Problem z edycją stylu Forum.

Tomo0

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich. Mam taki mały problem. Mam swoje własne forum.
Chciałem usunąć standardowe rangi, zmienić tło. Wiec odpaliłem swoje forum i weszłem w PA --> Style --> Edytor Danych Stylów. Wziełem sie ostro do zmiany tego co potrzebuje.
Skonczyłem wszystko, nacisnełem "Wyślij" no i już bylem szczęśliwy, ale gdy WSZEDŁEM (edit :p) na strone główną (no i tu szoku doznałem) styl mi się popsuł. Wszystko nie było tam gdzie powinno.

Szukałem na Google informacji na ten temat ale nie rozwiazalem swojego problemu.

>>>Prosze o pomoc<<<
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Może podaj z jakiego skryptu forum korzystasz, może jakiś link podasz, trochę więcej informacji... :bag:
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
phpBB by Przemo. Tylko ten skrypt jest taki pokręcony. ;-)
Imho nie pozostaje Ci nic innego, jak przywrócić oryginalny theme, albo... zmienić skrypt. Uwierz mi - będziesz z "przemkiem" jeszcze nie raz rzucał przekleństwami na niego.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
phpBB by Przemo. Tylko ten skrypt jest taki pokręcony. ;-)
Imho nie pozostaje Ci nic innego, jak przywrócić oryginalny theme, albo... zmienić skrypt. Uwierz mi - będziesz z "przemkiem" jeszcze nie raz rzucał przekleństwami na niego.
Jeśli to naprawdę PRZEMO to już lepiej użyć phpBB. choćby ze względów bezpieczeństwa, by Przemo nie był daaawno łatany.
 
Do góry