Problem z uruchomieniem komputera. POMOCY!

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Witam. Mam problem z uruchomieniem komputera poniewa kiedy go odpalam to pokazuje mi sie komunikat ze komputer zostal zrestartowany lub nastapla awaria zasilania. Ponizej tych komunikatow znajduja sie opcje:
tryb awaryjny
tryb awaryjny z obsluga sieci
tryb awaryjny z wierszem polecenia
ostatnia dzialajaca konfiguracja
uruchom komputer normalnie
Probowalam juz wszystkich tych opcji i za kazdym razem komputer wlacza sie na nowo i znowu pojawia sie to samo;(
Ten problem pojawil sie zaeaz po tym jak zrestartowalam komputer w momencie, kiedy sie zawiesil. Przed zawieszaniem sie kompa zrobiam oczyszczanie dysku i nie wiem czy to ma cos wspolnego z ta awaria.
Teraz skanuje ten komputer programem DrWeb zeby sprawdzic czy czasem nie ma jakiegos wirusa.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Mailem juz taki problem jak ty setki razy ;) az w koncu dowiedzialem sie czemu tak sie dzieje...

Po prostu złe zrestarowalas komputer i teraz cały czas będzie ci się restartował w monecie kiedy ma już się całkowicie włączyć ;)

Ja tą usterkę zawsze naprawiałem po przez format i na nowo instalacje windowsa... ale wiem że można tego Windowsa odpalić za pomocą płytki i wtedy trzeba tam jakos usunac ta nie po prawność i działa wszystko ok, no ale ja niestety nie wiem dokładnie jak to się robiło a nie chce ci tego kompa do końca zniszczyć ;)
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Mailem juz taki problem jak ty setki razy ;) az w koncu dowiedzialem sie czemu tak sie dzieje...

Po prostu złe zrestarowalas komputer i teraz cały czas będzie ci się restartował w monecie kiedy ma już się całkowicie włączyć ;)

Ja tą usterkę zawsze naprawiałem po przez format i na nowo instalacje windowsa... ale wiem że można tego Windowsa odpalić za pomocą płytki i wtedy trzeba tam jakos usunac ta nie po prawność i działa wszystko ok, no ale ja niestety nie wiem dokładnie jak to się robiło a nie chce ci tego kompa do końca zniszczyć ;)

Dzieki za odp.
Nie wiem tylko jak ma zrobic teraz ten format bo ja nigdy tego nie robilam bo zawsze komp chodził dobrze;( Mam od razu wkładać płytke z windows'em i sam usunie ten poprzedni system czy cos jeszcze musze zrobic?
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Format komputera troszkę inaczej wygląda ;) Spytaj o pomoc jakiegoś kolegę każdy chłopak chyba umie zrobić format na komputerze :p
 

green92

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Albo zwyczajnie zgłoś to do jakiegoś serwisu :) Taki format + instalacja kosztuje około 40 zł...
Możesz też poczytać w necie. Przy okazji nauczysz się czegoś nowego :) Również miałem taki problem, format to najlepsze wyjście...
 
Do góry