Problem ogólny

Status
Zamknięty.

voldemord81

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witam

Nie znalazłem odpowiedniego działu ,więc napisałem tutaj.

Otóż rok temu kupiłem sobie nowego laptopa. Miałem na nim kilka gierek typu nfs, czy fifa. Wszystko działało ok. Później po założeniu neta nie grałem już w gry na kompie ew. online i takie tam badziewie. Ostatnio postanowiłem sciągnąć gre: Rise And fall. Jako, że ta gra ma licencje freeware ściągnałem ją z legalnej stronki.
Wszystko cacy sciągnęło się, zainstalowało, gram sobie i po kilku minutach komp mi momentalnie sie wyłącza. Następnym razem to sie powtórzyło, postanowiłem usunąć tą gre. Od tej pory każda gra mi sie wyłącza razem z komputerem po kilku minutach.

Nie mam pojęcia co to może być. prosze o pomoc, linki, jakieś rady, niczym nie pogardze.

Z góry dziękuje.
 

Los_Emilos

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Jeśli to jest temperatura CPU to jest bardzo wysoko (zależy jeszcze jaka firma i model). Radziłbym wyczyścić wszystko z kurzu albo wymienić wiatrak.
 

Deamon1994

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska, Choszczno
Intel? No to temperatura sporo za wysoka i nie dziwota, że się wyłącza. Ktoś już pisał, że musiałbyś wszystko wyczyścić i sprawdzić działanie wentylatora...

Tylko zanim to zrobisz sprawdź czy laptop nie jest jeszcze na gwarancji, kupiony rok temu więc może jeszcze być, a jak będziesz coś grzebał w środku to gwarancja może Ci przepaść...
 
K

Kargolot

Guest
SonGothennn napisał:
Witam

Nie znalazłem odpowiedniego działu ,więc napisałem tutaj.

Otóż rok temu kupiłem sobie nowego laptopa. Miałem na nim kilka gierek typu nfs, czy fifa. Wszystko działało ok. Później po założeniu neta nie grałem już w gry na kompie ew. online i takie tam badziewie. Ostatnio postanowiłem sciągnąć gre: Rise And fall. Jako, że ta gra ma licencje freeware ściągnałem ją z legalnej stronki.
Wszystko cacy sciągnęło się, zainstalowało, gram sobie i po kilku minutach komp mi momentalnie sie wyłącza. Następnym razem to sie powtórzyło, postanowiłem usunąć tą gre. Od tej pory każda gra mi sie wyłącza razem z komputerem po kilku minutach.

Nie mam pojęcia co to może być. prosze o pomoc, linki, jakieś rady, niczym nie pogardze.

Z góry dziękuje.
Wirus. Po prostu musisz niezłym program typu Internet Security i zeskanowac. polecam osobiscie F-Secure Is2010. W necie jest za darmo dostepnyw w wersji 30dniowej
 
Status
Zamknięty.
Do góry