Problem Z Mojej Winy

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Dużo razy ze mną "zrywała" ale teraz zerwała. Już od tamtej pory tylko gadamy ale nic poza tym. Pisze o tym, bo mam nadzieje, że bedzie mi lżej.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Kurde User tyle gadales o ppoprawie i wogole.. my staralismy sie pomoc<we wczesniejszym temacie> a Ty to wszystko zje.bales przez swoja glupote... Kurde wczesniej Cie nie zjezdzalam bo myslalam ze naprawde sie zmienisz ale teraz widze ze to jest nie realne... oj czlowiemu wspolczuje Ci... alenie tego ze sie z nia rozstales ale Twojej glupoty... Sory.. ale nie wiem co innego powiedziec...
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
oj czlowiemu wspolczuje Ci... alenie tego ze sie z nia rozstales ale Twojej glupoty... Sory.. ale nie wiem co innego powiedziec...

no OK, kumam! wiem, że jestem czubem.

Dziękuje wszystkim tym którzy chcieli mi pomóc, a szczególnie pomaga mi kasia na :)

Pozdrawiam! :papa:
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Jednak walcz o siebie i o zmianę złych zachowań. Bo warto, nie masz nic do stracenia możesz tylko zyskać. Stosuj rady psychoterapeuty, dużo wytrwałości i się uda. A z dziewczyną, może za pół roku się wszystko odkręci poprzez jakieś zdarzenia, nigdy nie wiadomo :p Więc zmierz się z samym sobą i pokaż kto tu rządzi :)
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Jednak walcz o siebie i o zmianę złych zachowań. Bo warto, nie masz nic do stracenia możesz tylko zyskać. Stosuj rady psychoterapeuty, dużo wytrwałości i się uda. A z dziewczyną, może za pół roku się wszystko odkręci poprzez jakieś zdarzenia, nigdy nie wiadomo :p Więc zmierz się z samym sobą i pokaż kto tu rządzi :)
Na pewno jej nikomu nie oddam. Bede łamał każdego kto bedzie sie do niej lepił. PozdrO!
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Na pewno jej nikomu nie oddam. Bede łamał każdego kto bedzie sie do niej lepił. PozdrO!


i tu jest Twój problem myślisz,że dziewczyna poleci na nerwusa,który nie potrafi w normalny sposób pogadać z gościem niż tylko na pięśni[w tym wypadku siebie pokazujemy naszą prawdziwa twarz]..pięściami nic nie załatwisz,a tylko pogorszych,dziewczyna z ilorazem intelektualnym takiego gościa jak Twoja wypowiedź będzie miała daleko ...naprawde Ci te terapie są potrzebne! nie mówie po złość bo ja w zupełności rozumiem ludzi chorych,ale zdrowych ludzi z takimi zachowaniami już nie Ty się zaliczasz do pierwszych więc rozumiem..
Ps.ile masz lat?
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
A co ma wiek do rzeczy? Skoro częściej zdarza Ci się myśleć pięścią niż głową to musisz to przezwyciężyć. Nie ma na to cudownej tabletki która spowoduje, że problem zniknie. Wszystko zalerzy od Twojej własnej determniacji. Jak Ci zalerzy na Twojej dziewczynie to pokaż na co Cię stać, że dla niej możesz się zmienić to chyba będzie najlepszy dowód miłości.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Facet który bije kobite nie zasługuje na szacunek.... :(
Zgadzam się <_< może i ktoś się będzie rzucał,ze mam niewiele do powiedzenia zważywszy na mój wiek <_< ale od razu mówie...daj mi spokój.
Źle postąpiłeś,pewnie już o tym wiesz. Jeszcze raz cię poniesie i uderzysz ją,lub coś powiesz...to możesz się porzegnać. Dała Ci dowody,ze Cię kocha. Pielęgnuj tą miłość.
Pamiętaj,że wszystko się kiedyś konczy :D <-- pocieszajace,wiem ;]
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Na pewno jej nikomu nie oddam. Bede łamał każdego kto bedzie sie do niej lepił. PozdrO!

Prześledziłem oba Twoje wątki ... i nasuwa się zasadnicze pytanie:

Odłożyłeś już sterydy ? Od tego zacznij ... nie chcę Ci moralizować bo sam doskonale wiesz do czego to prowadzi. Jednym odbija innym nie. Jeśli one są powodem, mogę się skontaktować z osobą która przez to przechodziła (pociągnie jeszcze może z rok - wątroba facetowi nie wytrzymała :/ )

Nie wiem, może są jakieś metody powstrzymywania nadpobudliwości. Jeśli od agresji powstrzymuje Cię myśl o topiku który sam rozpocząłeś, zasadniczo możesz się tego trzymać. Znajdź sobie jakiś namacalną rzecz by mogła Ci w krytycznych chwilach o tym (topiku) przypominać. Śmieszne, lecz może okazać sie zbawienne.

Łamanie każdego, kolejnego chłopaka nic w tym nie zmieni. Jeśli dziewczyna jednak zamknęła przed Tobą furtkę (po tym wszystkim co wcześniej tolerowała), jej apatia względem Ciebie tylko się pogorszy. Postaraj się jej zaimponować czymś zupełnie innym niż silą i atrakcyjnym ciałem (które zapewne posiadasz, co wnioskuję po postach w dziale sportowym). Spróbuj z zupełnie innej strony – pokory i uległości. Zaskocz ją – swoją postawą a nie pięścią!

Mniej kości do nastawiania, niezła próba dla Ciebie - być może wielki come back ukochanej :eek:czko:
Tylko musisz się chcieć zmienić - to podstawa.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Łamanie każdego, kolejnego chłopaka nic w tym nie zmieni
Dokładnie.
Będziesz się bił z całym światem?
Gwarantuje...nie przeżyjesz ;]
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Dziewczyna mnie znowu rzuciła. Nie jesteśmy już ze sobą tydzień. :/ Nie uderzyłem jej ale obrzucałem obraźliwymi słowami przez telefon. :( Poradźcie co mam zrobić! Ona twierdzi, że mnie jeszcze kocha! Jest jakaś szansa?
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
jest koleś szansa jak walniesz sie tak zdrowo młotkiem w sam śwodek tego swojego pustego łba
i nie wiem czemu ale odnosze wrazenie ze ta historia nie jest prawdziwa, widzialem wielu debili w zyciu, ale zeby najpierw pisac ze pobiłeś dziewczyne potem ze chcesz to zmienic potem ze znowu dostała, i znów chcesz sie godzić, i tak w kółko
Ty koleś nie potrzebujesz dziewczyny i forum, Tobie trzeba kogoś kto Ci oklepie ten kanciasty łęb i wybije te głupoty z niego
 

nat1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Biedna dziewczyna.. szkoda mi jej pewnie boi się, że coś jej zrobisz i dlatego godzi się na bycie z Tobą.. :( wspułczuje jej ! Jak mogłeś jej coś takiego zrobić?

------------
Najgorzej jest stracić sens życia Właśnie go straciłam..TY nim byłeś:(
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
moje kondolencje dla tej dziewczyny ze jeszcze z toba wytrzymala co ty sobie myslisz??ze mozesz ja bic i wogle bo ona nie chce cie widziec :mruga: ty jestes jakis nienormalny nie wiem czy jakakolwiek by z toba wytrzymala<zdziwiony> .... :mruga:
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
napisałem wyraźnie, że nie biłem jej! Nauczcie sie czytać, a póxniej sie wypowiadajcie.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
buahahahhaha
koleś Ty sam nie wiesz czego Ty chcesz
najpierw piszesz ze jej ojciec Cie nie akceptuje bo ją bijesz, i że na siłe ładujesz jej sie do domu, motasz sie z nią, i rzucasz na łóżko a teraz że nikt nie umie czytać bo napisałeś że jej nie bijesz

do pozostałych forumowiczów
trzeba się zastanowić czy ta jakze ciekawa, bo odmienna od masy innych opowiesci zagubionych nastolatków, jest prawdziwa, bo według mnie to jest wyssana z palca historyjka
to tyle
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
nie jestem takim osłem jak Ty, zeby wymyślać historyjki! Po co maiłbym truć komuś na GG i pisać tyle rzeczy na forum? Stuknij sie w łeb. Dałeś taką wypowiedź, bo zabolało Cie PW ide mnie. buahaha
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
masz racje nazwanie mnie lamusem i cenzurą to mnie ugodziło w samo serce
tylko że ja nie wymyślam historyjek, chociaż może, nie pamietam ostatnio mam z tym problemy, gdzieś tu na forum było napisane ze hip hop niszczy komórki mózgowe moze to to, ale wracając, no więc mógłbyś to pisać dla zabawy mógłbyś mieć z tego dużo zabawy że raz piszesz jedno potem zaprzeczasz a ludzie odpowiadający sie tym przejmują,
swoją drogą jak nie chciałeś poznać różnych opini to poco zakładałeś temat??
 
Do góry