Problem Wielki Wielki Problem

K@$!@

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radlin - near Rybnik & Wodzisław Śl.
pokłociłam się z przyjaciółkami m.in z "vorso" co mam robić. Wiem ,że ja zchaniłam całą sprawę a teraz chce to jakoś odwrócić tak aby było dobrze. Karolina i Vorso nie chcą mnie widzieć i KArolina powiedziała że ma mnie w :cenzura:e i ,że nie ma ochoty nigdy więcej na mnie patrzeć. Przepraszałam ją wiele razy ale ona jest twarda i nic...wiem że źle zrobiłam ale ludzie powinni sobie wybaczać...:(:(
 

K@$!@

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radlin - near Rybnik & Wodzisław Śl.
niewiem jak to opisać poprostu byłyśmy w plusie i zaczęyśmy sie kłócić potem ja szłąm na 2 strone ulicy bo szłam kupić płytki cd a ja niewiedziałam im o tym ,bo niezdążyłąm im o tym powiedziec przed kłótnią. Potem napisałam sms ,że mają na dwór przyjść to one odpisały: " nie mamy teraz czasu za dobrze sie bawimy" czy coś takiego. Potem pisałyśmy na gg i one zaczęły mi wypominać i gadać coś tam na mnie ja sie broniłam i też im opowadałam pyskato. Karolina potem napisała takie coś co napisałam post powyżej. Chciałam z nią potem pogadać przyszłam do jej domu specjalnie przeprosić a ona na to " nie chce rozmawiać" z VORSO po części sie pogodziłam ,ale powiedziała mi ze mam dac sobie spokój na jakiś czas...:(
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no, ale to bez sensu oO. Musiałaś naprawdę zawinic, obraźić się o byle co albo za bardzo zaangażaowac się w kłótnie. Spotkaj się z Nimi , wyjasnij, nie pozwól im mówic. Apotem wyjdź i powiedz, ze więcej zrobić nie potrafisz... I, ze żałujesz... No cóż innego mozesz zrobic ?
 
Do góry