zaczeło ci się tak robić z włosami???????
Skoro próbowałaś juz tylu odzywek i nic to nie wiem jak ci pomoc...
Ale to kompletnie nic ci nie pomogło???????
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Końcówki podetnij to je wzmocni. A dermatolog to zły wybur, lepiej iść do trychologa to Ci pomoże.
 
Do góry