Problem Z Penisem

Sauron

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja tez mam problem z penisem, ale skoro znalazlem juz ten temat to nie bede zakladal nowego.
Chodzi mi o to, ze gdy moj penis jest w stanie erekcji (dla mniej kumatych - stoi) to za nic nie moge go sprowadzic do poziomu, czuje duzy bol w podstawie penisa i ani rusz. Chcialem zapytac czy to normalne, czy inni faceci z forum tez tak maja i panie czy zauwazyly cos takiego u swoich partnerow ;) Obawiam sie tego, ze jesli dziewczyna bedzie chciala piescic mnie ustami, kleknie, wezmie go do reki pociagnie w dol (ajj!) z zamiarem wziecia do ust, a ja po prostu sie skrzywie z bolu...

p.s mam 17 lat
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Po kiego ch*ja chcesz go odchylać x_X
u każdego inaczej stoi xD
taka cała prawda i daj wacusiowi spokój
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
On mówi o tym, że jak ktoras będzie chciala go wziasc w usta to pociagnie w dol.
I wtedy go boli.. :)
Może powinienes iść z tym do urologa?
Bo tak to my wiele nie pomożemy..
A powodów dlaczego boli moze być wiele.
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
NNS jest bardziej obeznana w temacie niz wy chłopaki :lol: . Stary będzie mały problem ;] To jest na 100% stuleja ;/ Chyba, że NNS obali moją teorie.
BTW. Ktos napisał, że to normalne, że boli. Ja sie z tym nie zgodze. Gdy podczas stosunku lub swinttuszenia prz y kompie czujecie najmniejszy bol na poczatku to znaczy ze macie stulejke <slaba>
I jezeli juz o tym mowa to poryło mnie ostatnio cos bo kumple mi mowia prosto z mostu ze maja stulejke <lol> i nie byly by w tym nic dziwnego,ale to co drugi kumpel. Ciekawi mnie ilu z nas cierpi z tego powodu.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
NNS jest bardziej obeznana w temacie niz wy chłopaki :lol: . Stary będzie mały problem ;]To jest na 100% stuleja ;/ Chyba, że NNS obali moją teorie.
Ano nns się zna, ale ciii ;)
Nie bede nic obalać tylko powtorze jeszcze raz, ze musisz udac sie do urologa ;)
O stulejce wielu rzeczy dowiesz się tu: http://stulejka.com, juz tą strone podawałam :p
Sa nawet zdjęcia (Boze co się ze mną dzieje, zlituj się :p) :lol: :lol: :lol:
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
No dzięki zobaczyłem te zdjecia i malo nie wykitowalem. Fuuuu ! :p
Btw. po zabiegu widze ze jaśki sie zle goją (brzydko) :X Są oszpecone omg.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No cóż, nie każdy jest iealny :)
Dobrze, że potrafią już przywrócić mężczyznom ten ideał :p
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Jemu chyba nie chodzi o stulejkę... lepiej będzie jak się uda do jakiegoś lekarza
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
lepiej będzie jak się uda do jakiegoś lekarza
Koniecznie.

Smutasku i co zrobiłeś?
Wiesz coś już na temat swojego siujta? :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Sauron wydaje mi sie ze to jednak nie jest oki, ja moge mojemu chlopakowi jego przyrodzenie odchylac i odginac i nic go nie boli

takie odchylanie czasem przy niektorych pozycjach jest niezbedne :]
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Odchylać jak dzwignie zmiany biegów?! :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moze nie jak dzwignie zmiany biegow, ale takie odchylanie czasem sie przydaje :p
 

Sauron

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
@nika19
Własnie o takie odchylanie mi chodzi

...nie wiem w czym tkwi problem. Czytalem artykul ktory polecil mi Leshni@k, w ktorym pisze ze nie wolno zbyt mocno odchylac penisa. Na poczatku myslalem ze to nie jest zbyt powazny problem, ale po waszych wypowiedziach coraz bardziej zastanawiam sie nad wizyta u urologa. Nie chce miec zadnych problemow i nieprzyjemnosci podczas szalenstw z moim skarbem. Wiem na 100% ze to nie jest stulejka poniewaz napletek schodzi z zoledzia bez zadnych problemow. Chodzi o to ze kiedy penis jest w erekcji to nie moge go za nic odgiac w zadna strone...a widzialem kiedys na jakims filmie jak koles widziwial z nim akrobacje jakich malo kto by sie powstydzil...
jesli macie jakies rady lub pomysły prosze o wypowiedzim tutaj wazy sie moja przyszlosc :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Sauron, jezeli to Ci w jkais sposob "przeszkadza" podczas stosunku, pieszczot itp, to radze wybrac sie do lekarza, pzreciez to nie zaszkodzi, a byc moze pomoze lub rozwiaze Twoje watpliwosci :)

tu tez zalezy o jakim odgieciu mowa, wiadomo, ze jakies bardzo mocne odgiecie spowoduje ból, to w koncu sa miesnie, no ale jezeli nawet male odgiecia "przeszkadzaja" to byc moze jest to cos powazniejszego

nie wstydz sie swojego ciala, lepiej teraz isc do lekarza, niz w przyszlosci cierpiec!
 

Sauron

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
chodzi wlasnie o to ze jeszcze nie doswiadczylem stosunku ani zadnych pieszczot bezposrednich :p a mowa tutaj o malym odgieciu, nie potrafie wyprostowac czlonka w wzwodzie do poziomu, ani nawet zblizyc sie do niego...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no a powinnien sie tak odgiąć raczej
Sauron co ja Ci moge poradzic, jedynie to, zebys poszedl do lekarza, albo masz jeszcze 1 wyjscie, poczekaj az doswiadczysz jakis pieszczot, stosunku i wtedy sie okaze czy jest zle czy dobrze
ile Ty masz w ogole lat?
 

Sauron

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
17 a pół ;]
Chyba nie bede czekal na te pieszczoty...mysle ze trzeba bedzie zawitac u lekarza :/ Boje sie tylko o to ze trzeba bedzie cos 'kroic'...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Sauron to idz do lekarza, to jednak najlepsze wyjscie, unikniesz w przyszlosci ewentualnych stresow i niemilych sytuacji :)
 

Loe

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
raczej chodzi o to , żę penis stoi tak / a nie tak -- jest to normalne, gdyż jesteś młody i po prostu jest mocny wzwód, jak zaczniesz uprawiać sex, czy też z wiekiem to wzwód będzie coraz słabszy , aż w końcu trzeba będzie zarzywać wiagre :p :p
 
Do góry