Problem z płaszczem

pajoj

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam problem chcialem se kupic płaszcz krotki na zime i nie wiem dokladnie czy bd dobrze w tym wygladac.
Chcialbym go nosic na co dzien, czy pasuje nosic taki płaszcz na co dzien np do jeansow swetra i polbutow??
Czy nie jest taki ubior zbyt powazny?? Osobiscie malo osob widzialem tak ubranych ale strasznie mi sie podoba.
Mam 21 lat i nie jestem zbyt szeroki w barach nie wiem czy to nie problem;/
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
mam identyczne plany, ale trochę mnie ceny odstraszają :D niemniej jednak jak nadejdzie zima to się zmobilizuję
 

pajoj

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ceny wachaja sie tak chyba od 300 do 400 nie?? Mówie o takich mniej wypasionych
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
piterrrek, jakie to są 'dziadkowe' płaszcze? masz jakieś propozycje? chętnie bym je zobaczył :lol:
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
zajrzyj do szafy dziadka :p
nie każdy dziadek ma taki płaszcz jak myślisz, ja po moim dziadku np odziedziczyłem taki płócienny płaszcz z pagonami wąski i z taką klapą z guzikami, teraz właśnie w firmowych sklepach pełno takich fasonów jest. kiedyś taki fasonbył modny i teraz powrócił.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Wg mnie taki ciemny płaszcz dwurzędowy ze stójką bardzo fajnie się prezentuje z jeansami i półbutami. Wiadomo, że nie musisz codziennie zakładać garniaka, żeby był idealnie dobrany do płaszcza. Mnóstwo facetów nosi je na co dzień, do zwykłych ubrań i dodaje to nieco elegancji i galanterii, trzeba przyznać.
 
Do góry