Próba zamachu na polski sejm

spajlar

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to by do niczego nigdy nie doszło. Po wypowiedziach tego człowieka można odnieść wrażenie, że chciał po prostu aby było o nim głośno i to wszystko.
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Czy doszło czy nie doszło, czy planowane przez jakąś organizację, czy rząd czy jakaś inna teoria spiskowa, prawda jest taka, że nam się ta próba zamachu przysłużyła. Oto naród otworzył oczy i widzi, że niektórzy swoje niezadowolenie manifestują inaczej niż w gronie swoich znajomych czy na planowanych demonstracjach. Sytuacja w kraju pogarsza się tak, że całe społeczeństwo to tykająca bomba zegarowa, a próba zamachu to tylko pierwszy poważny przejaw niezadowolenia. Wydaje mi się, że będzie ich więcej.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A ja radzę wszystkim przeczytać ten artykuł: http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/80571,sledztwo-ne-samobojczego-zamachu-mieli-dokonac-agenci-abw
Aby popatrzeć na sprawę od zupełnie innej strony...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
teoria z kręgów sztucznej mgły pod Smoleńskiem, rozmawiajmy o faktach a nie o mitach
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przeczytałem to od Włocibora.
Musi się wziąć pod uwagę przede wszystkim to, że oprócz PiS nie ma w sejmie żadnej partii, która obiecywałaby troskę o zachowanie suwerenności Polski,
Za LPR z czasów Gertycha - dziękuję i odmawiam poparcia.(chodzi o RG)
ONR - owszem, lecz proszę przynajmniej o konkretne obietnice i o stworzenie możliwości poparcia w głosowaniu.
W innym przypadku będziemy mieli dyskusję dla dyskusji, a czasu na to już brak.
 

smiley23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa, centrum
Jak PiS rządził, to miałem wrażenie, że znajdzie się jakiś psychopata i wysadzi wszystko w cholerę... No ale dopiero teraz się jakiś obudził ;-)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
więc dlaczego twoje mity są pewniejsze niż mity rządzących ?
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Nic nie było i nic by nie pojawiło się w mediach gdyby nie zapotrzebowanie na kolejny temat zastępczy.
Człowiek został wmanewrowany przez służby, jego winą jest to że był najbliżej.
Jedną trzecią tego forum można zamknąć za swe wypowiedzi po odpowiedniej poprawce.
Różne "przedmioty znalezione w domu zatrzymanego" toż to terroryzm najczystszej wody: kondensator, przewód elektryczny i najgorsze, telefon komórkowy! Rozstrzelać na miejscu.
Z niejasnych wypowiedzi wynika że stał się przedmiotem akcji co najmniej dwu służb.
Więc więcej umiaru w wypowiedziach bo nie znacie dnia ni godziny, kiedy i do Was załomocą.

Kolejna ze spraw niepotrzebnie rozdmuchiwanych...
W internecie i na yt znajdziesz potwierdzenie na każdą, możliwą teorię.
Nie przymierzając np:Na płaskość ziemi lub pochodzenia małpy od człowieka
 

ciekawPl

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Cóż sprawa czysto medialna... Gadają o tym non stop, a temat da się zamknąć w jednym zdaniu: została zatrzymana osoba, która mogła planować zamach... Ale po co tak robić jak można od razu wykorzystać gościa politycznie już chodzą słuchy, że to ktoś z marszu niepodległości, ale władza się boi ludzi co się organizują – śmiech na sali :D
 

Zwyczajny93

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
Tczew
quisquei Naprawdę nie wiem skąd się biorą w tym kraju tak ślepo wierzący mediom, za przeproszeniem, głupcy jak ty. Media podały jakieś poszlakowe dane i nagle z rękawa wyciągnęły informacje o światopoglądzie i zapatrywaniach politycznych podejrzanego! To jest taki sobie kolejny przypadek w łańcuchu regularnych ataków na realnych przeciwników rządu. Nie jestem za PiSem, ale widzę tutaj perfidną manipulację i kolejny cios w etykę dziennikarską. Zastanawiam się tylko jak to możliwe, że ktokolwiek łapie się na ten haczyk, ale w końcu głupich nie sieją, sami wschodzą.
 

Gr33n Acid

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Teraz już ONRy i inne nie pozbędą się łatki jaka przylgnęła do nich po tej bardzo medialnej sprawie. Będzie ich to uwierać, chociaż żadnych powiązań organizacyjnych pewnie nie było, wystarczy zbieznośc poglądów i zamieszanie :)
 
S

serwor

Guest
Z jednej strony szkoda że do tego nie doszło w końcu odeszli by ci idioci

Fakt, swiat bylby lepszy bez Tuska, Kaczynskiego. Schetyny.Palikota, piekniejszy bez pani Grodzkiej.
Tylko pech ze w tej tajnej terrorystycznej organizacji bylo tylko 8 ludzi, glowny zamachowiec i siedmiu funkcjonariuszy ABW.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
więc dlaczego twoje mity są pewniejsze niż mity rządzących ?

Ale ja nie twierdzę, co jest większą prawdą/mitem. Po prostu warto popatrzeć na sprawę pod kontem faktycznej próby zamachu jak i prowokacji ze strony ABW. A artykuł do którego dałem link jest dobrą odskocznią od ciągle tej samej papki medialnej, piorącej mózg ludzi. :) Jedno jest pewne, dopóki Ci sami są przy korycie prawdy nie dowiemy się, ani w tej sprawie, ani w żadnej innej. Ale na pewno nie warto wierzyć we wszystko to co podają media i samemu też nad tym zastanowić się.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jednak nie była to ustawka specsłużb

Przeciwnego zdania jest zastępca szefa speckomisji Marek Opioła (PiS). Powiedział, że niezrozumiałe jest to, dlaczego na tak wczesnym etapie śledztwo w tej sprawie zostało upublicznione. - Dlaczego się odbyła taka konferencja prasowa, dlaczego to wszystko miało miejsce? Ten ogrom materiałów, który został przedstawiony na konferencji prasowej (ABW i prokuratury), zupełnie inaczej się ma do tego, co nam pokazano - powiedział Opioła. Dodał jednak, że przekazane członkom komisji informacje były wyczerpujące. - Wizyta w Agencji przekonała mnie, że to zagrożenie miało realny wymiar. Nie można mówić, że jest to coś wymyślonego, coś niestworzonego, coś rozdmuchanego. Naprawdę te wszystkie przygotowania były bardzo zaawansowane i ten materiał jest w moim wyobrażeniu niepodważalny - powiedział dziennikarzom Opioła. - Zobaczymy, jak podejdzie do tego sąd - zaznaczył.
Zbigniew Sosnowski z PSL powiedział, że w sprawie niedoszłego zamachu ABW działała zgodnie z prawem i z korzyścią nie tylko dla służby, ale i dla państwa. - Należycie, wzorowo wręcz, wykonała swoją robotę, za co należy się podziękowanie - ocenił Sosnowski.

Nawet poseł PIS przyznał że zagrożenie było realne, inna sprawa że ta konferencja prasowa to było takie popisywanie się, niemal jak słynne konferencje Min. Ziobry
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przytaczasz słowa Opioły...
Jednak Opioła, nawet będąc posłem PiS-u nie jest wyrocznią.
Na razie podałeś przypuszczenia swoje, ooparte o słowa innej osoby. I tyle.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
podałem słowa posła PIS nie swoje przypuszczenia
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
a może nasza władza powinna wreszcie zastanowić się dlaczego ludzie stają się takimi desperatami,może zwyczajnie maja dosyć życia w takim kraju,wstydu jaki nam towarzyszy gdy poza granicami przyznajemy się skąd przyjechaliśmy.
 

strzelba666

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Sami agenci go podrzegali do zamachu. Dlaczego informują o jego zatrzymaniu dwa tygodnie po fakcie o 7:00 w poniedziałek? Wszystko jest grubymi nićmi szyte.

http://www.youtube.com/watch?v=iguSuJg1I2o&feature=player_embedded
 

vekjt

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Najpierw nowelizacja przepisów o stanach wyjątkowych, a potem nowa ustawa o zgromadzeniach, by grzecznych i spokojnych obywateli uchronić przed "huligańskimi ekscesami" i "niebezpieczeństwem naruszenia porządku publicznego", władzę wcześniej o wszystkim uprzedzić, a na przywódców zgromadzenia i jego nadgorliwych uczestników - jeśli coś, nie daj Boże, pójdzie nie tak, jak powinno - nałożyć rozmaite sankcje. Bardzo ładnie wygląda przy tym sprawa tego złowrogiego, załatwionego przez ABW agrobombera, którego poglądy - jak odkryła Michnikowa wyrocznia i inne media "głównego nurtu" - były wyjątkowo zbliżone do radykalniejszych uczestników Marszu Niepodległości 11 listopada, znaczy się - "faszystowskie", "ksenofobiczne", "rasistowskie", "antysemickie" i Bóg wie jakie jeszcze - może katolickie? Warto się przyjrzeć sprawie.
 
Do góry