Problem z FL Studio

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam problem ponieważ zawsze gdy przekładam jakieś sampel na step sequencera to w połączeniu z vocalem zmienia on ton na dużo wyższy, i nie wiem dlaczego, oczywiście dopiero zacząłem przygodę z FL Studio więc niezadużo w nim jeszcze potrafie ;) i chciałbym także spytać czy macie jakieś fajne sample i wtyczki do tworzenia muzyki hand's up ?
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam problem ponieważ zawsze gdy przekładam jakieś sampel na step sequencera to w połączeniu z vocalem zmienia on ton na dużo wyższy, i nie wiem dlaczego, oczywiście dopiero zacząłem przygodę z FL Studio więc niezadużo w nim jeszcze potrafie ;) i chciałbym także spytać czy macie jakieś fajne sample i wtyczki do tworzenia muzyki hand's up ?
To układaj na playliscie . potem " porozciagaj" i bedzie spoko
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Czy moglibyście mi powiedzieć jak załadować do FL'a nowe wtyczki? I czy wiecie skąd można ściągnąć dodatkowe kicki bo te które są w FLu są badziewne i jest ich za mało..
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Czy moglibyście mi powiedzieć jak załadować do FL'a nowe wtyczki? I czy wiecie skąd można ściągnąć dodatkowe kicki bo te które są w FLu są badziewne i jest ich za mało..

Jak nie wiesz jak ładować wtyki do FL'a to nie wiem po co się za muzykę bierzesz ;D

masz paczke z hihatami
http://rapidshare.com/files/175209792/The_...hat_Library.rar

kicki o które prosiłeś
http://rapidshare.com/files/175252815/The_...ick_Library.zip

werble
http://rapidshare.com/files/175214143/The_...are_Library.rar

Pass:ar20074vstclub

Jeszcze jedno, nie używaj dźwięków które są w FL'u do robienia muzyki tylko używaj własnych sampli, próbek etc.
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Dziękuje za załączone paczki ;) hehe oczywiscie miałem problem z łądowaniem muzyki, bo wszystko robiłem źle, tzn nawet źle zapisywałem, więc nie mogę się dziwić że nie chciało się odtworzyc to czego nie było :p Dziękuje Ci Bardzo ;) a wtyczki to przeszłość ^^
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
A co do wtyczek poszukaj na vsti ; ) jakbys miał jakieś pytania to pisz na priv


piona
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Zapisz z rozszerzeniem które obsługuje winamp tego z FL'a akurat nie odtwarza.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Wchodzisz w button 'File' w lewym górnym rogu programu, następnie wybierasz z listy 'Save As'. Otwiera ci się okno, wybierasz lokalizację, gdzie chcesz zapisać projekt. W oknie zapisu w ramce 'Zapisz jako typ' wybierasz 'MPEG Layer 3 File (*.mp3), klikasz zapisz i możesz zadowalać się własnoręcznie utworzoną produkcją słysząc ją w winampie.
 
Do góry