Problem z Battlefield Bad Company 2 - przycinanie

S

szymekmistrz

Guest
Witam.Mam problem z wczoraj zakupionym battlefieldem bc2.Strasznie laguje!ustawiłem rozdzielczość na niską i wciąż laguje ale minimalnie mniej!
Pomocy!
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Laguje, czy przycina Ci podczas gry?
Jeśli to pierwsze, to jest to albo wina Twojego łącza internetowego (zapora, antyvirus, itp. działają w tle, zbyt wiele otwartych programów, które mogą przeciążać łącze), albo po prostu wina serwera. Być może łączysz się z jakimś tajwańskim i masz duży ping, przez to wielkie lagi.
Jeśli zaś to drugie, to sprawdź, czy Twój komputer na pewno spełnia minimalne wymagania gry. Zmniejszałeś szczegóły? Niektóre karty graficzne nie radzą sobie z cieniami. Wyłącz je.
Czy masz pobrane najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej i zaktualizowanego DirectX?
Jeśli korzystasz z Windows XP, to również może mieć związek z Twoimi problemami. System ten jest już dość stary.
 
S

szymekmistrz

Guest
Gra się zacina
gram na single
a jak sie wyłącza cienie i zmniejsza rozdzielczość?
ja mam tylko 1298 na 800 i nie ma innej do ustawienia
komputer spełnia wymagania
a co do poziomu grafiki to mam niski
do karty sterowniki aktualne
directx nie wiem a to ma jakiś związek?
pozdro
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
To znaczy, że nie możesz jej wymienić i przeważnie takie karty są słabe. Ale, o ile się nie mylę, możesz dokupić drugą kartę graficzną.
 

osa1622

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Ostrów Wlkp.
Chodzi o to, że układ graficzny jest zintegrowany z płytą główną lub z procesorem. Zintegrowane układy graficzne są po to żeby po prostu wygenerować obraz. Nie mają dużo mocy bo jej nie potrzebują.
 
Do góry